Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yaaaaaa noldu kuzummm
Akşam yemeği sonrası çıkardığım için sanırım. Kuru dut aldım biraz
Kız Hatceeee sen de koç burcusun ya kıııız noluyo noldu bizeeee @Elhan ablaaam bak hatcede koç biseyler olmus bize
Ay bilmiyorum canım. Tatilde çocukla yorgunluk geldim bı koşturmaca troid ve çocuğa bulmuştum sorunu.
Sanırım bende bı doktora gitsem iyi olacak
Sekerin mi düştü? Bugün oldum boyle ölçtüm 68 tam aksam yemeği öncesi... Şimdi cekimden geldim olceyim bakalim yemegin ustunden 6 saat gecmis
Olabilir canım daha iyiyim şimdi

Menüm
Kahvaltı saat 14 de
Saat 19 da 3 dlm pizza 1 dlm revani sonra hepsini çıkardım
Su 1 lt
Adım 5270
gezegenfeza Cordelia
Şu kusma işini bi ben yapamıyorum, bazen yanlış yediğimde yada çok yediğimde keşke çıkarabilsem derim, yok anam, çıkmıyorlar, sonrası mı tabiki pişmanlık ve şişmanlık

Cok şükür sanada iyi gelmiş cok mutlu oldum gerçekten bazen ee bu kadar basitmiş mi yanı dedıgım oldu
Öyle bazı şeyler bizim elimizde değil eksik olan kimyasal varsa sen toparlayamazsın kendine boşu boşuna yüklenmiş oluyorsun. Nedense bu tür ilaçlara karşı hep bağımlılık yapıyor algısı var. Normal tansiyon ilacını da ara vererek kullanırsan sarsar. Bu tür ilaçlar kademeli arttırlıp kademeli azaltılıyo ve doktor kontrolü şart. Sana da şifa olmuş çok sevindim

Ahhh o aglamalar öfke nöbetleri yıllarca çektim 5 yıl ilaç larla yasadım ama beyinde bitirdim bazı şeyleri çok zor
Menüm
Kahvaltı saat 14 de
Saat 19 da 3 dlm pizza 1 dlm revani sonra hepsini çıkardım
Su 1 litre
Adım 5270
gezegenfeza Cordelia
Geçmiş olsun canım ne oldu ki sana oyle
Kendime cevap yaziyorum :))
Normal Sabah aç kaç olmalı canım benim aç tok hep 120 lerde geliyor
Maske ölçtü şekerimi 126 çıktı Eki Görüntüle 3420298
Tipine bak yaaaaa
Şu kusma işini bi ben yapamıyorum, bazen yanlış yediğimde yada çok yediğimde keşke çıkarabilsem derim, yok anam, çıkmıyorlar, sonrası mı tabiki pişmanlık ve şişmanlık
Bende yapamıyorum geçen gün nasıl migde.bulantiis baş ağrısı az çıkartsam rahatlicam ama.yok olmuyor

Aynen ilk 10-15 gün uyuşukluk biraz algı düşüklüğü olabiliyor , sonra alışınca miss

Aaa ben herseyi takan düşünen... Baskalarinin derdini ustlenen... ben aglayamiyorum anlatamiyorum da... hep dik güçlü görünmek marifet ya!Madem iyi neden cekeyim bu ruh halini kullanicam o zaman
Maddi olarak zorlamazsa terapide ekleyebilirsin yanına iyi gelecektir.

Yok yok yapma, pşlmanlık hissi olmasın. Zaten yerken çoğu kaloriyi almış oluyorsan. Vücuda kusma seçeneğini öğretme

Bende ota çöpe ağlardım eşim artık bıkmıştı ama ilaçlar nasıl da gaddarlastiriyor insanı benim daha sonra ilaçlar da yeterli gelmemeye başladı ağır ilaçlar verdi doktor sürekli ayakta cenaze gibiydim daha sonra eşim le.doktora gittik ben esimin bunları kullanmasini istemiyorum biraktiralim dedi tabii doktor izin vermedi biz kafamıza göre birden kestik ilaçları 1 ay çok zorlandım uykusuz geceler nöbetler hep psikolojik videolar izledim araştırdım dinledim el işine verdim kendimi çok sukur atlattım ve artık üzülmüyorum benim sloganim BEN ÜZÜLÜYORSAM KARŞIMDAKİ DE ÜZÜLSÜN deyip takmıyorum

Aaa ben herseyi takan düşünen... Baskalarinin derdini ustlenen... ben aglayamiyorum anlatamiyorum da... hep dik güçlü görünmek marifet ya!Madem iyi neden cekeyim bu ruh halini kullanicam o zaman
Kendi derdimiz yetmiyormuş gibi başkasının derdinide ustlenmek işte yanlış burada sen kendin ilk önceliğin canım benim

Nergisim açlık 110 a kadar normal diye biliyorum benim 80-85 çıkar...
Bı tık yuksek gibi senin
Hamur işi hic almasan düşer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…