Popüler Konu LenaG ile MasterFit

aserola toz baslıcam daha once ıstah kapamıstı bakalm.ama bu seferılacım bıraz agır

Günaydın defneefe
Yarın sabah tarilirsin artık sorun değil canım. Diyet toz dedigin şey bitkisel içerikli bir şey mi Yorumlara iyi baktın mı?
aserola tozu gecen yıl 76 dam 62 ye dusmustum. ama 2 doz prozac ıle beraber kullanıodum. yanı tozun etkısı mı antıdepresan dan mı verdım bılmıorm. olduıkca ıstahlı bırıyım. su an kullandıgım antıdepresan uc doz ve ıstah acan cıns. doktor bunu kullancan dedı mecbur.
aserola bıtkısel toz ıcerıgı bıraz karısık İçeriği : Aserola, Yeşil Çay, Hurma Tozu, Aspir, Hibisküs, Biberiye, Hindiba, Kuşburnu, Kırmızı Pancar, L-Carnitine.

tesekkurler tartıya kagıt parcasına nıckımı ve tarıh yazıyorum sanırım

Kızlar bakıyorum da bukadar suyu nasıl tuketıyorsunuz yanı ben 1 lt zor ıcıyorum. 1 lıtre bıle degıl. masa bası clısıyorum. sızler evde veya dısardsa mı terleyıp ıcıyosunuz. veya ıcmeye mı zorluyorsunuz nasıl basarıcam? pazartesi 1.5 lt koydum masama hala yarısında bılıyormusunuz?

Suyu sevmekle ilgili biraz da canım sevebilmek için biraz aroma kat istersen limon gibi

Böbreklerin için hiç iyi değil ama canım ya illa ki susuyordur vücudun günlük belli bir ihtiyacımız var çay kahve vs karşılamıyor ki. Sen belki onları içtiğin için susamıyosun gibi geliyo sana
cay kahve hıc ıcmem bılıyomusun. susamayınca anca 0.5 pet sıse ıcıyorum. yazın bıle butun gun ıcmesem aramam

Sus kız kendini açık etme
Sustum sustum
Gecmis olsun canim
Bende 5 6 sene once safra kesesinden ameliyat oldum
Agrisi cok kotu
Günaydın kızlar

Günaydın
60 li rakamları bayramda goremesemde sanırım modu yakaladım
İnşallah bayram da kaybetmem

Günaydın kizlar
Gunaydin kizlar
2 ye tamamlamaya calisiyorum
Bazen zorluyorum
Biz susuzluk hissetmesekte vucudun ihtiyaci var

Bide ben gun icinde cok az ictigimde migren tutuyo

çok geçmiş olsun canımm

dün akşamdan beri benim de kızım rahatsızlandı, kusma ateş, halsizlik, sabah perişan vaziyetteydi.

havalar bir anda ısındı ya galiba ondan etkilendi çocuklar, etrafımda herkes hasta çünkü

ben de masabaşı çalışıyorum canım ve eskiden ben de su içemezdim. çünkü susadıkça su içmek yerine başka şeyler içerdim yerdim vs.

şimdi sabah ilk iş büyük bir bardak su içiyorum sonra masama da 2 lt'lik su koyuyorum, çalışırken her aklıma geldiğinde içiyorum suyu

eskiden susamayan ben artık su diye deli oluyorum :) bir süre sonra vücut alışıyor

hep susamadan su için derler, susayacak kadar beklememek gerekirmiş su içmek için

bir de her acıktığında da ilk önce bbir bardak su iç eğer açlığın yatışıyorsa o gerçek açlık değilmiş, hala açlığın devam ediyorsa yemek yemek gerekirmiş

bu da su içmek için bir sebep olabilir sana

Canım antidepresan lari azaltma imkanın yok mu geçmiş yıllarda bende çok kullandım ve ilaç dozu artıkça daha kötü oldum hep fazlasını istedim doktorumun kızmasına rağmen bir anda bıraktım 1 ay beni çok zorladı ama beynimde bitirip atlattım cok şükür Allah herkesi kurtarsın o ilaç lardan
Şu hatirlatcisi indir sana hatırlatsın su devamlı gözünün önünde olsun arkadaşın dediği gibi tatlandirabilirsin limon çilek ne seviyorsan en az 2 litre iç bari
Afiyet olsun canım menü güzel spor güzel
günaydın kızlar
Günaydın canım afiyet olsun öğlen güzel akşam acıkmadınmi acaba

Şifa olsun inşallah. icerik sağlıklı görülüyor. Sağlıklı öğünler hazırlayarak devamlılık yani aliskanlik edinebilirsin canım. Seni şişmanlatan gidalardan uzak durman lazım . Ömür boyu bu tozu kullanmaktan daha iyi .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…