Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Herkese günaydınlar hayırlı cumalar
Cakinin Gelini Cakinin Gelini LenaG LenaG
dun yediklerimi yazmaya utanıyorum neyseki misafirler gitti bemde bugün bi kaç günlüğüne kardeşime yazlığa gidicem dinlenmece 😄
Sonra çok daha dikkatli olucam
Sabah
Yarım simit Peynir zeytin
Ogle
Yarım avuç kuru yemiş 2 top dondurma
Akşam
Stresten gözüm döndü
Evde yaptığımız pide miktar kıtlıktan cıkmıscasına ve yanında 2 bardak kola
Su 1.5 litre Spor 11.bin adım yürüyüş
Tartı işini de bugün tartilabilirim yarın atarım artik
Olsun canım bugün dikkat edersin🩷 Hergünümüz yeni bir başlangıç 😘🫶

defneefe17 defneefe17 sağlıklı beslenmeyi korkutucu birşey olarak görme canımm
aksine aslında çeşitlendirsen ıvır zıvırdan daha eğlenceli daha tatmin edici bence

sabah kahvaltısı olarak mesela avokado sos yap, zeytinyağı sarımsak ve tuz ile azıcık da damak zevkine uyuyorsa biber, tam buğday ya da kepek ekmeğine sür yanına da peynir ceviz offfff efsane bi lezzet, çok da pratik

ne biliyim ara öğünde yanına hurma ceviz al, hem de tatlı niyetine kahveyle bile yesen çok güzel eşlikçi

et seviyorum diyorsun ye etten zarar gelmez, ızgara yap mesela, yanına pilavını da ye ama yeşil salata yap kendine ilk önce salatanı ye zaten sonrasında pilava çok yerin kalmıyor az bir miktarla gözün de karnın da doyar

daha önce de demiştim sana patimsilizm patimsilizm sıkı takibe al, bak onun öğünleri hem çok çeşitli hem çok göz doyurucu hem de sağlıklı

🏃‍♂️🏃‍♂️

Çok iyi yapmışsın yaşın ne ki insalahhh gönlündeki olur canım

Amannn amannn kimler gelmiş sayfanın gülü çiçeği 💐💐🌷🌷hosgeldin sefa geldin kankişim aldığın kilon da gezdiklerinin gördüklerinin sefası olsun

Sağolsun hep yanımızda idi

Hosgeldiniz

Günaydın canım

Günaydın canım Allah emeklerini boşa çıkarmasın hayırlı cumalar

Günaydın hayırlı cumalar
Günaydın kankişim :KK60:
Hoş bulduk :KK68:

🏃‍♂️🏃‍♂️

Çok iyi yapmışsın yaşın ne ki insalahhh gönlündeki olur canım

Amannn amannn kimler gelmiş sayfanın gülü çiçeği 💐💐🌷🌷hosgeldin sefa geldin kankişim aldığın kilon da gezdiklerinin gördüklerinin sefası olsun

Sağolsun hep yanımızda idi

Hosgeldiniz

Günaydın canım

Günaydın canım Allah emeklerini boşa çıkarmasın hayırlı cumalar

Günaydın hayırlı cumalar
Günaydın kankişim :KK60:
Hoş bulduk :KK68:

Menümü paylaşayım sonra valizi toplayayim.
Kahvaltı
2 adet yumurta
2 dilim kaşar
2 küçük dilim tam buğday ekmeği
Yeşil soğan, tere,roka
1 bardak çay
Ara öğün
1 fincan türk kahvesi+2 kayısı
Ara öğün
1 bardak kefir (meyveli idi şekerli geldi)
Kapattı iştahımı
Akşam
Fırında sebze diyeyim
Biber domates
Ve bir kase salata

Son ara öğünde de bir avuç kuruyemiş alırım.
Çay alırım büyük bir ihtimal.
Dukan yaptım. Gün içinde bitti. Şu 3 e yakın olmuştur. Adım sayım yine 10 bin civarı.
Elhan Elhan LenaG LenaG Cakinin Gelini Cakinin Gelini
Afiyet olsun canım 😘 Yolculuk güneye mi :KK68:

kıralım yaa, almıyorum çok fazla ama vermiyorum da sinir oldum kendime :KK70:

ben de nasıl bi planlama yapsam acaba?

