Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Menü bildirimi sağlıksız gıdalar için caydırıcı oluyor defnecim. Seçimin çok sağlıklı. Şimdiden afiyet olsun.
öğlen yemekhanede et sulu dugun corbası kokan. ve et suyu koymuslar yesıl mercımek yemegı vardı. ac kaldım mecburfırın makarna yedım . ama doymadm tabı geldım yarın sabah kavhaltıya ayırdıgım anne kekını yedım ((((((((((

kızlar bugun de benım ıstahım ackk bırtatlı ıstegı var ay bogada sanırım ondan. eskıden asteolojıyle ılgılenırdım. ya da ay su gruplarında fılan oldıuguında kılo alıyoruz genıslıyoruz.

kızlar balıgı fırında kuru olmaması ıcın nasıl pısırmelıyım. lezzetlı olması ıcın. şoktan alınan superfresh balık.
Canım hiç balık tarifi bilmiyorum benim tek yediğim ton balığı ama şöyle bir tarif gördüm

Benim de sıcaktan hiç iştahım yok habire su içiyorum canım hiçbir şey yemek istemiyor

Hayırlı gunler hanımlar

Bugun oğlumun ilkokul veda pikniği vardı. Bir sürü karbonhidrat tükettim malesef.

10. 00 gibi kahvaltı yaptık ara ara cayın yanına yedim saat değişiyor
1 poğaca
2 dolma
7,8 patates kızartma
Bir dilim kek
Bir top dondurma
Cay

Aksam çok midem kazınırsa Bi kase yoğurt yerim

2 lt su daha içerim
Bayağı Bi dolaştık spor olarak

Afiyet olsun serbest gün olmuş yarın dengeler toparlarsın

Canım Ben tam anlamadım sen 1240 kalori mi
yakmışsın
Ben 14 bin adım atmışım 446 kalori yakmışım öyle görünüyor benim programımda yanlışlık mı var acaba
Yok canım mümkün değil. Saati aldığımdan bu yana ayarlarına bakmam mümkün olmadı, öyle 10 küsür bin adıma o kaloriler yakılsa benim bugün iğne ipliğe dönmem gerekirdi kaloriye takılma, adıma odaklanalım

Kahvaltı

2 haşlanmış yumurta

Beyaz peynir

Şekersiz çay

Öğle

75 Gr ton balığı
Yeşillik

Akşam

Tam buğday ekmeği ile kaşarlı tost
Şekersiz çay

1 lt su
2000 adım

Elhan
Afiyet olsun kahvaltıya da 1 dilim tam buğday ekleyebilirsin canım daha doyurucu olur

Selam kızlar, off saatim herşey bitiyor ya, hüzünlendim biraz. Bugün kursumuz bitiyor, cuma okul bitiyor. Halbuki az önce bile trafikte saya söve geldim. Zamanın böyle hızlı geçmesi beni üzdü galiba. Zaten çoğu zaman bi geç kalmışlık hissim oluyor. Öyle zamanlarda hayatı kaçırdığımı düşünüyorum bir yerinden yakalayasım geliyor. Sonra kendime bakıyorum, ‘kendin için ne yaptın ki şimdiye kadar’ diye sert bir eleştiri yapıyorum. Yapmam gerekenleri sıralıyorum baştan, kendime hedefler koyuyorum. ‘Bu başlangıç farklı!’ diyorum. Sonra gözlerimi açıyorum/eve gidiyorum. Yemek, temizlik, çamaşır, bulaşık içinde kayboluyorum

Canım Ben tam anlamadım sen 1240 kalori mi
yakmışsın
Ben 14 bin adım atmışım 446 kalori yakmışım öyle görünüyor benim programımda yanlışlık mı var acaba

Benim saat bazal metabolizmayı da hesaba katıyormuş. Yani saatin kolumda olduğu süre boyunca dinlenme zamanlarımdaki kalori yakımını da hesaba katıyormuş kuzum

Aynen bende şaşırdım o adımlara o kadar kalori yakmak keşke mümkün olsaydı şimdiye hepimiz sıfır ben olmuştuk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…