Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben katılırım

Eline sağlık canım bende izinliyim 15 nisandan sonra düzene devam inşallah memlekete gıdıcez

Benim icin bir değişiklik yok yine ayni devam ama kilo vermeye degilde korumaya adapte olacagim o yuzden hazırlık bölümünde sizle devam

Sayılacak bence abartmadan bir dilim baklava börek vs serbest olsun bence ama dengeleyelim sonra yersek ipin ucu kaçar diye korkuyorum
2 ay önce su böreği aldım, bayramda pişireceğim, sen şimdi 1 dilim dersen ben o bir dilimi 4 dilime eşdeğer kesip 1 dilim yaparım ki doğru olmaz
Bari ilk gün sayılmasın
Ve ben şu böreğini sakladım pişirmedim, yemedim, büyük direyet

Dün hastaydım kilo bildirimi yapamadım. Herkesten özür dilerim. Devam etmek istiyorum kabul ederseniz

Hayırlı olsun
Ben taşınma temizlik badana vb. işler için ayrıca bu hafta ful işyerindeyim.Ayın 14.den sonrada devamlı 5 gün gündüz vardiyasına geçicem.Biraz izin istiycektim. Beslenme Liste tartı vb.bir müddet katılamıycam.Taşınma yerleşme düzenim kurulunca kaldığım yerden kabul ederseniz devam edicem.Diyete devam edicem belki bu aşamada yavaş kilo verme olabilir ama almıycam.Bana çok destek oldunuz hiç tanımadan hepinizden Allah razı olsun.Fırsat buldukça sohbete gelirim.@Elhan

Ellerine sağlık kaptanım

LenaG canım çok tebrik ederim, hem seni hem takım arkadaşlarını.

Ece Didem kaptanım emeğine sağlık, keşke katkı sağlamış olabilsey
Canım sizde çok sağolun
Eşim döndü
Ev tutuldu
Badana temizlik vb.
Bayram sonrası taşınma
Yerleşmeyi düşünemiyorum bile
Ful hafta sonu işe gelince bende yoğunluk başladı
Bende katkı sağlıyamadım sizlerle ilgilenemedim canlar .

İl
Allah kolaylık versin canım Baya yoğun günler seni bekliyor. Ben buradayım hep beklerim efenim

Canım İyiki varsın
Benden önce zayiflıycan
Belki bende benim 3 aylık paket bitince
Senin diyetisyenle devam ederim
Tabii bana adres verirsen
Beraber zayıflayacağız sadece online çalışıyor bana uyar dersen instagram hesabını atarım tabii ki senin de çok seveceğini düşünüyorum.

Ben diyetime devam edeceğim ama il dışında olmamdan kaynaklı girip bildirim yapamıyorum maalesef o yüzden ben bir süre ara vericem

Ece Didem

Canım çok sevindim bayramda biraz telaşlı olacaksın ama değer çok sevindim sağlıkla huzurla mutlulukla oturun. Güzel anılar biriktirin inşallah
Amin canım çok teşekkür ederim
Bende çok sevindim
4 katlı 4 tane bina yeni butik bir site
Oyun parkı vb.var
Kızım için mutluyum.
Badanacı gorucekti bugün
Eşimle Annem götürücekti.
Bayramda yapıcak şükür
Bayramda çalışıcam ama
İlk günü akşam gidicem işe.
Bu kadar olduya herşey hallolur diyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…