Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Cokk sordum son sorum söz benim zayıflama donemim ne zaman birde eşim aslan onun mizacı nedir

Canim patlican yemegi tarifin nedir
Normal patlıcan yemeği canım küp küp patlıcanları doğrayıp tuzlu suda bekletiyorum acısi gitsin diye
Tencerede soğanı biberi kavurup üzerine salçayı ilave edip biraz daha kavurulunca patlıcanları atıyorum bir 5 10 dk kavurup rendelenmiş domates ve 1 2 bardak su döküp kısık ateşte pişiriyorum

Selam canım hoşgeldin Teşekkür ederim
Benim de fena geçmedi gibi ama matematik beni zorlamıştı dün cevaplara baktım pek iç açıcı değil matematik kısmı hayırlısı bakalım

Sevgili arkadaşlar yarın tartı bildirimlerimizi beni ve kaptanlarınızı etiketleyerek 14:00 e kadar yapmayı unutmayalım. Kaptanlar tartı fotolarını bana özelden tarihli ve nickli olarak atacaklardır. Bakalım transfer hakkını hangi kaptan kazanacak

Hepimize bol eksiler diliyorum

Öpüyorum siziiii

Not: Yanlışlık veya eksiklik görürseniz haber edin canlarım

Sicak besinler nasil yani cnm ben de su agirlikliyim
canım besinlerin mizacı var. onun listesi var. mesela sıcak besinler bal, kırmızı et, baharatlar... hepsi aklımda değil. besinler de 2 li yani sıcak kuru, sıcak nemli, soğuk kuru ve soğuk nemli gibi.

içecek olarak bizi ısıtan nane çayı ve rezene çayı. özellikle de içine azcık bal konunca...
yemeklerinde baharat kullan. o da çok önemli. bir de suyu aşırı içme. bize 1,5 lt yeterli. yazın zaten 2 lt yi geçiyoruz. içine tarçın ya da karanfil at.

Son düzenleme:
Menüm LenaG Mthn83

Sabah 9.00 da: sekersiz kahve
2 kuru kayısı ve limonlu su

Öğlen 12.00: 1.5 haslanmis yumurta
1.5 dilim tb ekmek 1 kk az peynir
5 zeytin
Bol salatalik domates

Ara: sekersiz sütlü kahve
2 dilim kek ve 1 avuc ici kuruyemis

Aksam 18.30: 1 köfte 1 tavuk baget
1 el kadar et ızgara ekmeksiz
1 köz biber 1 köz patlican
Az salata

Spor: sabah 11.000 adim yürüyüş
1000 ip atladim
Ekstra 6000 adim daha gün icinde

Su 3 litre

Afiyet olsun kız ne oldu dengeli beslenme
Afiyet olsun canım güzel olmuş
Afiyet olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…