Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Olsun canım bugün dikkat edersin Hergünümüz yeni bir başlangıç

defneefe17 sağlıklı beslenmeyi korkutucu birşey olarak görme canımm
aksine aslında çeşitlendirsen ıvır zıvırdan daha eğlenceli daha tatmin edici bence

sabah kahvaltısı olarak mesela avokado sos yap, zeytinyağı sarımsak ve tuz ile azıcık da damak zevkine uyuyorsa biber, tam buğday ya da kepek ekmeğine sür yanına da peynir ceviz offfff efsane bi lezzet, çok da pratik

ne biliyim ara öğünde yanına hurma ceviz al, hem de tatlı niyetine kahveyle bile yesen çok güzel eşlikçi

et seviyorum diyorsun ye etten zarar gelmez, ızgara yap mesela, yanına pilavını da ye ama yeşil salata yap kendine ilk önce salatanı ye zaten sonrasında pilava çok yerin kalmıyor az bir miktarla gözün de karnın da doyar

daha önce de demiştim sana patimsilizm sıkı takibe al, bak onun öğünleri hem çok çeşitli hem çok göz doyurucu hem de sağlıklı

Günaydın kankişim
Hoş bulduk

Günaydın kankişim
Hoş bulduk

Afiyet olsun canım Yolculuk güneye mi

Evet menü bulamayınca sapıtıyorum ben de, burdan arkadaşların menülere bir bakıyım. Kendimi bunaltmadan heveslendirerek başlayım yoksa bıkkınlık oluyo. Spor da eskiden olsa en yoğun programı seçerdim şimdi narin narin başlıycam hızlı koşan atın kilosu seyrek düşüyor

cok tesekkurler sureklı yazısıyormuyuz bu bayanla. takıpte yanı. destek alayım bende.

burda en hayranlıkla menulerı takıp ettıgım zayıf kısısınz zaten... en azından ısyerıne bunları bır kapta getırebılırım.. oglen havuc salatam fıx... badem cevız altın basak cekmecemde. ama karabugsay cookk kotyudu:)

ben de hayatımda bu kıloları ne zaman gormey basladım bılıomsnz. sabah kahvaltısaında doner ekmek yıyen genclıktım ben :) hamburger kofte durum pızza. 35 e gırene kadar. asla kılo almadım. paso yıyordum. 35 e bı gırdım. kılo almaga basladım..

hosgeldınız kaptanımm 68 super bır kılo ben de duserım ınsallah.nelere dıkkatettnz pek foruma da gıremedınz ınternet yokdu
Merhaba Defnecim.
Tatile giderken 64' lü bir seydim. Hem internet hem yoğunluk üç hafta kadar buradan uzak kaldım.
Tabi ki düşeceksin sayfadan ayrılma gerisi gelecek kuzum.

Harikasin gecede bu havuc salatalik tabagindan yapabilirsinKarabuğday patlagi yerine bundan al o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…