Popüler Konu LenaG ile MasterFit

LenaG LenaG
Mthn83 Mthn83
@Leyl35
@yazarhanim35
@sara_28
gezegenfeza gezegenfeza
@Ece Didem
@Mutlu1anne
@74FRIDA
@zeyneppk
@Jasminium84
@Beth18
@Kinoalihatun
@Tesnim1903
@Akrrep
@ffestinalente
arke arke
LenaG LenaG
serap911 serap911
tomrs tomrs
@Cordelia
@trueliving_
@Papatyamaviss
@uranus35
@pastelfit
@HuzuRRR
Lavinia_98 Lavinia_98
@badem000
@zensim
@_ASTRAL_

Arkadaşlar ben bu listeyi geçen haftaki seçmeler kısmından aldım, eksik varsa kusuruma bakmasın. Anlamadığım işler bunlar. Kimler 20 Nisan'a kadar aynı düzende devam etmek istiyorsa bildirsin, bugün yine takım kurup devam edelim.

@Cordelia kaptanım sanırım sen yapalım demişsin, ne dersin böyle bir düzen oluşturalım mı.
İnşanlah bende katılıbilirim şehir dışına çıkmazsak ☺️

LenaG LenaG
Mthn83 Mthn83
@Leyl35
@yazarhanim35
@sara_28
gezegenfeza gezegenfeza
@Ece Didem
@Mutlu1anne
@74FRIDA
@zeyneppk
@Jasminium84
@Beth18
@Kinoalihatun
@Tesnim1903
@Akrrep
@ffestinalente
arke arke
LenaG LenaG
serap911 serap911
tomrs tomrs
@Cordelia
@trueliving_
@Papatyamaviss
@uranus35
@pastelfit
@HuzuRRR
Lavinia_98 Lavinia_98
@badem000
@zensim
@_ASTRAL_

Arkadaşlar ben bu listeyi geçen haftaki seçmeler kısmından aldım, eksik varsa kusuruma bakmasın. Anlamadığım işler bunlar. Kimler 20 Nisan'a kadar aynı düzende devam etmek istiyorsa bildirsin, bugün yine takım kurup devam edelim.

@Cordelia kaptanım sanırım sen yapalım demişsin, ne dersin böyle bir düzen oluşturalım mı.
Ben bayramda gezmeye gideceğim canım 😍

Yoooo hayır sen birşeye izin vermedin, vermiyorsun, istersen milyon kere kilo alır milyon bir kere de geri verirsin bu senden başka kimseyi ilgilendirmez, insanımız hadsiz ne yazık ki 🥺

Ellerine sağlık kaptanımm ❤️💐🥰

Canımmm kaptanımm tebrikler, güzel bir hafta geçirdik sayende, benim çok katkım olamadı takıma ama senin pozitif enerjin sayesinde zararı olabildiğince az tutabildim ❤️🥰💐

Bekledik bekledik çağırmadı toplantıya
Akşam oldu birim yöneticim hadi çık sen dedi, dedim x bey zaten bana çok sinirli bir de gittiğimi duyarsa bayramı burnumdan getirir, üst yönetim de dedi ki hayır öyle birşey olmaz ben de çıkıyorum zaten, ve zaten aciliyeti de yok bayram sonrası bakarız artık deyince çıktım ben de canım

Muhasebeciyim canım, işin içinde para olunca ne yazık ki en ufak birşey çok büyüyor

İş arıyorum ancak hiçbir dönüş olmuyor ama gerçi gönlümden geçen çok ama çok istediğim tek bir iş var, Rabbim onu nasip etsin, inşallah 🙏🏻 🤲🏻

Çok çok geçmiş olsun canım ben bunu gözden kaçırmışım 🥺

Sağol canımm ❤️🥰
Aslında çok doğru, hiç böyle düşünmedim, hep kendimi suçladım, neden milletin ağzına laf veriyorsun, kilo ver ve koru diye kendime yüklendim, bundan sonra kendimi serbest bırakacağım 😘😘

Rabbim hayırlıysa gönlündeki işi sana nasip etsin, diğer şahsı ıslah etsin, başkalarına da sarmasın🤲🏼🤲🏼

LenaG LenaG
Mthn83 Mthn83
@Leyl35
@yazarhanim35
@sara_28
gezegenfeza gezegenfeza
@Ece Didem
@Mutlu1anne
@74FRIDA
@zeyneppk
@Jasminium84
@Beth18
@Kinoalihatun
@Tesnim1903
@Akrrep
@ffestinalente
arke arke
LenaG LenaG
serap911 serap911
tomrs tomrs
@Cordelia
@trueliving_
@Papatyamaviss
@uranus35
@pastelfit
@HuzuRRR
Lavinia_98 Lavinia_98
@badem000
@zensim
@_ASTRAL_

