Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bşrde MAKE UP_ bildirim yapmadı ırmaknehir den de ses yok
Canım daha önce de olmuştu beni listeden çıkarmayın demişti make up o yüzden çıkarmadım ırmaknehir ise aslında zor günler geçiriyor ama çıkarın dememişti tereddütte kaldım Cicekbocekkaktus
Ne yapalım hazırlığa mı alalım kızları ?

Duruma göre hareket ederiz kaptanım gelirler söylerler

Benim icin takimda kalmaları sorun degil . Sonucta bildirim yspan kişi sayısına bolunup ortalama skor bulunuyordur degil mi? Takimi olumsuz etkilemiyorsa bir hafta daha kalirlar , dönüş yapan olur

Okudum canm , gerçekten çok ilgilydin ve ben hakkını veremedim , ben bu hafta toparlayamadim ama bugün kendimi tekrar tekrar sorguladım yanlisimi biliyorum , duş oncesi aynada baktım kendime üzüldüm, kızdim
Üzülmek ve kızmak bu süreçte işe yaramıyor canım söule bir silkelen ve kendine ekim 1 hedefi koy.
Bak dün bir arkadaşla görüştüm daha yeni başladığım zamanlarda beraber yürümüştük iki sabah mı ne? O zaman demişim ki ona ekim başına kadar bi 12 kilo vermek istiyorum demişim. Bugün ekime 9 gün var ve ben 13 kilo verdim. Kendine inan ve uygula canım. süreci yorma kendini hiç yorma

Sevgili Masterfit ailesi yeni haftanın takımları belli oldu Sitare55 ve Cicekbocekkaktus kaptanlarıma başarılar diliyorum. Süper kaptanlık yapacaklarına hiçbir şüphem yok

Öyleyse hepimize bol sağlıklı menüler,güzel sporlar veee bollca eksiler diliyorum.

Öpüyorum siziii

Ellerine sağlık kaptanım
80 ler ligi için parti elbisesi bakmaya ne dersin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…