Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kabak sıyırma nedir 🙄
Güzel menü var güzel su var Güzel adım var daha ne olsun maşallah 😍

Eskilerden alışmışız yok ekmek yok Makarna yok filan insanın gözüne hemen batıyor ama menin çok güzel afiyet olsun adım güzel spor güzel 😍😍😍

Canım etiket yapamadığını gördüm ama arkadaşlar cevaplamıştır diyerekten cevap vermedim çünkü üstünden çok zaman geçmişti baktım hala cevap veren yok
@ işaretini koyduktan sonra etiketlemek istediğin kişinin adını yazıyorsun hemen bitişiğine etiket o şekilde oluyor
Ayrıca ben gördüm yorumladım bizimlesin 🤪

Var ya menüyü gördüm oy oy oy 😍😍😍dedim sonra muhallebili tartı gördüm vayyyy 🥴🥺dedim keşke akşama kalmasaydı menü güzel spor güzel o güzel yıkılmadın ayaktasın bizimle başbaşasın 🤪

Afiyet olsun Pazar yemeklerin güzelden gelemişsin afiyet olsun yani geç vakitte semizotu kötü olmuş açlık muhabbetleri var ya. 🙄
Bizde sibel_84 sibel_84 diye biri vardı okulda bile ip atlardı Allah'ım nasıl ip atlardı nasıl ip atlardı🤪🙄
Spor güzel su güzel afiyet olsun 😍

Okurken yoruldum tebrik ederim 🤪😅

İşte cesaret işte feraset işte azim işte yarış 😘🏆
Efsanesin bebeğim 😍
Ben seni tutuyorum 🤪🤪🤪

5 adet sulu köfte ne diyordu adet derken 🙄
Bizim köfteler bilye kadar olur sizinki nasıl 🙄
Onun dışında Güzel menü güzel adım güzel su güzel 😍

Hoş geldin canısı ♥️ özledik nerelerdeydin sıkma canını Rabbim gönlüne göre versin vardır bir şey. 🤲
Aylık hedef bildirecek misin ekleyelim bak geri kalma 🤪

Kolay gelsin canım ♥️

Olsun ödeme götürecek kadar düzenli takip etmişsin sonuçta 😍

Çok geçmiş olsun şimdi nasılsın ♥️

Ya tek sebep olmamış bağışıklığı artacak bir şeyler başla o zaman Abla 😍
anne işi♥️

Rabbim kavuştursun canım sıkma canını o da babası sonuçta onu da tatile ihtiyacı var senin de pozitif düşünmeye çalış olumlu yönünden bak hayata ♥️
spor güzel 😍
menüler için bir şey diyemiyorum arkadaşlar demiş zaten 🙄

Vay vay vay abla dağtepe aman yalnız gitme 🤪😅
Harika menü harika Spor süpersin 😍

Hoş geldin ben diyecektim öğretmen gelmiş diye LenaG LenaG cım benden önce davranmış😍
Eskiden buranın ikinci adı öğretmenler odasıydı şimdi o kadar kalmadı 🤪😅😅
Takımlara dahil olana kadar Lena ve beni etiketlersen menülerinde takip etmemiz kolaylaşır takımlara seçilince de takım kaptanlarına etiketler tekrardan hoş geldin ♥️

Acı yok rocy🤪 ben seni tutuyorum 😅🤪

Şimdi nasılsın canım çok geçmiş olsun Bir geçmedi bu ağrıların Rabbim şifa versin inşallah 🤲
Dün atladım ama yazmadım sanırım. 100 tane atlayabildim. Ama eski performansım kalmamış. Aralıksız 75 atliyordum şimdi 40 i zor yaptım.

