Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Cordelia Cordelia gezegenfeza gezegenfeza

Menü
Sabah
Bir dilim peynir bir yumurta 7 zeytin yeşillik domates salatalık yarım simit bir avuç çam fıstığı
Öğlen yarım ay ince karpuz
Akşam
2 porsiyon kıymalı ıspanak greten
3 litre su
Bir kupa filtre kahve
45 dk yürüyüş
Şifa olsun kuzum, çok güzel menü 🤌🏼

Neler yasamissin🥹 ne kadar güçlüsün 🙏🏻🫶🏻 keşke size anlatip danissaydim hep boyle yapiyorum hep....

Yaaa cordeliam tamam ben de kullanicam

🥹🫶🏻🌸 Kilo aldirmiyor yani🙈😬 bir hafta surekli kullan sonra gün aşırı alabilirsin dedi🌸
kilo iştah açma vs yok ilk kullanımda bi uyuşukluk var gibi oluyor sanırım vücut alışmaya çalışıyor 1-2 haftaya geçiyor canım. Ben çok takıyordum o ne olacak bu ne olacak şöyle olur böyle olur her şeyi derinlemesine düşünüyordum hep negatif düşünüyordum.
Bir de malum evliyim😁😁
Artık daha pozitif düşünüyorum daha mutluyum. ilacın çok büyük desteği var ama ben de kendimi sürekli telkin ederek destekledim çeşitli videolar izledim vs.

Aklıma geldi ilk kullandığım zamanlar Ağlayamıyorumdum ben normalde çok ağlayan bir insanım üzülüyordum ama gözümden yaş gelmiyordu sonra o da geçti zaten zamanla gerekli gereksiz ağlama krizleri geçtiği için her şey normale dönüyor.

Neler yasamissin🥹 ne kadar güçlüsün 🙏🏻🫶🏻 keşke size anlatip danissaydim hep boyle yapiyorum hep....

Yaaa cordeliam tamam ben de kullanicam

🥹🫶🏻🌸 Kilo aldirmiyor yani🙈😬 bir hafta surekli kullan sonra gün aşırı alabilirsin dedi🌸
Zor süreçlerdi evet ben sonra canım prozacım dıye gezmeye basladım aşkım o benım falan modundaydım yaşadığım tek yan etkiyi soyleyeyım daha dogrusu söyleyemiyorum cinsel prospektüs de yazar zaten ilk iki ay falan o konuda sıkıntı yaşadım sonra alıştı vucut sanırım kilo vs sorun olmadı 😂

Çok zor bir işimiz yok gerçekten. Gribi atlatayim ondan sonra enerjisizlik devam ederse randevu alırım. Uzun zamandır hastalanmadim biriktirmişim sanirim.🥴izin istedigim için gerçekten mahcubum. 🥺
Sürekli olmasada buralarda ol ♥️
Canım Serabim iyileşince gelirim tabi ki :dua::KK200:
Şöyle genç , dinamik bir hatun gelse hiç fena olmazdı ama :KK51:
Senden genç ve dinamik hatun varmı aramızda 🙄
Sağol kaptanım 😘
Daha 24 saat dolmadan yüzümüze gözümüze bulaştırdık:olamaz::olamaz:
Gördünüz sensiz buralar ne halde ( kendi adıma söylüyorum)
😅😅 Benide ekle ♥️
Ablacım diş cekiminden nasil olur bilmem ama
Ben iki hafta once psikiyatristteydim uzunca dinledi beni prozac yazdi ama kullanmiyorum bagimlilik yapiyormus korktum spora yuklendim yine
Psikolojiler hep bozuk surekli aglama hissiyati biseyden tat almama tahammulsuzluk
Ya Selam zikri iyi geliyormus diye duydum surekli onu zikrediyorum🌸🙏🏻

Duygu durum degisikligi bozuklugu hakim yani...

