Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ooo . Maraş'ın tüm.nimetlerinden faydalanmisiz afiyet olsun kas olsun yağ olmasın.
Bu arada mis misss dondurma frik falan

Evettt bi okadarda gaza gelmen gerekiyorr ben her koşulda atlıyordum yemej yapıyorum mesela ara verince atlıyordum salona geçiyorum ordan atlıyordum 200 300 defa böyle böyle günde 2bin defa yapardım ip atlamak bukadar yardımcı olacağını düşünmemiştim inanılır gibi de

Jou ekip başı idi zaten. Nasıl atliyordu. Bir de hamileymis o ara.
Kızzzevett bide hamlleymişim şüphelenseler bile ben pek amann yok öyle birşey dememe rağmen atladımm bide ogün gece yoğut kürü yedim zencefil zerdeçal falan

Allah kavuştursun canım, ağlama, sende bu arada kendinle ilgilen, 1 hafta çabuk geçer
Sagol.canim Allah razi olsun. Ben yeni ise girdigim icin ve maddiyattan zaten cocugumu tatile goturemezdim bir yerde iyi oldu. Yakina da gittiler. Ama ozluyorum iste. Amin. Haftaickeri calisiyorum zaten evde digilim
Cocuga bir faydam yoktu. Bir hafta denize girer kumda oynar abisiyle ona da degisiklik olur diye avutuyorum kendimi. Ayri anne babalarin uzuntusu bu malesef babadaysa anne ozlem ceker annedeyse baba ozlem ceker. Ama ben hassas bir surecten geciyorum. Ne ayriyiz ne birlikte kararsizlik var. Mesela az once benden borc istedi odemesi varmis kendi sirketi ya. Carsamba geri vericem dedi. Geldiginde de gorusucez ben onlara gidecem. Yani ayri ciftler ne birbirinin evine gider, ne birbirinle para alisverisi yapar ne oturur kahve icer. Nede butun gun yazisir cocuklarinin gexdigi yerleri fotigraflari birnirine atar. Bizim durum biraz degisik.

Tamam cnm silkelenip kendime geliyorum bol bol probiyotuk bagirsaklar calissin aldiklarimi vereyim. Bunhaftasonu oglan yok ansam karanlikta kulakligi takip sohbet acip yuruyus yapiyorm. Hedefler bunlar

Sagol kuzum yeni gordum. Bugun sicaktan butun gun uyumusum. Ustumde agirlik var telefonda arkadasla konusurken esnedim durdum. Gece yatmadan sirkeli suyla yikanicam.

LenaG A Asya89 Mthn83
İyi Akşamlar Kızlar
15.07.2024
11:30 2yumurta, 1büyük salatalık, 4yk.yağsız yoğurt,acı pulbiber ve zerdeçallı karışım

12:30 duble filtre kahve şekersiz

17:30 dan 18:30 a kadar
2 elma, 2salatalık, 2kayısı, 1büyük erik ve 2 şu bardağı su ile yaptığım smoothie (malzemeler girince 3buçuk bardak oldu hepsini içtim)

Akşamda yeşil çay içerim
3.5 litre su
Spor- 6163 adım

Eklentiler

• 1000014034.jpg
    56,7 KB · Görüntüleme: 10
Son düzenleme:
Herkes şok olmuştu ki

Afiyet olsun canım.

Peki çok zormuş olmazsam demeci ne oluyor ve hava grubu nasıl
nemli ve sıcak mizaç oluyor.
Demeviler beden harareti yüksek, deri yapıları pürüzsüz ve yüzleri parlak kırmızı, tez canlı bunun yanında kuvvetli, ağız tadı tatlı, fazla esneyen, uykusu fazla olan özelliklere sahiptir. Ayak ve elleri kolay uyuşur.
kalp damar ve böbrek hastalıklarına yatkındırlar mizaca uygun beslenmezlerse

Ben de su gurubuyum Yengeç ☺

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…