Popüler Konu LenaG ile MasterFit

11.06.2024 Salı Menüm

12.30
1 adet dürüm et döner
8 tane erik

15.00
1 kase karışık kuruyemiş
6 tane kayısı

19.30
küçük bir kase patlamış mısır
yarım elma
yarım armut

su: 2,5 lt

Elhan Elhan @Nergis 35
Afiyet olsun casminim. :KK60: Jou Jou nun kulağını çinlatalim mi patlamış mısırla :KK48: bir kova yerine bir kase tercih etmişsin. :confused:

Günaydın kızlar yoğunluktan giremiyorum pek dünkü menum
Kahvaltı 3 yk yulaf bir çay bardağı süt yarım muz
Öğle bir kase yemekhane çorbası tadı tuzu olmayandan birkaç çatal taze fasulye
Ara soguk kahve 2 kupa
Akşam 2 yk pilav 3 yk et sote
Spor 8700 adım 870 puan
Elhan Elhan @Nergis 35
Afiyet olsun miniğim :KK60: Güzel menü.

Pzt menüm
Sabah 11.00 1 tb ekmek 2 dilim kaşar 1 haş yumurta bal kaymak
Akşam 19.30 4 sarma 1 dolma ayran
Su 2 lt
Bugünki menüm
Sabah 12.00 yarım tabak fellah köftesi ayran 1 poğaça
Akşam21 00 1 tabak salata yarım tb ekmek
Su 3 lt Elhan Elhan @Asenr snmz
Bugün bildirimi yapamadım sabah tartıldım ama yazamadım cmt 69.8 salı 70.0 çocukların ikiside çok hasta oldu istifra ateş karın ağrısı serum yaptırdık şimdi iyiler şükür
Geçmiş olsun 🙏

çok geçmiş olsun canımm :KK43:

dün akşamdan beri benim de kızım rahatsızlandı, kusma ateş, halsizlik, sabah perişan vaziyetteydi.

havalar bir anda ısındı ya galiba ondan etkilendi çocuklar, etrafımda herkes hasta çünkü

ben de masabaşı çalışıyorum canım ve eskiden ben de su içemezdim. çünkü susadıkça su içmek yerine başka şeyler içerdim yerdim vs.

şimdi sabah ilk iş büyük bir bardak su içiyorum sonra masama da 2 lt'lik su koyuyorum, çalışırken her aklıma geldiğinde içiyorum suyu

eskiden susamayan ben artık su diye deli oluyorum :) bir süre sonra vücut alışıyor

hep susamadan su için derler, susayacak kadar beklememek gerekirmiş su içmek için

bir de her acıktığında da ilk önce bbir bardak su iç eğer açlığın yatışıyorsa o gerçek açlık değilmiş, hala açlığın devam ediyorsa yemek yemek gerekirmiş

bu da su içmek için bir sebep olabilir sana
tesekkur ederım kuzum sen de bendensın demek. cay kahve ıcmıyorum baska bısı de yemıyorum. oglenle aksam yemegı arasında elma ve bor avuc cıug kuruyemıs o da acıktıgım ıcın. sabah kahvaltıdan snra bır amerıcano. ogleden sonra cay. susuzşugu gıderıcek kdr cay kahve ıcmıyorum ama. 0.5 lt bıle bıtırmedıgım oluyor. her aklıma geldıgınde ıcıyım barı ben de. her saat bası alarm kurup bı bardak mecbur kılayım.zaten karacıgerde yaglanma var bobrek ne durumda bılmıorm ama. kan aldırırken damarımı bıle bulamıo hemsıreler hıc su ıcmemıssın dıyolar.

Şifa olsun inşallah. :dua:icerik sağlıklı görülüyor. Sağlıklı öğünler hazırlayarak devamlılık yani aliskanlik edinebilirsin canım. Seni şişmanlatan gidalardan uzak durman lazım . Ömür boyu bu tozu kullanmaktan daha iyi . ☺️
saglıklı cnm kımısınde ayılma bayılma yapıomus forumda da yazmıslar. ama bende oyle olmadı. acıktırmaması ve tatlı ıstegını kesmesı hosuma gıttı. cnku yemeklerden snra hatta kavaltıdan snra bıle canım hep tatlı ıstreyen bırıydım. yazın dondurma delısı dayanamayan.bakalm gecen snekı etkıyı bu sene de gorebılcek mıyım. saglıklı ogunlerle devam etmek lazım herseyın bası gırtlagımızı tutmak kızlar. 1.58 boy ıcın 77 kılo cok fazla.

