Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Şifa olsun kuzum, çok güzel menü

Neler yasamissin ne kadar güçlüsün keşke size anlatip danissaydim hep boyle yapiyorum hep....

Yaaa cordeliam tamam ben de kullanicam

Kilo aldirmiyor yani bir hafta surekli kullan sonra gün aşırı alabilirsin dedi
kilo iştah açma vs yok ilk kullanımda bi uyuşukluk var gibi oluyor sanırım vücut alışmaya çalışıyor 1-2 haftaya geçiyor canım. Ben çok takıyordum o ne olacak bu ne olacak şöyle olur böyle olur her şeyi derinlemesine düşünüyordum hep negatif düşünüyordum.
Bir de malum evliyim
Artık daha pozitif düşünüyorum daha mutluyum. ilacın çok büyük desteği var ama ben de kendimi sürekli telkin ederek destekledim çeşitli videolar izledim vs.

Aklıma geldi ilk kullandığım zamanlar Ağlayamıyorumdum ben normalde çok ağlayan bir insanım üzülüyordum ama gözümden yaş gelmiyordu sonra o da geçti zaten zamanla gerekli gereksiz ağlama krizleri geçtiği için her şey normale dönüyor.

Neler yasamissin ne kadar güçlüsün keşke size anlatip danissaydim hep boyle yapiyorum hep....

Yaaa cordeliam tamam ben de kullanicam

Kilo aldirmiyor yani bir hafta surekli kullan sonra gün aşırı alabilirsin dedi
Zor süreçlerdi evet ben sonra canım prozacım dıye gezmeye basladım aşkım o benım falan modundaydım yaşadığım tek yan etkiyi soyleyeyım daha dogrusu söyleyemiyorum cinsel prospektüs de yazar zaten ilk iki ay falan o konuda sıkıntı yaşadım sonra alıştı vucut sanırım kilo vs sorun olmadı

Çok zor bir işimiz yok gerçekten. Gribi atlatayim ondan sonra enerjisizlik devam ederse randevu alırım. Uzun zamandır hastalanmadim biriktirmişim sanirim.izin istedigim için gerçekten mahcubum.
Sürekli olmasada buralarda ol
Canım Serabim iyileşince gelirim tabi ki
Şöyle genç , dinamik bir hatun gelse hiç fena olmazdı ama
Senden genç ve dinamik hatun varmı aramızda
Sağol kaptanım
Daha 24 saat dolmadan yüzümüze gözümüze bulaştırdık
Gördünüz sensiz buralar ne halde ( kendi adıma söylüyorum)
Benide ekle
Dün aynısını dahiliye Dr a söyledim ama çocuk ve tatil kaynaklı olduğunu düşünüyordum
Patlamaya hazır bomba gibiyim
Ellerine sağlık
Doktora git ama içine gömülme.
Bazen doğru kelimeleri senin yerine o söyler. Duygularina tercüme olur

Aaa ben herseyi takan düşünen... Baskalarinin derdini ustlenen... ben aglayamiyorum anlatamiyorum da... hep dik güçlü görünmek marifet ya!Madem iyi neden cekeyim bu ruh halini kullanicam o zaman

Heheheh neyse ki evli değilim

Kız Hatceeee sen de koç burcusun ya kıııız noluyo noldu bizeeee Elhan ablaaam bak hatcede koç biseyler olmus bize

Aa evet doğru öyle bir etki hissetmiştim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…