Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun güzel menü sadece akşam 1 tabak makarna fazla olmuş maksimum 2-3 yk yeterli canım

Arkadaşım yok ki ilk boşanmada herkesle arama duvar ördüm dost bildiklerim düşman çıkınca
Ama dediğin gibi bir kahve ve müzik iyi gelebilir
Yüz yüze olarak benim de arkadaşım yok 10 sene oldu işi bırakalı arkadaşlarım hep işyerindendi bırakınca araya mesafe girdi görüşemez olduk önceleri çok dertleniyordum sabahları hep işyerinde arkadaşlarımla kahvaltı ederdim mesela uzunca bir süre kahvaltı edemedim tek başıma garipsedim.Sonra yavaş yavaş tek başıma yapmaktan keyif aldığım şeyler buldum. Kitap okumaya vakit ayırabildim, hobi edindim vs.
Ama masterfit e geldiğimden beri arkadaşım yok hissi pek yaşamıyorum burası bana çok iyi geldi bir sürü arkadaşım oldu

Ne güzel bende alışmaya başladım ama bazen bir sohbet bir yardım istiyor insan

Mix 5 li aliyorum en sevdigim yaban mersinli galiba
Fropie deneme firsatim oldu icerigi cok o yuzden diyet yapana uymaz diye dusunuyorum
Fellas alacaktim Gizem i ih moms demisti
o moms veya fropie diyor. mix 5 li sipariş edecektim. sonra vazgeçtim muzlu-çilekli-yabanmersinli 3 lü sipariş ettim.

valla şimdiye kadar evde bir kendi yaptığım vardı bir de etinin vişne kakao parçacıklı fındıklısı...
ama bence şekersizlerin hepsi olur. zaten 2 yk koyuyoruz

Afiyet bal şeker şifa olsun canım

Selam kızlar yaa kusura bakmayın giremiyorum 2 gündür. İşlerim vardı çok. Yarın şehir dışına çıkacağım Allah nasip ederse. Bugün dışardaki işlerimi hallettim valizi hazırladım birikmiş ütü çamaşır çöpler vs evin işleriyle uğraştım.

Menü olarak tek öğün yaptım bugün

17:00 da 1 tabak etli sebzeli türlü
Su 2 olmuştur devam ediyorum içmeye
Spor 5 bin adım ve sabahtan beri ev işleri

LenaG unutmabenicicegi

Fropie yoktu biz calisirken ama fellasin icerigine venziyor fropie.. fellas icinde icind cok kuruyemiş var olmaz demisti gerci benim ogunde 4 yk idi bide ben hosuma giderse cerez gibi yemege basliyor kendime hakim olamiyorum o yuzden beni uzak tutmuştur

fropienin içinde ekstradan probiyotik varmış.
ben de çerez gibi yiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…