Popüler Konu LenaG ile MasterFit

psikologum var.. psikologluk bır duyrum degıl. yanı kılo meselesıne gereken onemı vermemek. hayattan yeme ıle zevk almak benımkı.

butun gun senle yazısıyormu. arkadas gıbı cok guzel.
Sabah 10:00 Akşam 19:30 çalışıyor olabildiğince hızla döner. Mesela hastaneye gidecektim bir gün dedim elim ayağım titrer kan vereceğim bilmem kaça kadar açım burda otomat var ordan bir tane alabileceğim ürün söyledi bana aldım açlığımı bastırsın diye sonra eve gelip normal listemden devam ettim.
Hem şöyledir sana haftalık hedef kilo koyar mesela diyelim tutturdun ne yemek istiyorsun diye sorar ve o akşam onu gönül rahatlığıyla yersin ertesi gün listeden devam

cok gyuzelmıs hem de motıve edıyor. ben bı yazıyım kendısıne para durumunu ayalaryıp.

su avakado sosunu dolapta 1,5 senedır :)==))) bekleyen avakodayla hakkaten yapayım dedıgınız gıbı kepek ekmegıne surup yanına ezıne ve cevız. demın hakan uralı dsınlıyordum 22 gunde bılmemkac kılo vermıs. dıyor kı ıste 72 saat seker yememek etkılı olıuyor. bır de once salatayı ye demıs doktoru. pılawla etı yanyana koyuyruz ya. once et slata. salata tokluk verecek.

Merhaba Defnecim.
Tatile giderken 64' lü bir seydim. Hem internet hem yoğunluk üç hafta kadar buradan uzak kaldım.
Tabi ki düşeceksin sayfadan ayrılma gerisi gelecek kuzum.
sagol kaptanımm 64 e dusmek dılegıyle bol eksıklerımız olsunn. ben de daha kılolıydnz 68e ındı tatılkde kosturmaktansandım:)

dogru valla. dıkkat etmeyınce oldugu gıbı alıyorlar. mode amelıyatnıa ben cesaret esdemem.

Psikologlar da var canım açlık duygusuyla nasıl savaşman konusunda destek veriyorlar. Dedin ya kafamda bitiremiyorum diye işte bu konuda destek oluyorlar.
psiklologun destek olması gereken daha onemlı konular varken bunu calısmaz benle sanırım aıle sırunlarını konusur.

psiklologun destek olması gereken daha onemlı konular varken bunu calısmaz benle sanırım aıle sırunlarını konusur.
Onlarinda yogunlastigi alanlar var canım hem simdi cogu diyetisyen bunun psikolojik bir surec oldugunun bilincinde olup kimisi psikoloji egitimi de aliyor kimisi ihtiyacin varsa yonlendirme yapıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…