Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Az gelmiyor çünkü iyi kahvaltı ediyorum. Neredeyse ara öğünü acıkmadan yapıyorum:super:
sabah duzgn kahvaltı yapılınca daha az acıkılıyor gun ıcınde degılmı. ozellıujkle yumurta yendıgınde. benım eksıgım bu. sabah yumurta bende yok. ısyerıne 930 da varıyorum. kahvaltı edıcek zaman yok. hep sımıt sandvıc.

sabah duzgn kahvaltı yapılınca daha az acıkılıyor gun ıcınde degılmı. ozellıujkle yumurta yendıgınde. benım eksıgım bu. sabah yumurta bende yok. ısyerıne 930 da varıyorum. kahvaltı edıcek zaman yok. hep sımıt sandvıc.
Kesinlikle ilk öğün önemli çalışanlar için pratik kahvaltı tarifleri diye arat bak neler çıkacak

Kesinlikle ilk öğün önemli çalışanlar için pratik kahvaltı tarifleri diye arat bak neler çıkacak
tamam bakıyorum.aslında benım ıcın daha onemlı bı konu var. her gun ısyerınde sabah namazını kaza yapacagıma. 5 e kurdugum alarmı kapatmadan kalksam. gunes vatınde de yatmasam.o arada hem detoksumu ıcer 30 dk bekler hem de evde saglıklı kahvaltımı edebılırım. daha mantıklı. erken yatıp 5te uyanmak. gune baslamak.

tamam bakıyorum.aslında benım ıcın daha onemlı bı konu var. her gun ısyerınde sabah namazını kaza yapacagıma. 5 e kurdugum alarmı kapatmadan kalksam. gunes vatınde de yatmasam.o arada hem detoksumu ıcer 30 dk bekler hem de evde saglıklı kahvaltımı edebılırım. daha mantıklı. erken yatıp 5te uyanmak. gune baslamak.
çok güzel bir karar :KK68:

ve inan vücut ssatin bi süre sonra o düzene o kadar alışıyor ki

ben de en geç 5te kalkarım; saat 8'e kadar bir sürü işimi hallederim öyle evden çıkarım

ben kahvaltı yapmadığım için yemiyorum ama kızlar ve eşim için hazırlıyorum, yiyor olsam kahvaltım da hazır yani :)

senin kendini düzene sokman ileride çocuğun için de çok öenmli canım; çocuklar dediklerimizden çok yaptıklarımıza odaklanıyorlar

geçen gün kızım işyerime geldi, bütün masaları gezdi anne dedi en düzensiz senin masan bir de bana laf söylüyorsun odan dağınık diye sen de dağınıksın baksana dedi :KK70:

sen düzensiz ve sağlıksız beslendikçe oğlun da bunu doğru kabul edecek ve vazgeçmesi çok zor olacak

yediğimiz sebze meyve bile katkılıyken o ıvır zıvırlar nasıl zarar veriyor çocuklara :KK43:

bak zamanında eşim, kola içerken büyük kızım canı isteyince yaa nefsi ölsün birazcık içsin birşey olmaz dedi ve şimdi kızımı o kadar zor vazgeçiriyorum ki koladan; eve artık asla sokmuyorum ama dışarıda görünce canı istiyor ne kadar zararlı ama diye anlatsam da anlatamıyorum :KK43:

istersen yaparsın, istersek çoookkkk şey başarırız, kadınlar olarak gerçekten çok güçlü varlıklarız yeterki bunun bilincinde olalım

Çırırım ekürim gelmiş hoş gelmiş,nasılsın tatil nasıl geçtigüzelmiydi :KK60: :KK200:
Hoş buldum bitanecim ❤️ Tatil eş tarafına doğru gerçekleştigi için formaliteden öte gitmedi benim için. :olamaz: 28 - 29 Temmuz' da Antep taraflarına gideceğiz bak işte o çok mühim :KK76:İyiyim çok şükür sen nasılsın :KK74:

Ne yaptın kizzzzz sıcaktan mi ediyorsun yoksa ip mi atlıyorsun

Sağol ınsalh kaptanım
Yok kız ipe başlamadım daha dikişimden korktum
Gun içerisinde salata detoxu içiyorum 2 ile 3 litre arası
SEbze tüketiyorum malum gazlı şeyler yemiyorum oğlum için bide emzirince gidiyor şuana kadar şuana kadar 13hazirandan buyana 18 kilo verdim çoğu kesin ödemden kaynaklı

X