Bi de inanir misin bilmem bu ara koç burclarinin duygu durum bozuklugu varmis🥹😌

Canim benim hep iyi ol iyi olalim🫶🏻🥰
Dün aynısını dahiliye Dr a söyledim ama çocuk ve tatil kaynaklı olduğunu düşünüyordum 🙄
Patlamaya hazır bomba gibiyim 🙄
Ellerine sağlık ♥️
Her cümlen beni anlatıyor. :KK14:
İçime sen mi kaçtın itiraf et :olamaz:
Dualarım bizimle kuzum. Doktora gitmeyim mi kendi başıma atlatabilir miyim o_O
İyi Hissetmek sipariş edeyim hemen
Eki Görüntüle 3420232
Kitap bu mu kuzum
Doktora git ama içine gömülme.
Ah yavrum niye bize söylemedin gerçi ne yapacaktık :işsiz:
Ben şanslıyım yine de :dua: bana yardımcı oldun arkadaşlar bir sürü dua etti. İçine atma olur mu :KK60:
benzer durumu yaşayan birinin olması insana neden iyi gelir ki :KK23:
Bence de şifa var sizden kaçamam çok seviyorum hepinizi. :KK36:
Bazen doğru kelimeleri senin yerine o söyler. Duygularina tercüme olur ♥️

Menüm
Kahvaltı saat 14 de
Saat 19 da 3 dlm pizza 1 dlm revani sonra hepsini çıkardım 🙄
Su 1 lt
Adım 5270
gezegenfeza gezegenfeza Cordelia Cordelia ♥️

Eklentiler

• IMG-20240427-WA0007.jpeg
    IMG-20240427-WA0007.jpeg
    132,5 KB · Görüntüleme: 18
kilo iştah açma vs yok ilk kullanımda bi uyuşukluk var gibi oluyor sanırım vücut alışmaya çalışıyor 1-2 haftaya geçiyor canım. Ben çok takıyordum o ne olacak bu ne olacak şöyle olur böyle olur her şeyi derinlemesine düşünüyordum hep negatif düşünüyordum.
Bir de malum evliyim😁😁
Artık daha pozitif düşünüyorum daha mutluyum. ilacın çok büyük desteği var ama ben de kendimi sürekli telkin ederek destekledim çeşitli videolar izledim vs.

Aklıma geldi ilk kullandığım zamanlar Ağlayamıyorumdum ben normalde çok ağlayan bir insanım üzülüyordum ama gözümden yaş gelmiyordu sonra o da geçti zaten zamanla gerekli gereksiz ağlama krizleri geçtiği için her şey normale dönüyor.
Aaa ben herseyi takan düşünen... Baskalarinin derdini ustlenen... ben aglayamiyorum anlatamiyorum da... hep dik güçlü görünmek marifet ya!Madem iyi neden cekeyim bu ruh halini kullanicam o zaman😻🌸

Zor süreçlerdi evet ben sonra canım prozacım dıye gezmeye basladım aşkım o benım falan modundaydım yaşadığım tek yan etkiyi soyleyeyım daha dogrusu söyleyemiyorum cinsel prospektüs de yazar zaten ilk iki ay falan o konuda sıkıntı yaşadım sonra alıştı vucut sanırım kilo vs sorun olmadı 😂
Heheheh😂🤭 neyse ki evli değilim 🤓😌

Sürekli olmasada buralarda ol ♥️

Senden genç ve dinamik hatun varmı aramızda 🙄

Sağol kaptanım 😘

😅😅 Benide ekle ♥️

Dün aynısını dahiliye Dr a söyledim ama çocuk ve tatil kaynaklı olduğunu düşünüyordum 🙄
Patlamaya hazır bomba gibiyim 🙄

Ellerine sağlık ♥️

Doktora git ama içine gömülme.

Bazen doğru kelimeleri senin yerine o söyler. Duygularina tercüme olur ♥️
Kız Hatceeee sen de koç burcusun ya kıııız noluyo noldu bizeeee Elhan Elhan ablaaam bak hatcede koç biseyler olmus bize

Aa evet doğru öyle bir etki hissetmiştim

X