Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Gecen sirf yararli diye brokoli corbasi ictim kaptanim. Isyerinde. Cok kotu kokuyordu. Deniyorum aslinda. Esas sorun aksamlari bence. Burda covu kisinin menusune bakiyoum. 6 dan sonra yemiyorlar. Bravo diyorum. Yani cok acikilir 12 de yatiyoruz alti saat.

Destek almalisin hep toz ile yasamayacaksin
Bizim dediklerimizde uymuyor sana bizde burda kendimizi yirtip üzülüyoruz.
Destek alman şart

Neden saglikli beslenmeyi kötü, kokqn,doyurmayan,hep ac hissettiren besinlerle bagdastirdin?

Destek almalisin hep toz ile yasamayacaksin
Bizim dediklerimizde uymuyor sana bizde burda kendimizi yirtip üzülüyoruz.
Destek alman şart
Bu konusa nasil bir destek alinabilir yani diyetisyene gitsen liste veriyor. Onun dediklerinincdisinda yiyemiyorsun. Haftada bir goriyor zaten o arada yedin mi yemedn mi diyeye uydun mu. Bence burasi daha guzel destek

Kocaman günaydınlar olsun hepimize
Günaydın canim
Canım benim arkadaşlarımın görüşüne katılıyorum eger sağlıklı yağlardan yersek yeterli protein alırsak zaten açlık hissetmiyorsun haaa duygusal açlık hepimiz yaşıyoruz meselaa ben çok yaşarım bende depresyon atlatmış 55 yaşındayım ve ister istemez stres hepimizin hayatında var hem sigarayi bıraktım hem.antidepresan lari çok uykusuz agladigim gunleri bilirim beynine ben tozu içmesem acikicagim diye beynine yolluyor olabilirsin

Damak tadı zararlı yiyeceklere alışmış sanırım akşam aç yatmak yağ yakar canım benim

Neden saglikli beslenmeyi kötü, kokqn,doyurmayan,hep ac hissettiren besinlerle bagdastirdin?
Oyle bir kodlamaya girmisim belki de kuzum bilmiyorum. Ozellikle sebzelerde. Yedigim sebzeler de var. Ama ekmek ve et olmadan doyulmuyor gibi. Ya da senze yanina makarna pilawa alismisim

Bu konusa nasil bir destek alinabilir yani diyetisyene gitsen liste veriyor. Onun dediklerinincdisinda yiyemiyorsun. Haftada bir goriyor zaten o arada yedin mi yemedn mi diyeye uydun mu. Bence burasi daha guzel destek
Öğün takibi yapan diyetisyenler var
Hangi duygunu yemekle bastiriyorsun onu bir düşün bence...

Günaydın nergizcim

Oyle bir kodlamaya girmisim belki de kuzum bilmiyorum. Ozellikle sebzelerde. Yedigim sebzeler de var. Ama ekmek ve et olmadan doyulmuyor gibi. Ya da senze yanina makarna pilawa alismisim
Cocugun var sanirim dimi?
Onlar seni takip ederek gozlemleyerek büyüyor... Sen bunu onlar ergenlige geldiginde farkediyorsun...
Bak kucukken cips kola abur cubur yiyen cocugum simdi acikmadim yememe gerek yok, yürüyüş yapayim,pilavi kavurmadan haşlayarak yapalim,tatli ikram edildiginde bu hafta zaten iki tatli yedim bunu şu an yemek istemiyorumgibi kararlar veriyor neden? Çünkü ben hep oyleydim...

Beynime kodlamisim icmedim acikicam diye belkide. Bence sureklilik alisma meselesi. Yani bence altida ne yersem
Yiyeyim, gece yatana kadar yemezsem acikicam yani.bu dusunceyicsabitlemisim. Ya da ac yaticaksin. Cunku daha once diyet yaparken acikinca salatalik ye veya pul biber yogurt ye tarzi seyleri yaptim. Tokluk vermemisti. Ac oldugunu bilerek uyucaksin. Kilo vericem ben ac yaticam. Belki uyuyamicaksin ama. 6 gun boyle deneyip belki ozaman alisip acikmamaya baslicaksin? Cogu kisi bunu oneriyor. Altidan sonra bisey yeme. Gobek etrafinda benim kilom cunku. Aksam yiyonce iste eritilmiyor. Yani o ilk bikac gun zorlaniyosun ya. Alisana kadar o zor. Aksam yemeyince veriliyormis ben zor kilo verem biri degilim hareketliyim

Öğün takibi yapan diyetisyenler var
Hangi duygunu yemekle bastiriyorsun onu bir düşün bence...
Tamam cnm tesekkurler almistim online diyetisyenlik hizmeti. Birsiru kan testi yapmksti kilo vermeme engel nedir diye.. hicbisi cikmadi onsulin direnci vesaire. Hersey temiz.
Aralikli oruc yaptirdi o da bana coook zor geldi. Inan herseyi denedim ben migde botoksu yaptirdim leylacin.. mide botoksuna kim para verir? Tek yaptirmadigim akupuntur yontemi.

Yaşın in da avantajı var canım sen daha kolay verirsin benimde metabolizma cok cok yavaş 30 lu yaşlarda 70 den 54 e düştüm ve yıllarca aynı kiloda kaldım şimdi ise menopoz sonrası 69 lara geldim ve vermek o kadar zor ki o yüzden bu yaşlar sana nimet canım benim iyi degerlendir

Psikologlar da var canım açlık duygusuyla nasıl savaşman konusunda destek veriyorlar. Dedin ya kafamda bitiremiyorum diye işte bu konuda destek oluyorlar.

Eltim mide küçültme ameliyat oldu 3 sene önce 1 sene kadar zayıf oldu şimdi yine eski kiloya döndü
Yeğenim yağlarını aldırdı dünya para verdi 1 ay oldu bu sıcakta hala korse ile duruyor 6 ay takiliyormus çektiği acılar eziyetlerrrr ve doktor dikkat etmezsen tekrar eskisi gibi olursun demiş
Tek çözüm bogaz dan geçiyor az ve dengeli sağlıklı yemek bol hareket

Duygusal açlık bence de. Ben de çalışırken aşırı stres altında çalışıyorum. Ve sürekli atıştırmak istiyorum. Halbuki midem aç değil biliyorum. Ve bi kere o düzeni bozduğunda hep artık o saatlerde acıkıyorsun. Hepimiz insanız arada kaçamaklar yapıyoruz. Ama sürekli hale geldiğinde kilolar da beraberinde geliyor. Ben 1.5 senede neredeyse 20 kilo aldım. Sırf düzensizliğimden. Ve hayatımda ilk kez bu kiloları gördüm. Etrafımdaki herkes şok oldu. İlk kez seni böyle görüyoruz diye. 70’e kadar çıktım. Max 58 olmuşumdur onda bile depresyona girer hemen zayıflardım. Şimdi insülin direncim çıktı ve pcos’um varmış onun etkilerini yaşıyorum. İnan diğer türlüsüne alışınca ve kilo verdikçe aramıyorsun. O duygusal açlık dediğimiz durum da kayboluyor. Ben de şu an geçiş sürecindeyim hala düzen oluşturabilmiş değilim. Ama bu sefer vazgeçmek istemiyorum. Çünkü aynaya baktığımda asla mutlu hissetmiyorum

Senin az ve sık beslenmen gerek benim bikac sene önce calistigim sevgili diyetisyenim bu konuda cok basarili bence.. LenaG ve 60kiloyum da ondan destek aldilar onlarinda sevgili diyetisyeni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…