Beni begenmedin mi kız 😅
Canım hangi takimdaysan o takımdaki kaptanı LenaG LenaG yi ve menü takibi yapabilmem için beni etiketle canım ♥️
Menü güzel pazar günü güzel kapatmışin afiyet olsun 😍

Allah ne diyeyim tek öğün dediğin ne kız bunlarla bütün gün nasıl durdun. 😲
Su ve adım efsane 😍 sen üzülme ben yerim ikimizin yerine 🤪

Afiyet olsun 😍
Hem mideni hem ruhunu beslemissin güzel menü spor varmı canısı 😘

Harika menü afiyet olsun 😍
Çerez var meyve var protein var hem doyurucu hem hafif 😍
Spor varmı 🙄

Afiyet olsun canım 😍 semizotuna yuklenebilirdin 😍
Misafire eşlik edip günü dengelemissin. Sağlıklı diyemeyiz ama tek bir gün yapılan birşey olduğu için çok dengeleyici olmuş 😍

Afiyet olsun canım
Piknik menüsünde mangal yoktu sanırım 🙄 yada yumurta gibi bişey. Çok doyurucu olmamıştır senin için. Bol hareketli olduğu kesin afiyet olsun 😍

Afiyet olsun canım 😍
O susamlı çubuklar çok yağlı ve lezzetli oluyor. 1 tanede kalabilmen güzel. Bilgin varmı bilmiyorum ama çerez yağ olarak değerlendiriliyor. Ogunlerine cerez eklendiğinde 1 YK yağ yedim diye düşün ♥️
Kuzum ben daha sistemi yeni cozuyorum kim kaptan kim en üst yönetici bilmiyorum kimler bana yazdıysa en çok onları etiketliyordum. 😃 Bende tam onu merak etmiştim herkesi etiketleyecegim.yoksa bu gidişle 😃😆😆🥰🙈😘

Canım niye bu saate banyo yaptıracaksın. Belki tekrar dışarı çıkarsınız.
Ben çocukları banyo yaptıracağım zaman akşam üstü yapıyorum. Gün içinde park çamur kum oynuyorlar, akşam eve geldiğimizde elbiseleri ayakkabıları çıkarmadan kucağıma alıp komple banyoya koyup bir güzel yıkıyorum. Sonra ayakkabıları yıkıyorum elbiseleri makineye atıp kendim de duş alıp çıkıyorum 😃
Aşırı titizlik varmı 🙄
Komşum antreye gazete serer çocukları soyar banyoya alırdı. Yaş gidiyor beden yoruluyor. Artık eskisi kadar peşlerine dusemiyor ama çocuklar çok pirpirikli oldular şimdi 🙄

Kuzum ben daha sistemi yeni cozuyorum kim kaptan kim en üst yönetici bilmiyorum kimler bana yazdıysa en çok onları etiketliyordum. 😃 Bende tam onu merak etmiştim herkesi etiketleyecegim.yoksa bu gidişle 😃😆😆🥰🙈😘
İlk seçmeler yapıldığında hangi takımda olduğunu biliyormusun bu hafta 🙄
Lotus kimin takımında kızlar

Canım niye bu saate banyo yaptıracaksın. Belki tekrar dışarı çıkarsınız.
Ben çocukları banyo yaptıracağım zaman akşam üstü yapıyorum. Gün içinde park çamur kum oynuyorlar, akşam eve geldiğimizde elbiseleri ayakkabıları çıkarmadan kucağıma alıp komple banyoya koyup bir güzel yıkıyorum. Sonra ayakkabıları yıkıyorum elbiseleri makineye atıp kendim de duş alıp çıkıyorum 😃
Canım hava bozuk uyarı geldi zaten sel ve ani yağış olabilir diye. Çıkmayiz büyük bir ihtimal. Eşim ufaklığı tirasa götürdü her tarafı saç olmuş. Mecbur atmak zorundaydım. Yoksa kaşınır dururdu. :KK70:

Aşırı titizlik varmı 🙄
Komşum antreye gazete serer çocukları soyar banyoya alırdı. Yaş gidiyor beden yoruluyor. Artık eskisi kadar peşlerine dusemiyor ama çocuklar çok pirpirikli oldular şimdi 🙄
Yok canım aşırı titiz değilim ama temizliği düzeni severim. Benim çocuklar çok rahatlar o konularda 😁bende asla sıkmam çocukluklarını yaşasınlar diye. Banyoya götürürken kucağıma almamın sebebi koridor halısına kumlu çamurlu ayaklar ile basmamaları için banyom biraz girişten uzak.

