Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bugün benim aklımda marul nohut salatalık maydanoz falan salata yapmak vardı akşama ama nasip olmadı yarına inşallah onu yapması bile mucize diyemedim ben de salata da yap diye

Twsekkur ederim canim yapayim

Tesekkur ederim kirmizi et bayilirim yani sucuktur antrikottur hanburgerdir koftedir. Kolestrol trogloserid yuksek bende fazla tuketme derler. Bal hic tuketmezdm ilginc. Sonbaharda baslarim rezene cayi icmeye simdi sicak sicak. Zaten sicak :) baharat da
Kullanayim. Mizacina uygun beslenmek lazim demek

Sağol canım ben çok kasmiyorum kendimi sonrasında daha fena yiyorum gözüm aklım kalmiyor hem yüzme öncesi yedim birde yürüdüm eve giderken çoktan erimiş gitmiştir

İyi akşamlar
15.07.2024 Pazartesi

Sabah 2 büyük bardak buzlu filtre kahve

Geç kahvaltı 15:00 3 karabuğday pizza,2 servis kaşığı yoğurtlu semizotu

Aralarda soğuk kahve bol bol su

Akşam foto çekmeyi unuttum fırında patates mücver 2 tane üzerine labne peyniri sürdüm.Domates salatalık

Su 3 lt
5000 adım falan oldu yürüyüş yapamadım

sibel_84 Mthn83

Eline emeğine sağlık canım

Afiye olsun. Yarın büyük gün canım.

Hayırlı akşamlar kızlar bugün aniden bir kararla denize gittik haliyle evden bir şey yapamadık ve sabah 5dr yola çıkınca menü biraz kötü oldu yarina telafi edeceğim ama inşallah kaptanım
Sabah8// poğaça bir adet
11:00// deniz sonrasi iki tam buğday ekmeği arası köfte bir bardak limonata bir üçgen peynir bir âdet muz

14.30// deniz çok açıktırdi cidden baygınlık gecirir gibi olunca bir tam buğday ekmeği iki köfte daha yedim
Sonra aralarda markette buldum bir Züber çikolata iki salatalık
Akşam üzeri pasta aldı eşim bir iki çatal aldım ondan saat 6 gibi ama eşim baya ısrar etti kötü oldun iyice tatlı biraz enerji verir dedi

Spor olarak// bol bol yüzdüm 3lt su bitti
sibel_84 LenaG Mthn83

İyi akşamlar arkadaslar
Bugün evdeydim tüm gün sicaktan oturduğum yerde terliyorum
Saat 10.00 sade kahve 2 bardak su
12.00 kepek ekmekli tost 7 zeytin
15.00 1 avuç fıstık filtre kahve
18.00 1 tabak bezelye 1 kase yoğurt
19.00 sade kahve
21.00 limonlu soda
3 litre su içtim
5 dakika tüm vücut kardiyo spor yaptım aşırı terledim üzerime kovayla su dökmüşler gibi
LenaG A Asya89 Mthn83

İyi akşamlar canım afiyet olsun
Sporun yine çok güzel

Bizde klima yok kirada olunca almak istemedik tavan pervanesiyle idare ediyoruz. Valla ben de dayanamadım 1 bardak buzlu kola zero içtim
Sağol canım spor yapınca yemeklerde biraz daha esnek olabiliyorum ve seviyorum sporu
Ah birde sıcak olmasa bizde de klima yok kiracı olunca

Afiyet olsun canım. Yüzme olunca yakmissindir inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…