Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Merhabalar 14 temmuz yoğun birgundu düğün ve misafir ikilisi hemen dünkü menümü düşeyim
Kahvaltı öğle doğru
Hafta da bir kızartma olmazssa olmazimiz malesef 🥴
Patates patlıcan ve biber kızartması 3er
Haşlanmış yumurta, kk fazla peynir 3 çeşit
Kapya sogurme 3
Yarım haşlanmış mısır,
İki dilim ekmek

Öğle sonrası
4 erik ve kayısı, 3 ceviz tarhana firigi bir porsiyon , küçük çıktım üzüm, bir elma,

Akşam düğün deydik
İkramlardanbkucuk avuç çerez ve Maraş dondurması tadımlık yedim
LenaG LenaG sibel_84 sibel_84
Ooo . Maraş'ın tüm.nimetlerinden faydalanmisiz afiyet olsun kas olsun yağ olmasın. 😃🙏🏻
Bu arada mis misss dondurma frik falan 😆😆

Sağol canım benim

Yok canım 14 kişilik grup ile yürüdüm dağı

😄😀😕

Sen halledersin arada oluyor öyle şeyler

Hiç sorma ara vermeye gelmiyor kaslar hemen hantallasiyor Jou Jou atlarken bende 60 a kadar durmadan atlardim geçen aklıma geldi ama hiç atlayasım gelmedi düzenli alışkanlık haline getirmek gerekiyor

Hayr olsun 😄 o kadar kıymetli işte grubumuz
Evettt bi okadarda gaza gelmen gerekiyorr ben her koşulda atlıyordum yemej yapıyorum mesela ara verince atlıyordum salona geçiyorum ordan atlıyordum 200 300 defa böyle böyle günde 2bin defa yapardım ip atlamak bukadar yardımcı olacağını düşünmemiştim inanılır gibi de🤣

Jou Jou ekip başı idi zaten. Nasıl atliyordu. Bir de hamileymis o ara.
Kızzzevett bide hamlleymişim şüphelenseler bile ben pek amann yok öyle birşey dememe rağmen atladımm bide ogün gece yoğut kürü yedim zencefil zerdeçal falan

Allah kavuştursun canım, ağlama, sende bu arada kendinle ilgilen, 1 hafta çabuk geçer
Sagol.canim Allah razi olsun. Ben yeni ise girdigim icin ve maddiyattan zaten cocugumu tatile goturemezdim bir yerde iyi oldu. Yakina da gittiler. Ama ozluyorum iste. Amin. Haftaickeri calisiyorum zaten evde digilim
Cocuga bir faydam yoktu. Bir hafta denize girer kumda oynar abisiyle ona da degisiklik olur diye avutuyorum kendimi. Ayri anne babalarin uzuntusu bu malesef babadaysa anne ozlem ceker annedeyse baba ozlem ceker. Ama ben hassas bir surecten geciyorum. Ne ayriyiz ne birlikte kararsizlik var. Mesela az once benden borc istedi odemesi varmis kendi sirketi ya. Carsamba geri vericem dedi. Geldiginde de gorusucez ben onlara gidecem. Yani ayri ciftler ne birbirinin evine gider, ne birbirinle para alisverisi yapar ne oturur kahve icer. Nede butun gun yazisir cocuklarinin gexdigi yerleri fotigraflari birnirine atar. Bizim durum biraz degisik.

Bende baktım telefona evet 65 imisim😂😂

Silkelenip kendimize geliyoruz. Ve dengeli besleniyoruz.

Canım bende 12 -1 den önce yatamiyorum. Ama benimkiler sabah uyumaya başladılar şükür okullar tatil olunca onlarda geç yatmaya başladılar. Geç yatınca geç kalkıyorlar.

Ben sekizde kalkıyorum. Sekiz buçuk gibi evden.cikiyorum. bir kahve içip hazırlanıp cikiyorum
Tamam cnm silkelenip kendime geliyorum bol bol probiyotuk bagirsaklar calissin aldiklarimi vereyim. Bunhaftasonu oglan yok ansam karanlikta kulakligi takip sohbet acip yuruyus yapiyorm. Hedefler bunlar

Kabak sıyırma nedir 🙄
Güzel menü var güzel su var Güzel adım var daha ne olsun maşallah 😍

Eskilerden alışmışız yok ekmek yok Makarna yok filan insanın gözüne hemen batıyor ama menin çok güzel afiyet olsun adım güzel spor güzel 😍😍😍

Canım etiket yapamadığını gördüm ama arkadaşlar cevaplamıştır diyerekten cevap vermedim çünkü üstünden çok zaman geçmişti baktım hala cevap veren yok
@ işaretini koyduktan sonra etiketlemek istediğin kişinin adını yazıyorsun hemen bitişiğine etiket o şekilde oluyor
Ayrıca ben gördüm yorumladım bizimlesin 🤪

Var ya menüyü gördüm oy oy oy 😍😍😍dedim sonra muhallebili tartı gördüm vayyyy 🥴🥺dedim keşke akşama kalmasaydı menü güzel spor güzel o güzel yıkılmadın ayaktasın bizimle başbaşasın 🤪

Afiyet olsun Pazar yemeklerin güzelden gelemişsin afiyet olsun yani geç vakitte semizotu kötü olmuş açlık muhabbetleri var ya. 🙄
Bizde sibel_84 sibel_84 diye biri vardı okulda bile ip atlardı Allah'ım nasıl ip atlardı nasıl ip atlardı🤪🙄
Spor güzel su güzel afiyet olsun 😍

