Popüler Konu LenaG ile MasterFit

kadınlar guclu dıyorlar. ama bu nefs varken cok gucsuz hussedıyor ınsan kendını. o yuzden mucızevı bısey arıyoır yanı ıstahım kapansın canım ıstemesın yemeyeyım.. gıbı. ama oyle bır cozum yok. ogluma dun nutellalı bıskuvı uzatıyorum gece anne ıstemıyorum dıyor. cok sukur kı cocuk ıstahsız ve abur cuburla pek arası yok. acıkınca ben o an saat 11-12 oldugu ıcın pısırmeye ısıtmaya usendıgım ıcın uykusuzluktan evde paket gıda verıyorum. cıps cok doyurucu. ama bır okdr saglıksız.. ddıgın gıbı alıstıkca abur cubur yok mu dıyıcek. ama markette saglıklı yonlendırdıgımde evet anne haklısın paket gıde almayalm kuruytenıs saglıklı bılıncını bılen buır cocuk. cocuklar yonlendırmemıze baglı yetısıyor... ben yatsıları kılarkjen bı baktıum gece uyumadan abdes almaya basladı. bana kıldırırmısın dıyor. gunde bı rekat :) benden gordugu ıcın alıstı. kendı dıyor. bız ne yaparsak onu yapıor. benım namazla rahatladıgımı gordu. huzurlu hıssettıgımı. o da korkularını endıselerını gece yasadıgı ıcın karanlıktan korktugu ıcın uyumadan dua okuyoruz ve o namazı kılıyor.

anammm isim değişmiş bileee çok heyecan yaptım bak şimdi
Aaa hayırlı olsun canım benim boll eksileimiz olsun insalhhh
Ödem ve doğum şişliği indi demekki ama çok iyi 18 kilo masalahh

Aaa hayırlı olsun canım benim boll eksileimiz olsun insalhhh

Ödem ve doğum şişliği indi demekki ama çok iyi 18 kilo masalahh
gerçekten doğru düzgün yediğim yoktu normal yediğim şeylerdi bianda almamla ben bile şaşirıyordum neseki kurtuluyorum çok şükur çokta korkmustum.veremicem diye

Akraba ziyareti desene, sen şimdi en tehlikeli yöreye gideceksin diyecemde bir tarafta yemekler filan nasıl olcak şimdi bende iyiyim sağol hep aynı düzen işte

Bebiş nasıl iyiymi annesi güle güle büyüt sağlıcakla

L leyl76 davetiyle geldim herkese merabalar.

ADINIZ: ( sahıhuban
YAŞINIZ: 33
BOYUNUZ:165
KİLONUZ:73
HEDEF KİLONUZ: 65
MEDENİ DURUMUNUZ: evli
MESLEGINIZ: memur
ÇOCUK SAYISI:1
KİLO ALMA NEDENİNİZ: insülin direci kötü beslenme
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: insülin direnci
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: sağlıklı bir beden zihin bütünü, güzel bir görünüş, aktif

Sağol canım benim. Başvuruyu yaptık bakalım şimdi beklemedeyiz. Kabul edilecek miyiz diye?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…