Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bşrde MAKE UP_ MAKE UP_ bildirim yapmadı ırmaknehir den de ses yok 🤔
Canım daha önce de olmuştu beni listeden çıkarmayın demişti make up o yüzden çıkarmadım ırmaknehir ise aslında zor günler geçiriyor ama çıkarın dememişti tereddütte kaldım Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus
Ne yapalım hazırlığa mı alalım kızları ?

Canım daha önce de olmuştu beni listeden çıkarmayın demişti make up o yüzden çıkarmadım ırmaknehir ise aslında zor günler geçiriyor ama çıkarın dememişti tereddütte kaldım Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus
Duruma göre hareket ederiz kaptanım gelirler söylerler 🥰

Benim icin takimda kalmaları sorun degil . Sonucta bildirim yspan kişi sayısına bolunup ortalama skor bulunuyordur degil mi? Takimi olumsuz etkilemiyorsa bir hafta daha kalirlar , dönüş yapan olur

Okudum canm , gerçekten çok ilgilydin ve ben hakkını veremedim , ben bu hafta toparlayamadim ama bugün kendimi tekrar tekrar sorguladım yanlisimi biliyorum , duş oncesi aynada baktım kendime üzüldüm, kızdim
Üzülmek ve kızmak bu süreçte işe yaramıyor canım söule bir silkelen ve kendine ekim 1 hedefi koy.
Bak dün bir arkadaşla görüştüm daha yeni başladığım zamanlarda beraber yürümüştük iki sabah mı ne? O zaman demişim ki ona ekim başına kadar bi 12 kilo vermek istiyorum demişim. Bugün ekime 9 gün var ve ben 13 kilo verdim. Kendine inan ve uygula canım. süreci yorma kendini hiç yorma 🥰

Sevgili Masterfit ailesi yeni haftanın takımları belli oldu Sitare55 Sitare55 ve Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus kaptanlarıma başarılar diliyorum. Süper kaptanlık yapacaklarına hiçbir şüphem yok :KK200:

Öyleyse hepimize bol sağlıklı menüler,güzel sporlar veee bollca eksiler diliyorum.:dua:

Öpüyorum siziii :KK36:

Sevgili Masterfit ailesi yeni haftanın takımları belli oldu Sitare55 Sitare55 ve Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus kaptanlarıma başarılar diliyorum. Süper kaptanlık yapacaklarına hiçbir şüphem yok :KK200:

Öyleyse hepimize bol sağlıklı menüler,güzel sporlar veee bollca eksiler diliyorum.:dua:

Öpüyorum siziii :KK36:
Ellerine sağlık kaptanım 🥳🥰
80 ler ligi için parti elbisesi bakmaya ne dersin :rapci:

X