Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kendi derdimiz yetmiyormuş gibi başkasının derdinide ustlenmek işte yanlış burada sen kendin ilk önceliğin canım benim
Bunun bilincindeyiz ama karakter boyle oturmus... Farkindalikla basliyor bence sıkıntı,isyan etmeye basliyorsun. Belki de bu bir yeniden dogustur kolay degil sonuçta😌🥰

Bende ota çöpe ağlardım eşim artık bıkmıştı ama ilaçlar nasıl da gaddarlastiriyor insanı benim daha sonra ilaçlar da yeterli gelmemeye başladı ağır ilaçlar verdi doktor sürekli ayakta cenaze gibiydim daha sonra eşim le.doktora gittik ben esimin bunları kullanmasini istemiyorum biraktiralim dedi tabii doktor izin vermedi biz kafamıza göre birden kestik ilaçları 1 ay çok zorlandım uykusuz geceler nöbetler hep psikolojik videolar izledim araştırdım dinledim el işine verdim kendimi çok sukur atlattım ve artık üzülmüyorum benim sloganim BEN ÜZÜLÜYORSAM KARŞIMDAKİ DE ÜZÜLSÜN deyip takmıyorum
Fazla zorlamışsın şükür iyisin ama lütfen ilacı kimse kendi bırakmasın

Bana bakın kızlaarr boğazımızı tutuyoruz sporumuzu yapıyoruz kilo veriyoruz kaçamak yapana terlik geliyooo 🩴

daha yumuşak bi giriş mi yapsaydım yoksam😂😂 o zaman şöyle diyeyim:
Öhöm öhömm

Sevgili hanımlar,
sizler aynı anda bir çok işin hakkından gelebilen güçlü kadınlarsınız. Uğraştığımız çabaladığımız mücadele ettiğimiz şeylerin yanında kilo nedir ki ?!
İrademizi koruyacağız, sağlıklı besleneceğiz, spor yapacağız ve tertemiz vereceğiz kilolarımızı. Sizlere güveniyorum. Çok başarılı bir hafta olsun inşallah 🙏
minerva1988 minerva1988
@sibel_84
LenaG LenaG
@Minicikfzt
@Lavinia_98
tomrs tomrs
@zensim
@badem000
Cordelia Cordelia
@74FRIDA
@Nergis 35
@HuzuRRR
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Teşekkür ederiz kaptanicem hayırlı uğurlu olsun kırmızı bana iyi gelecek inşallah 🥰

27 Nisan menüm
Kahvaltı
10 gibi
Bir yabak et kavurma, ince acilmis ekmek yedim abartmadan, buraz yeşillik, kk peynir ,6 yeşil zeytin,
Öğleden sonra
2 gibi,
3 ceviz biraz kuru üzüm
4yeni dünya, bir avuç erik, yerlimuz

Akşam yemegini atlamistim kankilar parka çağırdı malesef çekirdek cinttik🥴 dönüşte de biraz yürüyüş yaptık gündüzundr çocuklara parka çıkarmıştım
Toplam 8 bin adim
Cordelia Cordelia uranus35 uranus35 Elhan Elhan

Eklentiler

• Screenshot_20240428-084738.png
    Screenshot_20240428-084738.png
    82,2 KB · Görüntüleme: 13
Öyle bazı şeyler bizim elimizde değil eksik olan kimyasal varsa sen toparlayamazsın kendine boşu boşuna yüklenmiş oluyorsun. Nedense bu tür ilaçlara karşı hep bağımlılık yapıyor algısı var. Normal tansiyon ilacını da ara vererek kullanırsan sarsar. Bu tür ilaçlar kademeli arttırlıp kademeli azaltılıyo ve doktor kontrolü şart. Sana da şifa olmuş çok sevindim
Aynen öyle kuzum doktoru da onerdıgı ıcın aynı ılacı gönülden tavsıye edebılıyorum yoksa ne haddime zaten ☺️ Çok şükür bin şükür bıraktıktan sonra da gerçekten iyileştiğimi farkettim cok zor zamanalar yine yaşadağım oldu hayat zor malum ama ayda yılda bir o yüzden diyorum ki iyiki hep yani

Ahhh o aglamalar öfke nöbetleri yıllarca çektim 5 yıl ilaç larla yasadım ama beyinde bitirdim bazı şeyleri çok zor

Geçmiş olsun canım ne oldu ki sana oyle

Normal Sabah aç kaç olmalı canım benim aç tok hep 120 lerde geliyor

Tipine bak yaaaaa

Bende yapamıyorum geçen gün nasıl migde.bulantiis baş ağrısı az çıkartsam rahatlicam ama.yok olmuyor
Canım eğer açken de böyle çıkıyorsa senin bir tık yüksek bir tahlil yaptır bence 😘
Günaydın kızlar
Günaydın canım 😘
Günaydın mutlu pazarlar hepimize🌸🫶🏻
Günaydın mutlu huzurlu pazarlar 🙏
Hayirli pazarlar 🤗🤗🤗💝💝💝
Hayırlı pazarlar canım günaydın 😃
Günaydın canlar 😘
Günaydııınnn
Günaydın🌺

Kaptanım
Günaydın

X