Canım hava bozuk uyarı geldi zaten sel ve ani yağış olabilir diye. Çıkmayiz büyük bir ihtimal. Eşim ufaklığı tirasa götürdü her tarafı saç olmuş. Mecbur atmak zorundaydım. Yoksa kaşınır dururdu. :KK70:
Ay canım iyi yapmışsın ozaman. Uyarı varsa sakın çıkmayın Allah korusun neler neler oluyor. Bizde öğlene kadar hava güneşli oluyor. Öğleden sonra bir yağmur başlıyor kışın öyle yağmur gök gürültüsü görmedim

Ay kızlar ip atlamak ne kadar zormuş🫣
3 defa 50 şer kere ip atladım aralarda 5 dakika dinlendim ama nefes nefese kaldım

Bende diyorum çocuklukta niye kilo almıyorduk. Meğer ip atlama sayesindeymiş😂 günlük kaç ip atlardık hatırlamıyorum
Ben bir zamanlar ne atlardim. Dün akşam ipi çıkardım. Ama evde atlarken ayağında spor ayakkabısı olsun canım. Dizlerinde sikinti olmasın sonra.

Tekrardan selamlar Kızlar 10 gündür bir ketojenik grubundaydim.bugun tamamladık.Eksi aldım evet Spor daha da arttırmak şart.
Artık.kendi kanatlarimizla uçmaya çalışacağım
Bir süredir k.hidrat şeker paketli gıda aburcubur aşırı yağlı kalorili şeyler yemeyi kestigimiz için vücudu normale.donerken yavaş yavaş alistirmamiz gerekiyormus.
Ben normaldede makarna pilav vs çok tüketen biri degildim.Bundan sonra icin daha da fazla desteğinize ihtiyacım var.
Yarın tartıda bakariz durumlara
Ben beslenme planımı yazacagim buraya bugün uygulayacağım menüyü bana fikir verirseniz sevinirim.

Birde ayda sadece 10 gün ketojenik yada haftada 2 gün ketojenik şeklinde bir beslenme planı yapabilirsiniz diyede söyledi diyetisyen.

Kahvaltı hazırlamaya gidiyorum ♥️
Bende menü yazayım da sizde bana kızın 🙄
Dün sabah 30 dk lesli yaptım. Duş aldım. Apar topar topladım çocukları hava serinken en yakın yerden poğaça aldım. Bide meyve suyu. Millet bahçesine gittik. Çocuklar oynadı. Hemen olanlardan yedik eve geldik. Gün boyu hem sıcaklar hem ev derken duzenli yemedim. Sabahtan aldığım pogacalari didikleyip bitirdim toplam 2 poğaça yemisimdir. Akşamda pilav ve tavuk döner yoğurt yedim. Küçüğe yedirirkennyedim ölçüm yok o yüzden. Gün içinde 1 avuç kadar karışık kuru yemiş ve 1 top dondurma yedim. Lesli dışında dolap temizliği yaptığım için adimlarima yansımadı 🙄
Seni geçerim ben bu hafta. Hem poğaça hem pilav tavuk döner. Dondurma.
Dost acı söyler silkelen kendine gel canım.

Ay canım iyi yapmışsın ozaman. Uyarı varsa sakın çıkmayın Allah korusun neler neler oluyor. Bizde öğlene kadar hava güneşli oluyor. Öğleden sonra bir yağmur başlıyor kışın öyle yağmur gök gürültüsü görmedim
Canım kaç can gitti şu bir haftada burada. Hiç biri haberlere çıkmadı. Dün gece bir araç sele kapıldı. Anne ile bebek kayipti. Dün anneyi buldular. 10 aylık bebek kayıp halen daha.

