Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hos buldum çok teşekkür ederim. Tabi etiketlerim. Öğretmenler odas mi
Ip atlama deyince de mütevazi olamam sanırım hem cok severim hem de en sevdigim spor bugün pikknikte atlayayım bakayim ama cok ara verdim,

Sağol canım benim
Yok canım 14 kişilik grup ile yürüdüm dağı

Sen halledersin arada oluyor öyle şeyler
Dün atladım ama yazmadım sanırım. 100 tane atlayabildim. Ama eski performansım kalmamış. Aralıksız 75 atliyordum şimdi 40 i zor yaptım.
Hiç sorma ara vermeye gelmiyor kaslar hemen hantallasiyor Jou atlarken bende 60 a kadar durmadan atlardim geçen aklıma geldi ama hiç atlayasım gelmedi düzenli alışkanlık haline getirmek gerekiyor
Hayr olsun o kadar kıymetli işte grubumuz

Düşün taşın toparlan canım o azimli kararlı haline bürün istersen sen de bana kız ama yeter ki günün yorgunluklarını,sıkıntılarını,koşuşturmalarını yanlış yemek seçimleriyle kendine ödetme

Jou ekip başı idi zaten. Nasıl atliyordu. Bir de hamileymis o ara.

Canım güzel de simit yerine tam buğday ekmek hatta ekşi mayalı olursa çok iyi olur. Sağlıklı yağ olarak da kahvaltıya 2-3 ceviz

Demek kiii grubumuz büyüyecek ve hepimiz çıtır olacağıııızzz

Allah kavuştursun canım, ağlama, sende bu arada kendinle ilgilen, 1 hafta çabuk geçer

Amin, çok teşekkür ederim

Var ya menüyü gördüm oy oy oy dedim sonra muhallebili tartı gördüm vayyyy dedim keşke akşama kalmasaydı menü güzel spor güzel o güzel yıkılmadın ayaktasın bizimle başbaşasın
Ya ona cidden pişmanlık duydum çokça. Komsumun tabağı vardı. Bos gondermek istemedim, o yüzden yapmıştım. Tepsinin yarısından çoğunu vereceğim, bizim hakkımız bitti dün
Bugün başlangıcı güzel yaptım inşallah akşama kadar bu istikrarla devam edebilirim

Teşekkür ederim düne ait spor yok canım ama hiç oturmadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…