Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın canlar 😘
Günaydın 🥰 😘
Günaydın kızlar ❤️
Günaydın 🥰 😘

Günaydın kızlar bütün gece sıcak bir yandan uyutmadi birde mikrop mu kaptım ne oldu bağırsaklar cır cır olmuş karın ağrısı da cabası ama karnım yinede davul gibi anlamadım:110:
Coooik sicakti ha c rahat uyuyamadum🙄 g cmis olsun 🌸
Günaydın 🥰
Günaydnlar hanımlar gelemdim mutfakta su sızıntı olmuş onla uğraştık kaç gündür,ustalar geldi gitti bugünde yer için seramik bakacağız neyseki tezgah altı olacak.Kırıldı kurumasını bekliyoruz yerin.
Günaydın 🌸 😘 gecmis olsun kolaylikla bu tsin onarim🙏🏻🌸
Günaydın kızlar 🥰❤️
Gunaaaydiinnn😻😘

18 temmuz menü

10.30
1 muz 3 erik kahve

13.00
1 yumurta omlet 1 dilm tb ekmeği domates salatalık zeytin yeşil çay

18.20
1 bardak patlamış mısır 1 kase domates çorbası

Su 2.5 litre
4 bin adım

LenaG LenaG Mthn83 Mthn83
Afiyet olsun akşam yemeğine az ve değişik geldi ama doyurucu olmamış ❤️
LenaG LenaG A Asya89
İyi Akşamlar Kızlar
18.07.2024 Perşembe
10:00 1su bardağı yağlı süt, 3kayısı, yarım muz, 1yk.chia, 1yk.ceviz, 4yk.yulaf ezmesi

17:00 şekersiz çay, 16gr.kaşar peyniri

20:30 Akşam Yemeği Bitti.
1kase semizotu yemeği, 1kase 2yk zeytinyağla domatesi biber haşlama, yarım kase sarımsaklı yağlı yoğurt, yemeğime dünden kalan 2 dolu yk. patates püresinide ekledim, yarım bardakta kola

Kızlar bedenimi hissetmiyorum yeni oturcam badana yarında akşama kadar sürecek ustalar bugün geç geldi geç gitti bu hafta benden ümidi kesin tek istediğim cumartesi çok üzülmeyim

Gündüz işin arasında bitki çayı içemediğim için suyu çoğalttım bugün tam
5 litre yi bitirdim.
Afiyet olsun canım akşam yemeği geçe kalmış ama tadilat boya vs durumları anlıyorum inşallah h.sonu güzel eksi gelir 🙏 bir de 5 lt su fazla canım zorlama o kadar böbreklerini ❤️
İyi akşamlar herkese 🥰
Sabah 7.00 sade kahve 2 bardak su
1 haşlanmış yumurta kepek ekmekli tost
15.00 ızgara bol salata bir dilim ekmek
Arazideydim çok yorucu bir gündü
Akşam birşey yemedim
Yüzme sonrası 1 fincan kahve 1 avuç fıstık yedim
1 fincan yeşil çay
40 dk yüzdüm 9236 adım attım
Çok su icemedim arazide olduğum için tuvalet sıkıntı oluyor🤭🤭
LenaG LenaG A Asya89 Mthn83 Mthn83
ne ızgara bilemedim ama afiyet olsun yine de akşam hiç değilse yoğurt da yiyeydin az olmuş spor harika ❤️
Günaydın canlar 😘
Günaydın canım ❤️
18 temmuz menüm
Sabah 20 yakın fıstık ,bir ceviz,bir Bağdat hurma, 5 kayısı erik ,

Öğlen 12 civarı
7 çiçek dolması , bol yeşil biber,bir salatalik, bir elma kucuklerden ,
Akşam 7
Bir tabak yeşil fasulye,A3 YK bulgur pilavı
LenaG LenaG , sibel_84 sibel_84
Afiyet olsun canım ❤️
Günaydın kızlar bütün gece sıcak bir yandan uyutmadi birde mikrop mu kaptım ne oldu bağırsaklar cır cır olmuş karın ağrısı da cabası ama karnım yinede davul gibi anlamadım:110:
Günaydın ah bu sıcaklar beni de mahvediyor her sabah yüzüm gözüm şiş uyanıyorum.
Salgın var sanırım etrafımdaki neredeyse herkes acillik oldu cırcır yüzünden dikkat et kendine maden suyu ayranı karıştırıp içmeyi ihanet etme ❤️
Günaydın canım
Günaydnlar hanımlar gelemdim mutfakta su sızıntı olmuş onla uğraştık kaç gündür,ustalar geldi gitti bugünde yer için seramik bakacağız neyseki tezgah altı olacak.Kırıldı kurumasını bekliyoruz yerin.
Günaydın ayy geçmiş olsun öff pisliği çok oluyor ya kolaylıklar diliyorum 🙏
Günaydın kızlar 🥰❤️
Günaydın çiçeğim ❤️😘

Günaydın Leeeyla 😘❤️
Yatana kadar içiyorum ben sonra 2-3 kere uyanıyorum falan 🥴 hepsini geçtim ay elim kolum yapış yapış sinir oluyorum
sıcaklar canımıza okuyor yaa bu kadar akan terin içinde inşallah yağlarımızda akıp gidiyordur geçen nette görmüştüm ter den gözyaşından bile yağ atılımı olurmuş. :KK70:

