Popüler Konu LenaG ile MasterFit

defneefe17 ayrıca Gizem in şöyle bir özelliği var dışarı çıktın diyelim haber verip söylüyorsun burda bunlar bunlar var yiyecek diye içinden seçiyor sana

Havuc,salatalik, acuru cubuklar halinde dograyip kirt kirtkirt yiyin kizlar psikolojik olsun gercek aclik olsun hepsine deva... İsyerinde pc başında canim sıkılıyor yanimda pastane market dolu ven bunlarla egleniyorum bunları boşa paylasmiyorum yaa birinize örnek olur elbet diye ama herkeside etiketleyeniyorum ki... Örnek öğünler diye ayrı sayfa acmayalim

defneefe17

Geliyor musun yoksaaaa
Geliyorum bebeğim az kaldıı kayinvalidem evine dönunce araliklı oruça baslayacam
Naptin naptin bol bol emiştiniz dimii sen durmazsinda ip mi atliyon napiyon
Ooyyyy leylişş bol emziriyorum bide bol sebze tüektiyorum bide satala detoxu yapıyorum 2 litre içiyorum bazen 3 başka birşey yapamiyorum malum

Hadi kıralım şu sınırı yeter diyerek geldim ben de 2 litre su 5bin adım kaçamaksız bir gün hedefim var bugün telefona evde spor uygulaması da indirdim hadi bakalım
kıralım yaa, almıyorum çok fazla ama vermiyorum da sinir oldum kendime

ben de nasıl bi planlama yapsam acaba?

aslında yaz tam kilo verme ayı ya birşey de yenmiyor zaten

bol zeytinyağlı yemekler, yoğurtlu mezeler falan düşüneyim bi kendime

kafanda bitiremediğin için söylüyorum canım, psikolojik destek almayı düşünür müsün acaba?

benim bi iş arkadaşım 100 küsur kiloydu, kız 1,5-2 sene içinde 50 kiloya düştü. nasıl yaptın dediğimde ilk önce psikoloğa gittim dedi, çünkü kafamda çözemediğim şeyler vardı ve bu da diyet yapmama engel oluyordu farkındaydım, 1-2 hafta sonra da diyetisyene gittim, eşzamanlı olarak psikolog ve diyetisyen desteği aldım dedi 7-8 ay kadar. sonra çözmüş işi, kendi kendine didinmeye başlamış bir de spor eklemiş, şimdi çıtır ötesi bir kız oldu

an var. Ben kimseye tavsiye veremem. Herkeste ayni etkiyi yapmaz. Ben birebir ureticiden aliyorum.millet aktardan filan aliyor kalbi carpiyor tansiyonu cikiyor
bunu bile bile keşke kullanmasan

birşeyleri dikte etmeyi sevmem insanlara, çünkü herkesin aklı fikri var çok şükür ama bu konuda üzülüyorum böyle şeylerden medet umulmasına çünkü gerçekten sadece para tuzağı ve işin kötüsü sağlığa da zararlı

zamanında ben de zamanın meşhur tozlarından kullanmıştım ama çok gençtim 22 yaşında falandım, evet şahane kilo vermiştim ama sonrası kabus gibiydi, bırakınca hayatımda görmediğim kilolara çıktım, metabolizmam daha o yaşta mahvoldu, vücudumu toparlayana kadar 1 sene uğraştım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…