aslında yaz tam kilo verme ayı ya birşey de yenmiyor zaten

bol zeytinyağlı yemekler, yoğurtlu mezeler falan düşüneyim bi kendime
Evet menü bulamayınca sapıtıyorum ben de, burdan arkadaşların menülere bir bakıyım. Kendimi bunaltmadan heveslendirerek başlayım yoksa bıkkınlık oluyo. Spor da eskiden olsa en yoğun programı seçerdim şimdi narin narin başlıycam hızlı koşan atın kilosu seyrek düşüyor 😂

Senin az ve sık beslenmen gerek🌸 benim bikac sene önce calistigim sevgili diyetisyenim bu konuda cok basarili bence.. LenaG LenaG ve @60kiloyum da ondan destek aldilar onlarinda sevgili diyetisyeni🌸🤍

cok tesekkurler sureklı yazısıyormuyuz bu bayanla. takıpte yanı. destek alayım bende.

Havuc,salatalik, acuru cubuklar halinde dograyip kirt kirtkirt yiyin kizlar psikolojik olsun gercek aclik olsun hepsine deva... İsyerinde pc başında canim sıkılıyor yanimda pastane market dolu ven bunlarla egleniyorum😋👌🏻 bunları boşa paylasmiyorum yaa birinize örnek olur elbet diye ama herkeside etiketleyeniyorum ki... Örnek öğünler diye ayrı sayfa acmayalim😆

defneefe17 defneefe17

Eki Görüntüle 3451086
Eki Görüntüle 3451087
burda en hayranlıkla menulerı takıp ettıgım zayıf kısısınz zaten... en azından ısyerıne bunları bır kapta getırebılırım.. oglen havuc salatam fıx... badem cevız altın basak cekmecemde. ama karabugsay cookk kotyudu:)

Duygusal açlık bence de. Ben de çalışırken aşırı stres altında çalışıyorum. Ve sürekli atıştırmak istiyorum. Halbuki midem aç değil biliyorum. Ve bi kere o düzeni bozduğunda hep artık o saatlerde acıkıyorsun. Hepimiz insanız arada kaçamaklar yapıyoruz. Ama sürekli hale geldiğinde kilolar da beraberinde geliyor. Ben 1.5 senede neredeyse 20 kilo aldım. Sırf düzensizliğimden. Ve hayatımda ilk kez bu kiloları gördüm. Etrafımdaki herkes şok oldu. İlk kez seni böyle görüyoruz diye. 70’e kadar çıktım. Max 58 olmuşumdur onda bile depresyona girer hemen zayıflardım. Şimdi insülin direncim çıktı ve pcos’um varmış onun etkilerini yaşıyorum. İnan diğer türlüsüne alışınca ve kilo verdikçe aramıyorsun. O duygusal açlık dediğimiz durum da kayboluyor. Ben de şu an geçiş sürecindeyim hala düzen oluşturabilmiş değilim. Ama bu sefer vazgeçmek istemiyorum. Çünkü aynaya baktığımda asla mutlu hissetmiyorum
ben de hayatımda bu kıloları ne zaman gormey basladım bılıomsnz. sabah kahvaltısaında doner ekmek yıyen genclıktım ben :) hamburger kofte durum pızza. 35 e gırene kadar. asla kılo almadım. paso yıyordum. 35 e bı gırdım. kılo almaga basladım..

hosgeldınız kaptanımm 68 super bır kılo ben de duserım ınsallah.nelere dıkkatettnz pek foruma da gıremedınz ınternet yokdu
Merhaba Defnecim. :KK60:
Tatile giderken 64' lü bir seydim. :ıslık:Hem internet hem yoğunluk üç hafta kadar buradan uzak kaldım.
Tabi ki düşeceksin sayfadan ayrılma gerisi gelecek kuzum. :rapci:

burda en hayranlıkla menulerı takıp ettıgım zayıf kısısınz zaten... en azından ısyerıne bunları bır kapta getırebılırım.. oglen havuc salatam fıx... badem cevız altın basak cekmecemde. ama karabugsay cookk kotyudu:)
Harikasin gecede bu havuc salatalik tabagindan yapabilirsin🌸Karabuğday patlagi yerine bundan al o zaman
1000087287.jpg

X