Bende varım ama bayramda 1 dilim baklava mi yer mutlu mesut yaşarım 😂😂😂😂😂

sütlü tatlılar biraz daha zararsız haftada bir yiyebilir sin bence
Çok severim 😍😍
Bayram için kızımdan rica ettim, yapıp gönderecek, muhtemelen borcam tepsinin yarısını ben yerim, evdekiler yemez, çok gelen olmaz, gelselerdi yiyen olmaz, sütlü diye uzun durmaz, ziyan olmasın dimi 😋
Bayramdan sonra şekersiz yarışmamız var

Çok severim 😍😍
Bayram için kızımdan rica ettim, yapıp gönderecek, muhtemelen borcam tepsinin yarısını ben yerim, evdekiler yemez, çok gelen olmaz, gelselerdi yiyen olmaz, sütlü diye uzun durmaz, ziyan olmasın dimi 😋
Bayramdan sonra şekersiz yarışmamız var
Şimdiden afiyet olsun canım. Aaaa cidden biz şekersize başlayacaktık dimi, iyi hatırlattın valla. Ben tamamen unutmuşum.

LenaG LenaG
Mthn83 Mthn83
@Leyl35
@yazarhanim35
@sara_28
gezegenfeza gezegenfeza
@Ece Didem
@Mutlu1anne
@74FRIDA
@zeyneppk
@Jasminium84
@Beth18
@Kinoalihatun
@Tesnim1903
@Akrrep
@ffestinalente
arke arke
LenaG LenaG
serap911 serap911
tomrs tomrs
@Cordelia
@trueliving_
@Papatyamaviss
@uranus35
@pastelfit
@HuzuRRR
Lavinia_98 Lavinia_98
@badem000
@zensim
@_ASTRAL_

Muhteşem canm emeğine sağlık🥰

Canım ben şimdi geçen haftaki seçmeler listesini paylaştım, arkadaşları etiketlemiş oldum. Bazı eksikler var farkındayım ama kimler olduğunu tek tek bulamadım, çok anlamıyorum. Sanırım sen listede zaten varsın. Bence bugün hemen başlayalım.

Etiket yapıp mesaj attım canım, bugün başlayalım. Dünkü tartıları baz alacağız zaten. Aynı düzenle devam edelim.
Tamm canm devam edelim çok iyi olur eline sağlık 🥰

Selam kızlar bayramda da diyete devam etmeye çalışacağım ama aşırı gerginim. Cuma günü ciğerimde ki kitle için doktora gittim bayramın son gününe ilaçlı tomografi randevusu verdiler. Bu da beni aşırı geriyor şu an maalesef 🤦🏼‍♀️
Şimdiden gerilmeye ne gerek var, iyi düşünelim iyi olsun 🤲🏼🤲🏼
İnşaAllah hayırlı sonuçlar alacaksın🤲🏼🤲🏼

Arkadaşlar bu arada ben geçen gün kan verdim değerlerime baktırmak için. Sanırım diyetin de etkisiyle tüm sonuçlarım mükemmel muhteşem çıktı. Sadece B12 düşük, bir de tiroit hormonlarımdan biri alt seviyeye çok yakın ama ilaç başlamaya gerek yokmuş. B12 için bayram sonrasında takviye ilaç verecekmiş doktor. Ve yıllardır asla normale çıkmayan ferritin değerim artık normal çıkıyor çok sevindim.

Ben diyet yaparken eşim normal düzenine devam ediyordu bu da beni ister istemez zorluyordu ama artık o da diyete başlıyor çünkü değerleri kötü çıktı. Karaciğer yağlanması, kolesterol, trigliserid vs. yüksek çıktı ve doktor uyardı. Bayramdan sonra onun dahiliye doktoruna görünmesi gerekecek, diyetisyenle de görüşecek. Onun için de benim için de iyi olacak diyete başlaması.
Oh ne güzel, artık diyet yemekleri yaparsın sadece, seni zorlamaz 🥰

Sonuçlarının iyi olmasına sevindim 🙏
Aynen benim eşimin sonuçları da böyle trigliserid 600 falan çıktı 😕 güya dikkat ediyor ama hiçbir gelişme yok. Dr ilaç başladı diyet önerdi ilaç içiyor ama yaptığına diyet denmez. Ben de bayramdan sonraya randevu alacağım tekrar test için bakalım vaziyet ne alemde eğer düşme yoksa bu sefer baya trip atmayı hâttâ küserim diye tehdit etmeyi düşünüyorum 🤷‍♀️
Umarım işe yarar canım 🤲🏼🤲🏼

LenaG LenaG
Mthn83 Mthn83
@Leyl35
@yazarhanim35
@sara_28
gezegenfeza gezegenfeza
@Ece Didem
@Mutlu1anne
@74FRIDA
@zeyneppk
@Jasminium84
@Beth18
@Kinoalihatun
@Tesnim1903
@Akrrep
@ffestinalente
arke arke
LenaG LenaG
serap911 serap911
tomrs tomrs
@Cordelia
@trueliving_
@Papatyamaviss
@uranus35
@pastelfit
@HuzuRRR
Lavinia_98 Lavinia_98
@badem000
@zensim
@_ASTRAL_

Varım

X