Sustum sustum😶‍🌫️😶‍🌫️

Gecmis olsun canim
Bende 5 6 sene once safra kesesinden ameliyat oldum
Agrisi cok kotu

Geçmiş canım 💐
Ablamda ağrısı çok kötü diyor her sancı girdiğinde yerlerde sürünüyor. sen acil ameliyat mı oldun yoksa planlı mı ablam neredeyse 2 aydır ameliyat olmak için uğraşıyor

Gunaydin kizlar

2 ye tamamlamaya calisiyorum
Bazen zorluyorum
Biz susuzluk hissetmesekte vucudun ihtiyaci var

Bide ben gun icinde cok az ictigimde migren tutuyo

Canım antidepresan lari azaltma imkanın yok mu geçmiş yıllarda bende çok kullandım ve ilaç dozu artıkça daha kötü oldum hep fazlasını istedim doktorumun kızmasına rağmen bir anda bıraktım 1 ay beni çok zorladı ama beynimde bitirip atlattım cok şükür Allah herkesi kurtarsın o ilaç lardan

Şu hatirlatcisi indir sana hatırlatsın su devamlı gözünün önünde olsun arkadaşın dediği gibi tatlandirabilirsin limon çilek ne seviyorsan en az 2 litre iç bari

Afiyet olsun canım menü güzel spor güzel

Günaydın canım afiyet olsun öğlen güzel akşam acıkmadınmi acaba
su hatırlatıcısı da ındıreıyorum ıyı kı bu grup sızler varsınız kızlar. kendı basıma beceremezdım smdı mesela gruba yedıklerımı yazıcam dıye heveslendım oglen pılaw veya makarna koymucam sebze veya et yanına bol salata corba koyucam

tesekkur ederım kuzum sen de bendensın demek. cay kahve ıcmıyorum baska bısı de yemıyorum. oglenle aksam yemegı arasında elma ve bor avuc cıug kuruyemıs o da acıktıgım ıcın. sabah kahvaltıdan snra bır amerıcano. ogleden sonra cay. susuzşugu gıderıcek kdr cay kahve ıcmıyorum ama. 0.5 lt bıle bıtırmedıgım oluyor. her aklıma geldıgınde ıcıyım barı ben de. her saat bası alarm kurup bı bardak mecbur kılayım.zaten karacıgerde yaglanma var bobrek ne durumda bılmıorm ama. kan aldırırken damarımı bıle bulamıo hemsıreler hıc su ıcmemıssın dıyolar.
seninki artık tehlikeli hale gelmeye başlamış canım :KK43: çok çok dikkat etmelisin, hatta seni cezbedecekse çok şahane suluklar var bi tane al onlardan

Afiyet olsun casminim. :KK60: Jou Jou nun kulağını çinlatalim mi patlamış mısırla :KK48: bir kova yerine bir kase tercih etmişsin. :confused:
Aşkolsun ablaa yeni gelenlere bile beni rezil ediyorsun daha bilmeyen ler var bu işi :110::110:
sağol canımın içi :KK68:

ne yalan söyleyeyim, bi kova olsa bi kova da yerdim ben de :KK70:

Allahtan sabah çocuklara yaptığımdan kalan o kadardı o kadar yedim :KK70: Jou Jou
Aşermişim belki hamileymişim oysakii:KK48:

Günaydın kızlar 🥰
Günaydın kaptanım 🥰
Günaydın 😍 😍 😍
60 li rakamları bayramda goremesemde sanırım modu yakaladım 😍
İnşallah bayram da kaybetmem 🙄
Günaydın canım modu yakalamana çok sevindim 🤩
Günaydın kizlar
Günaydııınnn 🥰
Kızlar günaydın,
Dün bizim iş yemeği vardı. O yüzden çok cızz şeyler tükettim. Yazmaya utanıyorum :KK43::olamaz: İnşallah cts’ine kadar halledicem.

Sabah10:00
Türk kahvesi

Öğle 12:00
1 kase mercimek çorbası

Ara Öğün 15:30
1 küçük elma

Akşam 19:30 :KK17:
3 tane Çöp Şiş anca vardır
Deniz börülcesi
Girit ezmesi
Yoğurtlu ıspanak
Peynir
4 tane erik
5 küçük dilim kavun
3 kadeh alkol

