Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kendi derdimiz yetmiyormuş gibi başkasının derdinide ustlenmek işte yanlış burada sen kendin ilk önceliğin canım benim
Bunun bilincindeyiz ama karakter boyle oturmus... Farkindalikla basliyor bence sıkıntı,isyan etmeye basliyorsun. Belki de bu bir yeniden dogustur kolay degil sonuçta

Fazla zorlamışsın şükür iyisin ama lütfen ilacı kimse kendi bırakmasın

Teşekkür ederiz kaptanicem hayırlı uğurlu olsun kırmızı bana iyi gelecek inşallah

27 Nisan menüm
Kahvaltı
10 gibi
Bir yabak et kavurma, ince acilmis ekmek yedim abartmadan, buraz yeşillik, kk peynir ,6 yeşil zeytin,
Öğleden sonra
2 gibi,
3 ceviz biraz kuru üzüm
4yeni dünya, bir avuç erik, yerlimuz

Akşam yemegini atlamistim kankilar parka çağırdı malesef çekirdek cinttik dönüşte de biraz yürüyüş yaptık gündüzundr çocuklara parka çıkarmıştım
Toplam 8 bin adim
Cordelia uranus35 Elhan

Eklentiler

• Screenshot_20240428-084738.png
    82,2 KB · Görüntüleme: 13
Aynen öyle kuzum doktoru da onerdıgı ıcın aynı ılacı gönülden tavsıye edebılıyorum yoksa ne haddime zaten Çok şükür bin şükür bıraktıktan sonra da gerçekten iyileştiğimi farkettim cok zor zamanalar yine yaşadağım oldu hayat zor malum ama ayda yılda bir o yüzden diyorum ki iyiki hep yani

Canım eğer açken de böyle çıkıyorsa senin bir tık yüksek bir tahlil yaptır bence
Günaydın kızlar
Günaydın canım
Günaydın mutlu pazarlar hepimize
Günaydın mutlu huzurlu pazarlar
Hayirli pazarlar
Hayırlı pazarlar canım günaydın
Günaydın canlar
Günaydııınnn
Günaydın

Kaptanım
Günaydın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…