Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tebrik ederim canım çok güzel eksiyle gelmişsin. İnşallah haftaya 8leri görmüş olacaksın.
Ayyy inşallah ablacım ya bayrama 10 gün var 88 olsam iyidir. Kendi evimde olsam kesin olurdumda çarşamba günü istanbula gidicem ya görümcemlerde falan çocuğun hastane işleri olcak götür getir spor yapamam listede tam olmaz bakalım nasıl yürütücem bu süreci.
Oğlum doğduğundan beri uykuda elini ve ayağını sallıyo yani sallama gibide değilde böyle kas seğirmesi gibi. Uzun süre değil anlık bir şey.
27 günlükken nörolojiye götürdüm eeg çektirdik bir şey yok dedi ama içim tam rahat etmedi istanbulda da bi profa götüreyim dedim.

babacığının doğum günü kutlu olsun canım, Allah sağlıklı bir ömür nasip etsin. Kimbilir nasıl mutlu olacak bugün.

Canım zaten o koşuşturmadan sen baya spor yapmış olacaksın.
İçinin rahat etmesi önemli en iyisini düşünmüşsün İnşallah hiçbir şey çıkmayacak bebeğinde

Aayy kıyamam üzülmüş demek ki çok sevinecek ama çaktırmayabilir

Geçen cumartesi günü : 98.2 kg
Bugün : 96.4 kg
Fark : -.1.8 kg

Elhan Cordelia Mthn83

Eki Görüntüle 3409032
Tebrik ederim canım çok güzel bir eksi.
26.03.2024 : 76.9 kg
30.03.2024: 74.9 kg
Fark : 2.00 kg
Cordelia Elhan

Ödemler gidiyor
Nisan sonu hedefim 69 u ucundan da olsa görebilmek
Hayırlı uğurlu olsun, sağlıkla gitsin fazlalıklar.
Güüünaaayydııınnn mutlu haftasonlarımız olsun inşallah

Gecen cumartesi 110.45
Bugün 107.25
Fark -3.25

Elhan arke
Sana diyecek söz bulamıyorum, senin kadar mutluyum. çok güzel eksi canım tebrik ederim.
Selamlar

Reglim gecikti. Bu yüzden artı geldim. Üzgünüm kaptan
Geçen cumartesi :58.5
Bugün:58.8
Fark:+300
Elhan arke
Canın sağolsun, üzme kendini canım. Artın da çok fazla değil zaten.
Başlangıcın hayırlı uğurlu olsun..
Tebrik ederim canım, dikkat edememene rağmen güzel eksiyle gelmişsin.
Tebrik ederim canım, güzel eksi. Zor haftayı atlatmana sevindim.
Tebrik ederim canım.
arke Elhan
Cumartesi 63.50
Bugün 62.75
Fark -750 gram
Tebrik ederim canım çok güzel bir eksiyle gelmişsin.

Bence de götürmen iyi olur canım. İhmal etmemiş olursun, inşallah sonuçları da tertemiz çıkar oğluşun. Spor yapmasan da koşturmacan çok olacak belli, yemene de biraz dikkat edebilirsen sonunda üzülmezsin canım. Ne kadar gitse kardır, kendini strese sokma.

Canım zaten o koşuşturmadan sen baya spor yapmış olacaksın.
İçinin rahat etmesi önemli en iyisini düşünmüşsün İnşallah hiçbir şey çıkmayacak bebeğinde
Aminn inşallah çok teşekkür ederim
aynen ablacım benim yapımda böyle her şeyi kafasına takmak var en küçük sorunlar benim için kocaman olur o yüzden şüpheleri ekarte etmek benim için çok önemli. 1-2 haftada veremezsem bu koşturmada üzülmem sonra kaldığım yerden devam ederim. Hedefime 1 ay geç ulaşsam nolcak sanki :) çünkü bide diyeti yapamadım stresini bu süreçte büyütürsem tam bilekleri kesmelik moda girerim:)

Geçen cumartesi: 71.55
Bu hafta: 71.45

Giden: -100 Gr
Elhan Cordelia arke
Bu hafta daha azimli ve istikrarlı olacağım.
Eki Görüntüle 3409070
Tebrik ederim canım, regle rağmen eksi gelmek başarıdır.
Elhan arke
Geçen hafta cumartesi 74,45
Bu hafta 72:70
Fark 1,750 gram
Maşallah canım bu nasıl güzel bir eksi, tebrik ederim.
Gunaydin
Sanırım 57.5 ile ara vermiştim
55 icin yola cikiyorum

Eki Görüntüle 3409072
Sen kısa sürede halledersin bunu canım.
Günaydın kızlar

Elhan

Cumartesi 88.5
Salı 88.1
Bugün 88.6

kızlar aylar sonra regl oldum
Regline çok sevindim canım. Çok fazla artı gelmemişsin zaten.
Gecen hafta 66.100
Bu hafta 65.300
Fark _800Eki Görüntüle 3409097
Tebrik ederim canım, güzel eksi görmüşsün.

Aynen öyle canım o yüzden önce çocuğunun sağlığına odakla kendini. Sonrasında yol tam gaz devam.

Teşekkür ederim kaptanım bugün diyetisyen günümdü diyetisyende ki tartıda 95.3 kg çıktım aslında hedefimi tutturdum ne dersin

Dün salata çorba yedim sahursuz bugünkü tartıma baskın neden böyle oluyor bilmiyorum ilk defa ömrümde 2 aydır 69 68 dee kaldım nee yapsam boş menülerimide görüyorsunuz artık umudum bitti bilmiyorum belkide ara vermem lazım
Elhan arke

Cumartesi 68.2
Bugün 68.30
+100 çok iyi ya çok iyi yaş 25 gün boyu oruçlu ayaktayım

Eklentiler

• Screenshot_20240330_130422_com.chipsea.btcontrol.en.jpg
    52,2 KB · Görüntüleme: 16
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…