Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın canlar
Günaydın
Günaydın kızlar
Günaydın

Günaydın kızlar bütün gece sıcak bir yandan uyutmadi birde mikrop mu kaptım ne oldu bağırsaklar cır cır olmuş karın ağrısı da cabası ama karnım yinede davul gibi anlamadım
Coooik sicakti ha c rahat uyuyamadum g cmis olsun
Günaydın
Günaydın gecmis olsun kolaylikla bu tsin onarim
Günaydın kızlar
Gunaaaydiinnn

Afiyet olsun akşam yemeğine az ve değişik geldi ama doyurucu olmamış
Afiyet olsun canım akşam yemeği geçe kalmış ama tadilat boya vs durumları anlıyorum inşallah h.sonu güzel eksi gelir bir de 5 lt su fazla canım zorlama o kadar böbreklerini
ne ızgara bilemedim ama afiyet olsun yine de akşam hiç değilse yoğurt da yiyeydin az olmuş spor harika
Günaydın canlar
Günaydın canım
Afiyet olsun canım
Günaydın kızlar bütün gece sıcak bir yandan uyutmadi birde mikrop mu kaptım ne oldu bağırsaklar cır cır olmuş karın ağrısı da cabası ama karnım yinede davul gibi anlamadım
Günaydın ah bu sıcaklar beni de mahvediyor her sabah yüzüm gözüm şiş uyanıyorum.
Salgın var sanırım etrafımdaki neredeyse herkes acillik oldu cırcır yüzünden dikkat et kendine maden suyu ayranı karıştırıp içmeyi ihanet etme
Günaydın canım
Günaydın ayy geçmiş olsun öff pisliği çok oluyor ya kolaylıklar diliyorum
Günaydın kızlar
Günaydın çiçeğim

Günaydın Leeeyla
Yatana kadar içiyorum ben sonra 2-3 kere uyanıyorum falan hepsini geçtim ay elim kolum yapış yapış sinir oluyorum
sıcaklar canımıza okuyor yaa bu kadar akan terin içinde inşallah yağlarımızda akıp gidiyordur geçen nette görmüştüm ter den gözyaşından bile yağ atılımı olurmuş.

Günaydın
cok cok çok sıcak
Ben 19 dan sonra pek sıvı almam su icmem gece iki defa sulandim
Ama çok ta ter atıyoruz gündüz içtiğimiz yeterli.olur mu acaba sonuçta cok su kaybediyoruz
Günaydın canım herkez dikkat etmeli bu sıcaklarda
sıcaklar canımıza okuyor yaa bu kadar akan terin içinde inşallah yağlarımızda akıp gidiyordur geçen nette görmüştüm ter den gözyaşından bile yağ atılımı olurmuş.
Yok kız benim yağlar o kadar katilasmis ki eşim benden çok yiyor benden az hareket ediyor 2 kilo verdi 3..4 gunde
Günaydin
Dün 5 posta kıyafet değiştirmiştim sicaktan bunaliyor insan
Günaydın canım Hiccc sormaya

Teşekkür ederim kaptanım Çok aç değildim çorba içtim çocuklarda mısır istemişti patlatinca az bişey yedim

Tamam canım doğru söylüyorsun bugün o kadar su içmem

bazen burada ınsanlar kırıcı oluyor cnm. hele kı bu hassas donemımde. hepınıze dusuncelı davranıp kısa yoldan boşa bunu demedıgınız ıcın tesekkurler. zıra psıkolojık surecım devam edıyor. ben onlıne dıyetısyen den fıyat alayım burda yazmıslardı. ben ıyılesmeye zayıflamaya, guzellesmeye, dedıgınızgıbı cılt bakımına, oglumu gezdırmeye atolyelere odaklanayım.. belkı hıc okumadıgım kıtaplara baslamam gerekır, belkı hıc elıme almadıgım tozlanmıs Kuranımdan gunde 3 sayfa okuyup sıfam gelır, belki mesken vıdeolarını , sıyer ve rısale ı nur okumalarımı ısyerımde yapsam daha ıyı hıssederım. erteledıgım hersey.

Günaydın Leeeyla
Yatana kadar içiyorum ben sonra 2-3 kere uyanıyorum falan hepsini geçtim ay elim kolum yapış yapış sinir oluyorum
Ben wc olayini falan hic sevmem gece o yuzd n icmem uykum bolunmesin diye oyle alistim ama bu gece bi baskaydi
yarın fazla cikarsaniz tartida sicaklardan kizlar baska bahaneye gerek yok

Evet oyle tabi dün gunduz 3 l su,3 sise maden suyu ictim bunu yapmamaliydim ama yandim resmen... gecede ictim gelsin ödemler

Ben wc olayini falan hic sevmem gece o yuzd n icmem uykum bolunmesin diye oyle alistim ama bu gece bi baskaydi
yarın fazla cikarsaniz tartida sicaklardan kizlar baska bahaneye gerek yok
gizem hanımın cok selamı var, kendısıyle bugun basladık, sıze de tesekkur ederım. duygusal aclık durumunu da anlattım. ınsallah basarıcaz dıyor saglıklı beslenırsek saglıklı psıkolojımız de olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…