Popüler Konu LenaG ile MasterFit

kıralım yaa, almıyorum çok fazla ama vermiyorum da sinir oldum kendime :KK70:

ben de nasıl bi planlama yapsam acaba?

aslında yaz tam kilo verme ayı ya birşey de yenmiyor zaten

bol zeytinyağlı yemekler, yoğurtlu mezeler falan düşüneyim bi kendime

kafanda bitiremediğin için söylüyorum canım, psikolojik destek almayı düşünür müsün acaba?

benim bi iş arkadaşım 100 küsur kiloydu, kız 1,5-2 sene içinde 50 kiloya düştü. nasıl yaptın dediğimde ilk önce psikoloğa gittim dedi, çünkü kafamda çözemediğim şeyler vardı ve bu da diyet yapmama engel oluyordu farkındaydım, 1-2 hafta sonra da diyetisyene gittim, eşzamanlı olarak psikolog ve diyetisyen desteği aldım dedi 7-8 ay kadar. sonra çözmüş işi, kendi kendine didinmeye başlamış bir de spor eklemiş, şimdi çıtır ötesi bir kız oldu :nazar:

bunu bile bile keşke kullanmasan :KK43:

birşeyleri dikte etmeyi sevmem insanlara, çünkü herkesin aklı fikri var çok şükür ama bu konuda üzülüyorum böyle şeylerden medet umulmasına çünkü gerçekten sadece para tuzağı ve işin kötüsü sağlığa da zararlı

zamanında ben de zamanın meşhur tozlarından kullanmıştım ama çok gençtim 22 yaşında falandım, evet şahane kilo vermiştim ama sonrası kabus gibiydi, bırakınca hayatımda görmediğim kilolara çıktım, metabolizmam daha o yaşta mahvoldu, vücudumu toparlayana kadar 1 sene uğraştım :KK43:
psikologum var.. psikologluk bır duyrum degıl. yanı kılo meselesıne gereken onemı vermemek. hayattan yeme ıle zevk almak benımkı.

butun gun senle yazısıyormu. arkadas gıbı cok guzel.
Sabah 10:00 Akşam 19:30 çalışıyor olabildiğince hızla döner. Mesela hastaneye gidecektim bir gün dedim elim ayağım titrer kan vereceğim bilmem kaça kadar açım burda otomat var ordan bir tane alabileceğim ürün söyledi bana aldım açlığımı bastırsın diye sonra eve gelip normal listemden devam ettim.
Hem şöyledir sana haftalık hedef kilo koyar mesela diyelim tutturdun ne yemek istiyorsun diye sorar ve o akşam onu gönül rahatlığıyla yersin ertesi gün listeden devam

Sabah 10:00 Akşam 19:30 çalışıyor olabildiğince hızla döner. Mesela hastaneye gidecektim dedim elim ayağım titriyor kan verdim bilmem kaça kadar açtım burda otomat var ordan bir tane alabileceğim ürün söyledi bana aldım açlığımı bastırsın diye sonra eve gelip normal listemden devam ettim.
Hem şöyledir sana haftalık hedef kilo koyar mesela diyelim tutturdun ne yemek istiyorsun diye sorar ve o akşam onu gönül rahatlığıyla yersin ertesi gün listeden devam
cok gyuzelmıs hem de motıve edıyor. ben bı yazıyım kendısıne para durumunu ayalaryıp.

defneefe17 defneefe17 sağlıklı beslenmeyi korkutucu birşey olarak görme canımm
aksine aslında çeşitlendirsen ıvır zıvırdan daha eğlenceli daha tatmin edici bence

sabah kahvaltısı olarak mesela avokado sos yap, zeytinyağı sarımsak ve tuz ile azıcık da damak zevkine uyuyorsa biber, tam buğday ya da kepek ekmeğine sür yanına da peynir ceviz offfff efsane bi lezzet, çok da pratik

ne biliyim ara öğünde yanına hurma ceviz al, hem de tatlı niyetine kahveyle bile yesen çok güzel eşlikçi

et seviyorum diyorsun ye etten zarar gelmez, ızgara yap mesela, yanına pilavını da ye ama yeşil salata yap kendine ilk önce salatanı ye zaten sonrasında pilava çok yerin kalmıyor az bir miktarla gözün de karnın da doyar

daha önce de demiştim sana patimsilizm patimsilizm sıkı takibe al, bak onun öğünleri hem çok çeşitli hem çok göz doyurucu hem de sağlıklı
su avakado sosunu dolapta 1,5 senedır :)==))) bekleyen avakodayla hakkaten yapayım dedıgınız gıbı kepek ekmegıne surup yanına ezıne ve cevız. demın hakan uralı dsınlıyordum 22 gunde bılmemkac kılo vermıs. dıyor kı ıste 72 saat seker yememek etkılı olıuyor. bır de once salatayı ye demıs doktoru. pılawla etı yanyana koyuyruz ya. once et slata. salata tokluk verecek.

Merhaba Defnecim. :KK60:
Tatile giderken 64' lü bir seydim. :ıslık:Hem internet hem yoğunluk üç hafta kadar buradan uzak kaldım.
Tabi ki düşeceksin sayfadan ayrılma gerisi gelecek kuzum. :rapci:
sagol kaptanımm 64 e dusmek dılegıyle bol eksıklerımız olsunn. ben de daha kılolıydnz 68e ındı tatılkde kosturmaktansandım:)

Eltim mide küçültme ameliyat oldu 3 sene önce 1 sene kadar zayıf oldu şimdi yine eski kiloya döndü
Yeğenim yağlarını aldırdı dünya para verdi 1 ay oldu bu sıcakta hala korse ile duruyor 6 ay takiliyormus çektiği acılar eziyetlerrrr ve doktor dikkat etmezsen tekrar eskisi gibi olursun demiş
Tek çözüm bogaz dan geçiyor az ve dengeli sağlıklı yemek bol hareket
dogru valla. dıkkat etmeyınce oldugu gıbı alıyorlar. mode amelıyatnıa ben cesaret esdemem.

Psikologlar da var canım açlık duygusuyla nasıl savaşman konusunda destek veriyorlar. Dedin ya kafamda bitiremiyorum diye işte bu konuda destek oluyorlar.
psiklologun destek olması gereken daha onemlı konular varken bunu calısmaz benle sanırım :KK43: aıle sırunlarını konusur.

psiklologun destek olması gereken daha onemlı konular varken bunu calısmaz benle sanırım :KK43: aıle sırunlarını konusur.
Onlarinda yogunlastigi alanlar var canım hem simdi cogu diyetisyen bunun psikolojik bir surec oldugunun bilincinde olup kimisi psikoloji egitimi de aliyor kimisi ihtiyacin varsa yonlendirme yapıyor

X