Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben daha kahvaltı yapamadım. 95 dakika yürüyüş yaptım . Dinlenip kahvaltıya geceyim A Asya89 heyecan var mı heyecan
11.600 adım sayım. Bugün yağış bekleniyor. Akşama kadar yatarım artık.
Valla canım heyecan var ama ben ne zaman kaptan olsam gram olarak veriyorum. Stres mi yapıyorum neden bilmiyorum ama gitmiyor. Dayanamadım bu sabah tartıldım pekte istediğim gibi olmadı

Kiz dün yemek yemedim ki akşam. Akşam kuruyemiş almasaydim. Başka şeylere giderdi elim. Kendimi biliyorum.

Mangal var canım üç kilo tavuktan bir tane bile yemeyen ben, kaynamış yumurta da vardı ama et tavuk yumurta sevmiyorum napıcam bilmiyorum onun yerine başka protein içeren besinlerden tercih etmeye çalışıyorum

14 Temmuz Pazar Menüm

Kahvaltı: tambuğday ekmeği bryaz peynirli tost 3 siyah zeytin

Öğle: kabak sıyırma 2 köfte

Akşam: 2 parça levrek, salata

2 litre su

5bin adıma tamamlıycam
A Asya89
Kabak sıyırma nedir
Güzel menü var güzel su var Güzel adım var daha ne olsun maşallah
Eskilerden alışmışız yok ekmek yok Makarna yok filan insanın gözüne hemen batıyor ama menin çok güzel afiyet olsun adım güzel spor güzel
Görmediniz mi acaba etiketlemeyi de beceremedim
Canım etiket yapamadığını gördüm ama arkadaşlar cevaplamıştır diyerekten cevap vermedim çünkü üstünden çok zaman geçmişti baktım hala cevap veren yok
@ işaretini koyduktan sonra etiketlemek istediğin kişinin adını yazıyorsun hemen bitişiğine etiket o şekilde oluyor
Ayrıca ben gördüm yorumladım bizimlesin
Var ya menüyü gördüm oy oy oy dedim sonra muhallebili tartı gördüm vayyyy dedim keşke akşama kalmasaydı menü güzel spor güzel o güzel yıkılmadın ayaktasın bizimle başbaşasın
Afiyet olsun Pazar yemeklerin güzelden gelemişsin afiyet olsun yani geç vakitte semizotu kötü olmuş açlık muhabbetleri var ya.
Bizde sibel_84 diye biri vardı okulda bile ip atlardı Allah'ım nasıl ip atlardı nasıl ip atlardı
Spor güzel su güzel afiyet olsun

Okurken yoruldum tebrik ederim
İşte cesaret işte feraset işte azim işte yarış
Efsanesin bebeğim
Ben seni tutuyorum
5 adet sulu köfte ne diyordu adet derken
Bizim köfteler bilye kadar olur sizinki nasıl
Onun dışında Güzel menü güzel adım güzel su güzel
Hoş geldin canısı özledik nerelerdeydin sıkma canını Rabbim gönlüne göre versin vardır bir şey.
Aylık hedef bildirecek misin ekleyelim bak geri kalma
Kolay gelsin canım
Aslinda kendim 3 gun once başladım ama burada da motive olabilirim diye düşünüyorum. 3gunde 2kilo ile vedalastim muhtemelen ödemdi. Yarin guncel tarti yi atarim
Olsun ödeme götürecek kadar düzenli takip etmişsin sonuçta
Ağrı kesici ilaçlar ödem yapar mı bugün iki tane içtim migrenim tuttu diye ölüyorum ağrıdan
Çok geçmiş olsun şimdi nasılsın
Bağışıklığı düşmüş canım, bişey bulamadılar
Ya tek sebep olmamış bağışıklığı artacak bir şeyler başla o zaman Abla
anne işi