Beslenme planım

11.45
Kahvaltı
Yarım simit
3 dilim kaşar
6 siyah zeytin
1 kapya biber

Öğle
15.00
Sebze yemeği kabak veya patlıcan
6-7 kaşık yanına 3 YK yoğurt
1 dilim hindi füme

17.00 ara öğün
Türk kahvesi 2ceviz

En geç 19.00
6-7 kaşık Sebze yemeği 3yk yoğurt
En az 2.5 lt su
30 dk evde kardiyo egzersizi

Kızlar bunu planlıyorum lütfen bana fikir verin eksik fazla 🌸🌸
LenaG LenaG A Asya89 Mthn83 Mthn83 patimsilizm patimsilizm

Kabak sıyırma nedir 🙄
Güzel menü var güzel su var Güzel adım var daha ne olsun maşallah 😍

Eskilerden alışmışız yok ekmek yok Makarna yok filan insanın gözüne hemen batıyor ama menin çok güzel afiyet olsun adım güzel spor güzel 😍😍😍

Canım etiket yapamadığını gördüm ama arkadaşlar cevaplamıştır diyerekten cevap vermedim çünkü üstünden çok zaman geçmişti baktım hala cevap veren yok
@ işaretini koyduktan sonra etiketlemek istediğin kişinin adını yazıyorsun hemen bitişiğine etiket o şekilde oluyor
Ayrıca ben gördüm yorumladım bizimlesin 🤪

Var ya menüyü gördüm oy oy oy 😍😍😍dedim sonra muhallebili tartı gördüm vayyyy 🥴🥺dedim keşke akşama kalmasaydı menü güzel spor güzel o güzel yıkılmadın ayaktasın bizimle başbaşasın 🤪

Afiyet olsun Pazar yemeklerin güzelden gelemişsin afiyet olsun yani geç vakitte semizotu kötü olmuş açlık muhabbetleri var ya. 🙄
Bizde sibel_84 sibel_84 diye biri vardı okulda bile ip atlardı Allah'ım nasıl ip atlardı nasıl ip atlardı🤪🙄
Spor güzel su güzel afiyet olsun 😍

Okurken yoruldum tebrik ederim 🤪😅

İşte cesaret işte feraset işte azim işte yarış 😘🏆
Efsanesin bebeğim 😍
Ben seni tutuyorum 🤪🤪🤪

5 adet sulu köfte ne diyordu adet derken 🙄
Bizim köfteler bilye kadar olur sizinki nasıl 🙄
Onun dışında Güzel menü güzel adım güzel su güzel 😍

Hoş geldin canısı ♥️ özledik nerelerdeydin sıkma canını Rabbim gönlüne göre versin vardır bir şey. 🤲
Aylık hedef bildirecek misin ekleyelim bak geri kalma 🤪

Kolay gelsin canım ♥️

Olsun ödeme götürecek kadar düzenli takip etmişsin sonuçta 😍

Çok geçmiş olsun şimdi nasılsın ♥️

Ya tek sebep olmamış bağışıklığı artacak bir şeyler başla o zaman Abla 😍
anne işi♥️

Rabbim kavuştursun canım sıkma canını o da babası sonuçta onu da tatile ihtiyacı var senin de pozitif düşünmeye çalış olumlu yönünden bak hayata ♥️
spor güzel 😍
menüler için bir şey diyemiyorum arkadaşlar demiş zaten 🙄

Vay vay vay abla dağtepe aman yalnız gitme 🤪😅
Harika menü harika Spor süpersin 😍

Hoş geldin ben diyecektim öğretmen gelmiş diye LenaG LenaG cım benden önce davranmış😍
Eskiden buranın ikinci adı öğretmenler odasıydı şimdi o kadar kalmadı 🤪😅😅
Takımlara dahil olana kadar Lena ve beni etiketlersen menülerinde takip etmemiz kolaylaşır takımlara seçilince de takım kaptanlarına etiketler tekrardan hoş geldin ♥️

Acı yok rocy🤪 ben seni tutuyorum 😅🤪

Şimdi nasılsın canım çok geçmiş olsun Bir geçmedi bu ağrıların Rabbim şifa versin inşallah 🤲
Teşekkür ederim fotodaki gibi oluyor bizimki
IMG_4540.jpeg

X