Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Toparlarsın sen hem regl de bitecek ödemler de gidecek harika bir eksi gelecek
Ayy ben hiç sevmiyorum şu anda montları çıkarmayı ne güzel saklanıyordum ben montumun içine
Bende öyle hissediyorum ne güzel montun icinde bağımsız yaşıyordum ama herkes zayiflamissin diyince bir hoşuma gitmiyor değil hala istediğim kiloda değilim tabi 3 kilo varya ooooo nasıl fark etmiştir şimdi

Bende bende seviyorum

Evet az olsun ama öz olsun kalıcı olsun canım

Elhan arke
Geçen hafta cumartesi 74,45
Bu hafta 72:70
Fark 1,750 gram
Çok güzel canım maşallah
Biliyorum ama her isim güzel gidiyor suan Allah'a bin kez şükür. Bu hafta daha iyi olacak

Evet herşey daha güzel olacak
Huhuvvv bekle geliyomm
Yaa beklemeyeyim
64.9 u gördüğüm an biter bu iş
Toparlarsın sen hem regl de bitecek ödemler de gidecek harika bir eksi gelecek
Ayy ben hiç sevmiyorum şu anda montları çıkarmayı ne güzel saklanıyordum ben montumun içine
Canım geç olsun güç olmasın. Hem geçen yıla göre daha ince goruneceksin.
Buraya kaçla başladın ne kadar cabaladin aç gezdin. Şimdi meyvesini yiyorsun. Yilmadin bırakmadın. Hazirana 2 ay var. En az 5 kg gitse 10 kg ya veda edeceksin.
Aşağı yukarı 95 kg yapar. Sıkılaştırırsan vücudunu 80li kilolarda görünürsün

Çook az kalmis

Ben sadece burada galiba 10kilodan fazla verdim onceside var tabi benim bireysel

Gunaydin
Sanırım 57.5 ile ara vermiştim
55 icin yola cikiyorum

Eki Görüntüle 3409072
Yeni başlangıcın hayırlı olsun canım
Varlığın bu işin oldu bitti olmadığını gösteriyor bize. Hayat şekli olduğunu hatırlatıyor. Yani kilo almanı istemem ama buradan gitmenide istemem
İnşallah canım
Günaydın kızlar

Elhan

Cumartesi 88.5
Salı 88.1
Bugün 88.6

kızlar aylar sonra regl oldum
Yaa çok sevindim. Aksın gitsin kilolar gelsin sağlık
Ben sadece burada galiba 10kilodan fazla verdim onceside var tabi benim bireysel
Bende sanırım 85 civarı başlamıştım. 90 a doğru gidiyordu rakam yoksa.

geçmiş olsun canım, bu dolgu düşmesi de ne acayip şey. Çok kişiden duyuyorum, normal mi yoksa işini iyi yapmayanlar yüzünden mi.

Çözüm bulmana çok sevindim canım ama mesajın hiçbir yerinde kremin adını vermeyişine üzüldüm Belki ilerleyen mesajlarda yazmışsındır canım, Kore ürünlerini severim, cildime iyi gelenler olmuştu. eğer diğer mesajlarında kremi yazmadıysan sana zahmet paylaşır mısın kaptanım

Kızlar bilgisi olan varsa yazabilir mi?
Oğlumda orta kulak iltihabı var. Havuz gitmesinde bir sakınca var mı? İltahabı artar mı? Kötüleşir mi?
Evet canım kötüleşir, bizzat yaşadım, doktor iyileşene kadar gitmemen lazım dedi. Havuz kulağa basınç da yapıyor, o da zorluyor.

Tebrik ederim canım çok güzel eksiyle gelmişsin. İnşallah haftaya 8leri görmüş olacaksın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…