Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Nice mutlu seneler diliyorum baban için

Geçmiş olsun canım
Bişeycikler çıkmaz sen profa götür için rahat etsin

Babanın doğumgünü kutlu olsun sağlıklı uzun ömürleri olsun. Sen yaz biz okuruz

Canım zor geliyor biliyorum ama bence ara verme aksine inat et İlla ki kırılacak bu direnç

Şubat ayı hedefimi tutturmuştum ama mart benim için hüsran oldu. yüksek tansiyonla uğraşırken ay içinde kilomda çok dalgalanma oldu haftaya daha aşağısını bildirmem lazım
İlaca başlamıştın nasıl oldun düzene girdi mi şimdi tansiyon? İlla da şartlama kendini öyle olunca inat ediyor sanki elinden geleni yap bence gelecektir güzel bir eksi

İlaca başlamıştın nasıl oldun düzene girdi mi şimdi tansiyon? İlla da şartlama kendini öyle olunca inat ediyor sanki elinden geleni yap bence gelecektir güzel bir eksi
Tansiyonumda da dalgalanma oluyor tam bir düzene girmedi bu sabah başım ağrıyor bir ölçücem evet Dr. Raporlu ilaç yazdı tansiyonum yüksek olduğu zaman vücudumda ödem tutuyor bir şişkinlik oluyor

26.03.2024 : 76.9 kg
30.03.2024: 74.9 kg
Fark : 2.00 kg
Cordelia Elhan

Ödemler gidiyor
Nisan sonu hedefim 69 u ucundan da olsa görebilmek
Super bir eksi tebrik ederim canim.
Güüünaaayydııınnn mutlu haftasonlarımız olsun inşallah

Gecen cumartesi 110.45
Bugün 107.25
Fark -3.25

Elhan arke
Vay vay vay eksiye bak azmine emegine saglik tebrik ederim canim
Guzel bir eksi tebrik ederim canim diyetisyenle ilerlemek daha iyi gelecektir ama bu hafta ve bayramda cok abartma lutfen
Tebrik ederim canim
Tebrikler canim
arke Elhan
Cumartesi 63.50
Bugün 62.75
Fark -750 gram
Tebrik ederim canim
Tebrikler canim

Tansiyonumda da dalgalanma oluyor tam bir düzene girmedi bu sabah başım ağrıyor bir ölçücem evet Dr. Raporlu ilaç yazdı tansiyonum yüksek olduğu zaman vücudumda ödem tutuyor bir şişkinlik oluyor
Kay.val. 30 yıldır tansiyon ilacı kullanıyor saatini hiç kaçırmaz ancak o zaman stabil oluyor der hep.
Şifa olsun ilaç

Çok teşekkür ederim

Tartı bildirimlerimi şuraya koyayım mesaj yazamıyorum.
trueliving_ pastelfit 60kiloyum canlarım fotoğrafli tartı bildirimlerinizi göremedim. Gözümden kaçmış da olabilir tekrar bakacagim.

Malesef olmadı canım 96.4 kg yum

Geçen cumartesi günü : 98.2 kg
Bugün : 96.4 kg
Fark : -.1.8 kg

Elhan Cordelia @Mthn83

Eki Görüntüle 3409032

26.03.2024 : 76.9 kg
30.03.2024: 74.9 kg
Fark : 2.00 kg
Cordelia Elhan

Ödemler gidiyor
Nisan sonu hedefim 69 u ucundan da olsa görebilmek

Güüünaaayydııınnn mutlu haftasonlarımız olsun inşallah

Gecen cumartesi 110.45
Bugün 107.25
Fark -3.25

Elhan arke

Selamlar

Reglim gecikti. Bu yüzden artı geldim. Üzgünüm kaptan
Geçen cumartesi :58.5
Bugün:58.8
Fark:+300
Elhan arke

arke Elhan
Cumartesi 63.50
Bugün 62.75
Fark -750 gram

Geçen cumartesi: 71.55
Bu hafta: 71.45

Giden: -100 Gr
Elhan Cordelia arke
Bu hafta daha azimli ve istikrarlı olacağım.
Eki Görüntüle 3409070

Elhan arke
Geçen hafta cumartesi 74,45
Bu hafta 72:70
Fark 1,750 gram

Gunaydin
Sanırım 57.5 ile ara vermiştim
55 icin yola cikiyorum

Eki Görüntüle 3409072

Günaydın kızlar

Elhan

Cumartesi 88.5
Salı 88.1
Bugün 88.6

kızlar aylar sonra regl oldum

Gecen hafta 66.100
Bu hafta 65.300
Fark _800Eki Görüntüle 3409097

Günaydın hanımlar
Geçen cumartesi 66.2
Bu cumartesi 66.2
Salı günü +700 çıkmıştım, onu vermişim sadece.
arke Elhan

Lavinia_98 bebeğim seni üzgün görmeyim içim kıyılıyor. Eminim tartıya yansımayan bir degisikligi aynada goruyorsundur. Giydiğin kiyafetler de aynı şekilde belli ediyordur. Bu kadar kafaya takmayı bir bıraksan.
Elinden gelenin en iyisini yaptığına şahidiz. Böyle devam et ara verme fikri şu aşamada seni yukarılara götürür. İstersen hazırlığa benim yanıma gel ama sağlıklı beslenmeye devam et. Stressiz ilerle. Canını hiç sıkma yaşadıklarına yabancı değiliz tam da bunun için buradayız . Eneklerin boşa gitmiyor buna inan . Her vücut farklı zamanla düzelecek bak. Vucudunu sev onunla barış anlaşmazlık son bulsun .

Günaydın hanımlar
Geçen cumartesi 66.2
Bu cumartesi 66.2
Salı günü +700 çıkmıştım, onu vermişim sadece.
arke Elhan
Her zaman söylediğimiz gibi artı gelmemek de iyidir canım. İnşallah bu hafta güzel eksiler gelir sana.
Merhabalar
Elhan Cordelia @Mthn83

Geçen cumartesi 110
Bu sabah 109.3
Fark: -700
Tebrik ederim canım, bence gayet güzel bir eksi.
Canım belli ki ciddi bir direnç yaşıyorsun. Ara verme ama yeme düzeninde değişikliğe gitmelisin bence. Şu an menülerini hatırlayamıyorum ama eğer iki öğün besleniyorsan bunu bir süre üç yap canım, ara öğünler ekle. Vücut sürekli aynı düzende olunca alışıyor, senin onun dengesini sarsman lazım. Bu artıya da çok üzülme.
Tebrik ederim canım, eksi gelmek iyidir.

Geçmiş olsun canım, benim bacaklarda da oluyor, tabi benimki geçirdiğim rahatsızlıktan dolayı. İlacı bıraktım, biraz arttı bu durum, rahatsız etmiyor çok şükür.
Sebebini öğrenince mutlaka bize yaz olur mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…