Cumartesi 12 bin adim 1,5 lt su
Pazar 7000 adim 1,5 lt su sibel_84
Rabbim kavuştursun canım sıkma canını o da babası sonuçta onu da tatile ihtiyacı var senin de pozitif düşünmeye çalış olumlu yönünden bak hayata
spor güzel
menüler için bir şey diyemiyorum arkadaşlar demiş zaten
Vay vay vay abla dağtepe aman yalnız gitme
Harika menü harika Spor süpersin
Hoş geldin ben diyecektim öğretmen gelmiş diye LenaG cım benden önce davranmış
Eskiden buranın ikinci adı öğretmenler odasıydı şimdi o kadar kalmadı
Takımlara dahil olana kadar Lena ve beni etiketlersen menülerinde takip etmemiz kolaylaşır takımlara seçilince de takım kaptanlarına etiketler tekrardan hoş geldin
Ben daha kahvaltı yapamadım. 95 dakika yürüyüş yaptım . Dinlenip kahvaltıya geceyim A Asya89 heyecan var mı heyecan
11.600 adım sayım. Bugün yağış bekleniyor. Akşama kadar yatarım artık.
Acı yok rocy ben seni tutuyorum
Günaydın hayırlı sabahlar gece ağrıyla geçti bugününe şükür
Şimdi nasılsın canım çok geçmiş olsun Bir geçmedi bu ağrıların Rabbim şifa versin inşallah

Mangal var canım üç kilo tavuktan bir tane bile yemeyen ben, kaynamış yumurta da vardı ama et tavuk yumurta sevmiyorum napıcam bilmiyorum onun yerine başka protein içeren besinlerden tercih etmeye çalışıyorum
Yüksek Protein İçeren 13 Sağlıklı Besin Yüksek Protein İçeren 13 Sağlıklı Besin - Nefis Yemek Tarifleri
Ama et dışı besinlerden miktar olarak fazla tüketmek zorunda kalırsın. Protein eksikliği kilo vermene etki etmese bile hücre yenilenmen yavaslayacagi için sarkmalarin olabilir.
Fikir amaçlı vejetaryen diyetlere bak. Birine uymak zorunda değilsin ama yol gösterme adına fikir verir

Teşekkür ederim canım, gece erken uyuyunca geçti ağrılar şükür ama yüzümün elimin ayağımın şiş olduğunu hissediyorum, bu arada etiketleme için de teşekkür ederim ilk defa böyle bir şey yapıyorum birileriyle iletişim kuruyorum netten cahil kaldım galiba

Ağrı hala devam ediyor rüzgarlar vs çok etkiliyor dün ev işi bir türlü bitmedi o kadar yoruldum ki

Teşekkür ederim canım şimdi inceleyeceğim

Ben senelerdir buradayım hala bilmediğim o kadar şey varki
Sağolsun kızlar el atıyor hemen
En kötü sağ üst köşede mercek var ya orayı tıkla soruna yakın kelimeleri yaz biseyler çıkıyor karşına. Yada kk yöneticileri yardımcı oluyor

Hadi ben çocukları banyo yaptırmaya kaçar. Daha kahvaltı bile yapmadım
Canım niye bu saate banyo yaptıracaksın. Belki tekrar dışarı çıkarsınız.
Ben çocukları banyo yaptıracağım zaman akşam üstü yapıyorum. Gün içinde park çamur kum oynuyorlar, akşam eve geldiğimizde elbiseleri ayakkabıları çıkarmadan kucağıma alıp komple banyoya koyup bir güzel yıkıyorum. Sonra ayakkabıları yıkıyorum elbiseleri makineye atıp kendim de duş alıp çıkıyorum

Kahvaltı hazırlamaya gidiyorum
Bende menü yazayım da sizde bana kızın
Dün sabah 30 dk lesli yaptım. Duş aldım. Apar topar topladım çocukları hava serinken en yakın yerden poğaça aldım. Bide meyve suyu. Millet bahçesine gittik. Çocuklar oynadı. Hemen olanlardan yedik eve geldik. Gün boyu hem sıcaklar hem ev derken duzenli yemedim. Sabahtan aldığım pogacalari didikleyip bitirdim toplam 2 poğaça yemisimdir. Akşamda pilav ve tavuk döner yoğurt yedim. Küçüğe yedirirkennyedim ölçüm yok o yüzden. Gün içinde 1 avuç kadar karışık kuru yemiş ve 1 top dondurma yedim. Lesli dışında dolap temizliği yaptığım için adimlarima yansımadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…