Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Akşamdan bir kavanoza 4 yk yoğurt,2 yk yulaf,1yk chi tohumu karıştırıp koy buzdolabına sabah çıkmadan 1 küçük muz doğra ya da hangi meyve seviyorsan ekle kapat kapağını işyerine götür mümkünse hem doyurucu hem de tatlı isteğini de bastırır

tamam cok tesekkurler cnm:) su an coook acıktım ılk gun . 1230 yemek . su ıcıcem acıktıkca bakalm doyurucak mı

Günaydın kızlar. Dün çocuğumu uyutmaya cebelleşirken ben uyuyakalmışım geçmiş paylaşımları yapayım hemen;

11 haziran çarşamba
Sabah 11.00
2 yumurta ve 1 kabakla omlet,
5 zeytin, 2 kk peynir.
Salatalık

Akşam 18.00
5-6 yk makarna + 3 yk yoğurt,
1 çöp şiş,

Saat 20.00 gibi
3 yk granola + 1 bardak süt

Su:3 lt

Adımlar

11.922 adım Elhan Asenr snmz

Günaydın
Biber yemeği şöyle
Kırmızı, yeşil fark etmez közlenmiş olursa daha harika olur, yada biberli baş paş parmağının yarısı büyüklüğünde bol tereyağ, zeytinyağ yada ayçiçek yağında kavuruyoruz kızartıyoruz sonra altını çok kısıp (kesilmemesi için) süt yoksa suda olur ve bol süzme yoğurt ekliyoruz kova yoğurtlada olur birde kaymak varsa iki kaşık onuda ekleyin efsane tuzunu yine kesilmemesi için sonra ekleyin soğuk yada ılık yenebilir yüksek ateşte kesililiyor şimdiden afiyet olsun diyette olunca 2 kaşık yedim Bulgaristan göçmen yemeği Nergis 35

Günaydın afiyet olsun ben de çok severim eskiden sık sık yapardım

Canım Ben tam anlamadım sen 1240 kalori mi
yakmışsın
Ben 14 bin adım atmışım 446 kalori yakmışım öyle görünüyor benim programımda yanlışlık mı var acaba

Canım Ben tam anlamadım sen 1240 kalori mi
yakmışsın
Ben 14 bin adım atmışım 446 kalori yakmışım öyle görünüyor
1240 /500 yazıyor ya 500 kalori yakmış oluyor galiba
Çünkü tempolu ve hızlı ritimde ki bir saatlik yürüyüş te bile en fazla 350 400 kalori yakılabiliyor diye biliyorum
Ama spor egzersiz vs de varsa bu değişebiliyor

Olabilir ben 250 kaydetmişim aslında onu biraz yükseltsem iyi olacak gibi

Olabilir ben 250 kaydetmişim aslında onu biraz yükseltsem iyi olacak gibi
Birde her insanın vücut yapısı vs farklı olduğu için kalori yakımı vs değişebiliyor
Misal iki kişi aynı tempoda aynı şekilde aynı zamanda yürüyor diğeri daha fazla yakabiliyor

Günaydın kuzucum Denize gidip cup cup yaptim.
Kankişim sefan olsun yerimize de 2 kulaç at yüz
Bu grup sana iyi motivasyon olur canım

Menü bildirimi sağlıksız gıdalar için caydırıcı oluyor defnecim. Seçimin çok sağlıklı. Şimdiden afiyet olsun.

Bugün acayip bir iştah açıklığı var üzerimde herşeyi yiyesim var aç hissediyorum ama dişlerim olmadığından birşey de yiyemiyorum sanki yeterli beslenemiyor gibi hissediyorum birazcık yürüsem ya da ayakta kalsam bacaklarım titriyor ve ağrıyor yorgun hissediyorum

Muzlu süt falan içsen canım tok tutacak şekilde seni bugün benim iştahım da açık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…