Okurken yoruldum tebrik ederim 🤪😅

İşte cesaret işte feraset işte azim işte yarış 😘🏆
Efsanesin bebeğim 😍
Ben seni tutuyorum 🤪🤪🤪

5 adet sulu köfte ne diyordu adet derken 🙄
Bizim köfteler bilye kadar olur sizinki nasıl 🙄
Onun dışında Güzel menü güzel adım güzel su güzel 😍

Hoş geldin canısı ♥️ özledik nerelerdeydin sıkma canını Rabbim gönlüne göre versin vardır bir şey. 🤲
Aylık hedef bildirecek misin ekleyelim bak geri kalma 🤪

Kolay gelsin canım ♥️

Olsun ödeme götürecek kadar düzenli takip etmişsin sonuçta 😍

Çok geçmiş olsun şimdi nasılsın ♥️

Ya tek sebep olmamış bağışıklığı artacak bir şeyler başla o zaman Abla 😍
anne işi♥️

Rabbim kavuştursun canım sıkma canını o da babası sonuçta onu da tatile ihtiyacı var senin de pozitif düşünmeye çalış olumlu yönünden bak hayata ♥️
spor güzel 😍
menüler için bir şey diyemiyorum arkadaşlar demiş zaten 🙄

Vay vay vay abla dağtepe aman yalnız gitme 🤪😅
Harika menü harika Spor süpersin 😍

Hoş geldin ben diyecektim öğretmen gelmiş diye LenaG LenaG cım benden önce davranmış😍
Eskiden buranın ikinci adı öğretmenler odasıydı şimdi o kadar kalmadı 🤪😅😅
Takımlara dahil olana kadar Lena ve beni etiketlersen menülerinde takip etmemiz kolaylaşır takımlara seçilince de takım kaptanlarına etiketler tekrardan hoş geldin ♥️

Acı yok rocy🤪 ben seni tutuyorum 😅🤪

Şimdi nasılsın canım çok geçmiş olsun Bir geçmedi bu ağrıların Rabbim şifa versin inşallah 🤲
Sagol kuzum yeni gordum. Bugun sicaktan butun gun uyumusum. Ustumde agirlik var telefonda arkadasla konusurken esnedim durdum. Gece yatmadan sirkeli suyla yikanicam.

LenaG LenaG A Asya89 Mthn83 Mthn83
İyi Akşamlar Kızlar
15.07.2024
11:30 2yumurta, 1büyük salatalık, 4yk.yağsız yoğurt,acı pulbiber ve zerdeçallı karışım

12:30 duble filtre kahve şekersiz

17:30 dan 18:30 a kadar
2 elma, 2salatalık, 2kayısı, 1büyük erik ve 2 şu bardağı su ile yaptığım smoothie (malzemeler girince 3buçuk bardak oldu hepsini içtim) 🙄

Akşamda yeşil çay içerim
3.5 litre su
Spor- 6163 adım

Eklentiler

• 1000014034.jpg
    1000014034.jpg
    56,7 KB · Görüntüleme: 10
Son düzenleme:
Evettt bi okadarda gaza gelmen gerekiyorr ben her koşulda atlıyordum yemej yapıyorum mesela ara verince atlıyordum salona geçiyorum ordan atlıyordum 200 300 defa böyle böyle günde 2bin defa yapardım ip atlamak bukadar yardımcı olacağını düşünmemiştim inanılır gibi de🤣

Kızzzevett bide hamlleymişim şüphelenseler bile ben pek amann yok öyle birşey dememe rağmen atladımm bide ogün gece yoğut kürü yedim zencefil zerdeçal falan
Herkes şok olmuştu ki :KK70: :KK70:

15 temmuz menum erken bitti
Sabah kahvalti etmek istemedim patatesli pogaca
Bir top kakolu acik dondurma
Oglen domatesli sehriyencorbasi bir dilim k ekmek
Ara bir kayisi, bir avuc tuzlu fistik, 1 ader nutellali cookie
Aksam 1 tabak semizotu yogurt 3 yk domatesli makarna LenaG LenaG Mthn83 Mthn83 sibel_84 sibel_84

6000 adim 2 lt su
Afiyet olsun canım.

Peki çok zormuş olmazsam demeci ne oluyor ve hava grubu nasıl🙈🥰
nemli ve sıcak mizaç oluyor.
Demeviler beden harareti yüksek, deri yapıları pürüzsüz ve yüzleri parlak kırmızı, tez canlı bunun yanında kuvvetli, ağız tadı tatlı, fazla esneyen, uykusu fazla olan özelliklere sahiptir. Ayak ve elleri kolay uyuşur.
kalp damar ve böbrek hastalıklarına yatkındırlar mizaca uygun beslenmezlerse

nemli ve sıcak mizaç oluyor.
Demeviler beden harareti yüksek, deri yapıları pürüzsüz ve yüzleri parlak kırmızı, tez canlı bunun yanında kuvvetli, ağız tadı tatlı, fazla esneyen, uykusu fazla olan özelliklere sahiptir. Ayak ve elleri kolay uyuşur.
kalp damar ve böbrek hastalıklarına yatkındırlar mizaca uygun beslenmezlerse
Ben de su gurubuyum Yengeç ☺

X