Günaydın 🌸🫶🏻
cok cok çok sıcak 🥵🥵🥵
Ben 19 dan sonra pek sıvı almam su icmem gece iki defa sulandim🥹
Ama çok ta ter atıyoruz gündüz içtiğimiz yeterli.olur mu acaba sonuçta cok su kaybediyoruz

Afiyet olsun canım akşam yemeği geçe kalmış ama tadilat boya vs durumları anlıyorum inşallah h.sonu güzel eksi gelir 🙏 bir de 5 lt su fazla canım zorlama o kadar böbreklerini ❤️

ne ızgara bilemedim ama afiyet olsun yine de akşam hiç değilse yoğurt da yiyeydin az olmuş spor harika ❤️

Günaydın canım ❤️

Afiyet olsun canım ❤️

Günaydın ah bu sıcaklar beni de mahvediyor her sabah yüzüm gözüm şiş uyanıyorum.
Salgın var sanırım etrafımdaki neredeyse herkes acillik oldu cırcır yüzünden dikkat et kendine maden suyu ayranı karıştırıp içmeyi ihanet etme ❤️

Günaydın canım

Günaydın çiçeğim ❤️😘
Günaydın canım herkez dikkat etmeli bu sıcaklarda
sıcaklar canımıza okuyor yaa bu kadar akan terin içinde inşallah yağlarımızda akıp gidiyordur geçen nette görmüştüm ter den gözyaşından bile yağ atılımı olurmuş. :KK70:
Yok kız benim yağlar o kadar katilasmis ki 🤔😕 eşim benden çok yiyor benden az hareket ediyor 2 kilo verdi 3..4 gunde
Günaydin ☀️
Dün 5 posta kıyafet değiştirmiştim sicaktan bunaliyor insan
Günaydın canım Hiccc sormaya 🥵

Günaydın canım ❤️

Afiyet olsun canım ❤️

Günaydın canım

Günaydın çiçeğim ❤️😘
Teşekkür ederim kaptanım 🥰 Çok aç değildim çorba içtim çocuklarda mısır istemişti patlatinca az bişey yedim

Günaydın canım ❤️

Afiyet olsun canım ❤️

Günaydın canım

Günaydın çiçeğim ❤️😘
Tamam canım doğru söylüyorsun bugün o kadar su içmem 😘

ben de @leyl76 nın dediklerine katılıyorum.
paranı kendine ve çocuğuna harca canım. toplumsal olarak da dini olarak da erkek evi geçindirmekle sorumludur. onun kullanacağı araba için para verme bence de.
bir şeyler daha yazacaktım ama sonra vazgeçtim yanlış anlarsın belki beni diye.
bazen burada ınsanlar kırıcı oluyor cnm. hele kı bu hassas donemımde. hepınıze dusuncelı davranıp kısa yoldan boşa bunu demedıgınız ıcın tesekkurler. zıra psıkolojık surecım devam edıyor. ben onlıne dıyetısyen den fıyat alayım burda yazmıslardı. ben ıyılesmeye zayıflamaya, guzellesmeye, dedıgınızgıbı cılt bakımına, oglumu gezdırmeye atolyelere odaklanayım.. belkı hıc okumadıgım kıtaplara baslamam gerekır, belkı hıc elıme almadıgım tozlanmıs Kuranımdan gunde 3 sayfa okuyup sıfam gelır, belki mesken vıdeolarını , sıyer ve rısale ı nur okumalarımı ısyerımde yapsam daha ıyı hıssederım. erteledıgım hersey.

LenaG LenaG sibel_84 sibel_84 Mthn83 Mthn83
Günaydın kızlar
IMG_6040.jpeg
Dün saat 18:00 de küçük bir piknik yaptık. Yollar virajlıydı midem bulandı

1 ısırık salatalık 5/6 böğürtlen orda topladım
1 yemek kaşığı çekirdek yedim

Günaydın Leeeyla 😘❤️
Yatana kadar içiyorum ben sonra 2-3 kere uyanıyorum falan 🥴 hepsini geçtim ay elim kolum yapış yapış sinir oluyorum
Ben wc olayini falan hic sevmem gece o yuzd n icmem uykum bolunmesin diye oyle alistim😂 ama bu gece bi baskaydi🥵
yarın fazla cikarsaniz tartida sicaklardan kizlar baska bahaneye gerek yok🥹🙈👌🏻😂

Ama çok ta ter atıyoruz gündüz içtiğimiz yeterli.olur mu acaba sonuçta cok su kaybediyoruz

Günaydın canım herkez dikkat etmeli bu sıcaklarda

Yok kız benim yağlar o kadar katilasmis ki 🤔😕 eşim benden çok yiyor benden az hareket ediyor 2 kilo verdi 3..4 gunde

Günaydın canım Hiccc sormaya 🥵
Evet oyle tabi dün gunduz 3 l su,3 sise maden suyu ictim bunu yapmamaliydim ama yandim resmen... gecede ictim gelsin ödemler 🥲

Ben wc olayini falan hic sevmem gece o yuzd n icmem uykum bolunmesin diye oyle alistim😂 ama bu gece bi baskaydi🥵
yarın fazla cikarsaniz tartida sicaklardan kizlar baska bahaneye gerek yok🥹🙈👌🏻😂
gizem hanımın cok selamı var, kendısıyle bugun basladık, sıze de tesekkur ederım. duygusal aclık durumunu da anlattım. ınsallah basarıcaz dıyor saglıklı beslenırsek saglıklı psıkolojımız de olur.

X