5800 adım
2.5 lt su
1 bardak yeşil çay
Günaydın canım afiyet olsun arada olur böyle 🥰
aserola tozu gecen yıl 76 dam 62 ye dusmustum. ama 2 doz prozac ıle beraber kullanıodum. yanı tozun etkısı mı antıdepresan dan mı verdım bılmıorm. olduıkca ıstahlı bırıyım. su an kullandıgım antıdepresan uc doz ve ıstah acan cıns. doktor bunu kullancan dedı mecbur.
aserola bıtkısel toz ıcerıgı bıraz karısık İçeriği : Aserola, Yeşil Çay, Hurma Tozu, Aspir, Hibisküs, Biberiye, Hindiba, Kuşburnu, Kırmızı Pancar, L-Carnitine.
İlk kez duyuyorum işe yarar inşallah 🙏 ama kendini şartlama bu toza. Menüne seni tok tutacak yiyecekler eklersen farkı göreceksin 🥰 en önemlisi diyet yapıcam bitince eskisi gibi yiyeceğim demek yerine ben artık sağlıklı herşeyden dengeli besleneceğim demek çok daha iyi geldiğini gördüm ben 😘
Kızlar bakıyorum da bukadar suyu nasıl tuketıyorsunuz yanı ben 1 lt zor ıcıyorum. 1 lıtre bıle degıl. masa bası clısıyorum. sızler evde veya dısardsa mı terleyıp ıcıyosunuz. veya ıcmeye mı zorluyorsunuz nasıl basarıcam? pazartesi 1.5 lt koydum masama hala yarısında bılıyormusunuz?
Hiç sevmezdim biliyor musun ? Kendime kocaman bir suluk aldım süsledim püsledim onu gözümün önüne koydum ilk zamanlar yarısını anca içiyordum ama hem dr lar hem diyetisyenim o kadar çok susuz bu iş olmaz dedi ki içeçeğim diye kendimi şartladım sonra alıştım 🙏
Günaydın kızlar yoğunluktan giremiyorum pek dünkü menum
Kahvaltı 3 yk yulaf bir çay bardağı süt yarım muz
Öğle bir kase yemekhane çorbası tadı tuzu olmayandan birkaç çatal taze fasulye
Ara soguk kahve 2 kupa
Akşam 2 yk pilav 3 yk et sote
Spor 8700 adım 870 puan
Elhan Elhan @Nergis 35
Günaydın canım afiyet olsun çok güzel menü 🤩
günaydın kızlar :KK60: :KK68:
Günaydın canım 😘kızına geçmiş olsun düzeldi mi biraz ?
Günaydın kuzucum ❤️ Denize gidip cup cup yaptim. :KK37:
Günaydın kaptaniçem 😘 nasıl imrendim sana bol bol cup cup yap benim için de.
En sevdiğim de biraz derine açılıp kendimi suyun üstüne bırakmak öyle hareketsiz dinlenmek 🤭

Günaydın kaptanım 🥰

Günaydın canım modu yakalamana çok sevindim 🤩

Günaydııınnn 🥰

Günaydın canım afiyet olsun arada olur böyle 🥰

İlk kez duyuyorum işe yarar inşallah 🙏 ama kendini şartlama bu toza. Menüne seni tok tutacak yiyecekler eklersen farkı göreceksin 🥰 en önemlisi diyet yapıcam bitince eskisi gibi yiyeceğim demek yerine ben artık sağlıklı herşeyden dengeli besleneceğim demek çok daha iyi geldiğini gördüm ben 😘

Hiç sevmezdim biliyor musun ? Kendime kocaman bir suluk aldım süsledim püsledim onu gözümün önüne koydum ilk zamanlar yarısını anca içiyordum ama hem dr lar hem diyetisyenim o kadar çok susuz bu iş olmaz dedi ki içeçeğim diye kendimi şartladım sonra alıştım 🙏

Günaydın canım afiyet olsun çok güzel menü 🤩

Günaydın canım 😘kızına geçmiş olsun düzeldi mi biraz ?

Günaydın kaptaniçem 😘 nasıl imrendim sana bol bol cup cup yap benim için de.
En sevdiğim de biraz derine açılıp kendimi suyun üstüne bırakmak öyle hareketsiz dinlenmek 🤭
ınsallah ben de sartlarım canım en ıyısı guzel bır suluk alayım ben de motıvasyon cumlelerı yazan ustunde baska yolu kalmadı :süslü:tok tutucak yıyecekler hangılerı cnm. mesela cay kahve ıcıyorum amerıcano onun ıcıne tarcın mı atsam. veya hem oglen hem aksam yemeklerınde bırer kasık yogurt.

ınsallah ben de sartlarım canım en ıyısı guzel bır suluk alayım ben de motıvasyon cumlelerı yazan ustunde baska yolu kalmadı :süslü:tok tutucak yıyecekler hangılerı cnm. mesela cay kahve ıcıyorum amerıcano onun ıcıne tarcın mı atsam. veya hem oglen hem aksam yemeklerınde bırer kasık yogurt.
Sabah kahvaltısını kuvvetli yap mesela yumurta önemli ben haşlanmış sevmem onun yerine omlet yaparım (çırpıp içine 1-2 yk yulaf atıp omlet güzel oluyor) veya yulaf tost deneyebilirsin oda çok güzel tok tutar yanında illa ki peynir,zeytin domates salatalık yiyebiliyorsan sabahları bol yeşillik yanına (doldur tabağını göz de doysun)
Canın tatlı isteyince kahvene tarçın da atabilirsin önce tarçını iyice bir kokla sonra at kahvene

Sabah kahvaltısını kuvvetli yap mesela yumurta önemli ben haşlanmış sevmem onun yerine omlet yaparım (çırpıp içine 1-2 yk yulaf atıp omlet güzel oluyor) veya yulaf tost deneyebilirsin oda çok güzel tok tutar yanında illa ki peynir,zeytin domates salatalık yiyebiliyorsan sabahları bol yeşillik yanına (doldur tabağını göz de doysun)
Canın tatlı isteyince kahvene tarçın da atabilirsin önce tarçını iyice bir kokla sonra at kahvene
ısyerınde haslanmıs yumurta oluyor sadece bazen yemekhaneye yetısemıyorum o bıle kalmamıs oluyor.omlet olmaz da anca bayramda ve haftasonu dedıgın gıbı ıcıne 2 yemek kasıgı yulafla ıkı yumurta cırpsam ıkı gunde bır yenır. kepekli kasarlı tost yapabılırım. gene evde tabi

X