Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Girmeyince de motivasyon düşer sanki

Kaçıncı sınıf canım okul denemeleri iptal değil mi. Bizim okul daha başlamadı keşke başlasalardı
Onu da düşünüyorum girmeyince salarsam diye. Pazartesi bir işlem yapılacak o ödem yapar mı bilmiyorum. Neyse bu haftada gireyim zaten cihaza giriyorum ödem de olmaz inşallah.
6. Sınıf canım. Bizimkilerde iptal değil. Geçende yine yaptılar.

Geçen cumartesi 69.50
Bugün 69.25
Fark-250 gram.
Benim suçum yok vücut kendini kilitlemis dedi diyetisyen. Ona göre yeni liste yazdı
LenaG Sitare55

Eklentiler

• Screenshot_2024-09-28-07-37-18-720_com.chipsea.btcontrol.en.jpg
    51 KB · Görüntüleme: 4
  • Screenshot_2024-09-28-07-37-12-692_com.chipsea.btcontrol.en.jpg
    51,7 KB · Görüntüleme: 4
28 Eylül Cumartesi kilo bildirimi

Geçen Hafta: 84.6
Bu hafta :83.4
Fark : -1.200
Yuzdelik: %1.42Eki Görüntüle 3484415
LenaG Cicekbocekkaktus @Mthn83
Tebrikler
Çok güzel sonuç tebrikler maşAllah Geçmiş olsun bu arada ben çok aktif olamadım bi kaç gündür alıntilarda gördüm
Teşekkürler canım benim sagol
Oy maşallah nergisim 65 i görneden 64
Tebrik ederim hem de kocaman
Aynen bende çok şok oldum bana sıkıntı yarıyor sıkıntıyla kilo veriyorum ama.spor çok ağırlıklı oldu
Geçen cumartesi 69.50
Bugün 69.25
Fark-250 gram.
Benim suçum yok vücut kendini kilitlemis dedi diyetisyen. Ona göre yeni liste yazdı
LenaG Sitare55
Tebrikler canım

Geçen cumartesi 69.50
Bugün 69.25
Fark-250 gram.
LenaG Sitare55
Her hafta kilo gidecek diye bişey yokki metabolizma hep istediğimiz gibi çalışmıyor bazen arada bunlar normal yinede eksi gelmende güzel bu arada geçmiş olsun canım

27 Eylül menü
07.30 1 bardak kuru kayısılı su
09.00 1 fincan kahve 2 grissini
10.30 2 Wasa arasina 1 yumurta yarım dilim peynir bol yeşillik ile sandviç, 1 fincan süt artırıcı bitki çayı
12.30 1 bardak ayran 1 salatalık 1 galeta
16.00 3 kaşık yoğurt içine 7-8 tane çilek 5 fındık biraz tarçın, 1 fincan süt artırıcı bitki çayı
18.30 8 kaşık kıymalı brokoli yemeği 3 kaşık yoğurt 1 dilim tb ekmek
3 litre su 30 dk yürüyüş
LenaG Cicekbocekkaktus

Benim yarın günüm var Rabbim en az karbonla kurtulmayi nasip etsin
Cumartesi izni olsun o da tabi abartmadan benim günüm yok kendi basima parti duzenlicem

Oy korkudan bahanelerini de yazmis hemen 1600-1800 kalori eder sanirim. Genel olarak da dengeli olmus. Bizim kilomuza gore eksi kalori zaten hep bu kadar yeseydik kilo almazdik degil mi
Bir tahlil yaptir bakalim. Ben yorum yazarken kimin bebegi var kimin kilosu kacti unutuyorum bazen bilseydim az ye demezdim hic .Bebebegin kac aylikti ? Kahvaltin ekmeksiz guzel kahvaltiymis belki tam bugday ekmekli guzel kahvaltilara geçebilirsin.
İçinde bir tane küçük patates 1 yumurta ve yeşillik vardı tabi börek de patatesliydi tam yanlış davranış
Bunlari birer birer kahvaltilara ekleyebilirsin

Afiyet olsun yürüdün mü
cık kadar bu ne kiz nasil doydun ☺ afiyet olsun

Afiyet olsun
Afiyet olsun , az yenilmis kabak detoksu yapilmis

Geçen cumartesi 69.50
Bugün 69.25
Fark-250 gram.
LenaG Sitare55
Sibelcim tebrik ederim az bile olsa eksi harika birşey
28 Eylül Cumartesi kilo bildirimi

Geçen Hafta: 84.6
Bu hafta :83.4
Fark : -1.200
Yuzdelik: %1.42Eki Görüntüle 3484415
LenaG Cicekbocekkaktus @Mthn83
Maşallah eksin çok iyi tebrik ederim canım
Maşallah nergiscim bu hafta süper ekşi görmüşsun artık kış boyu korumada kalırsın tebrik ederim seni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…