Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ya ben resmî eklemiştim hiçte dikkat etmedim siz söyleyene kadar hemen ekliyorum diğer mesajı düzeltemediğim için 🌸
Elhan Elhan
Geçen hafta 74.45
Bu hafta 72,70
Fark -1.750 🥰

Eklentiler

• 6526a4d1-03a1-491a-90b5-ede70fdd35c5.jpeg
    6526a4d1-03a1-491a-90b5-ede70fdd35c5.jpeg
    73,4 KB · Görüntüleme: 16
Her zaman söylediğimiz gibi artı gelmemek de iyidir canım. İnşallah bu hafta güzel eksiler gelir sana.

Tebrik ederim canım, bence gayet güzel bir eksi.

Canım belli ki ciddi bir direnç yaşıyorsun. Ara verme ama yeme düzeninde değişikliğe gitmelisin bence. Şu an menülerini hatırlayamıyorum ama eğer iki öğün besleniyorsan bunu bir süre üç yap canım, ara öğünler ekle. Vücut sürekli aynı düzende olunca alışıyor, senin onun dengesini sarsman lazım. Bu artıya da çok üzülme.

Tebrik ederim canım, eksi gelmek iyidir.
Güzel kaptanlığın için teşekkür ederim canım💕

arke arke tatlım uyku maskesinin adı Aronyx hyalüronik asitli olanı...nette göremedim eve gidince fotoğrafi eklerim. İsim vermemiştim ondan göremedin. 🙈

Bu mudurrr

Mthn83 Mthn83 nisan hedeflerini söyleyelim mi 🤭
Eveeettt 😍😍😍
Bayram ve ay sonu olarak belirt hatta 😍
Ayyy inşallah ablacım ya bayrama 10 gün var 88 olsam iyidir. Kendi evimde olsam kesin olurdumda çarşamba günü istanbula gidicem ya görümcemlerde falan çocuğun hastane işleri olcak götür getir spor yapamam listede tam olmaz bakalım nasıl yürütücem bu süreci.
Oğlum doğduğundan beri uykuda elini ve ayağını sallıyo yani sallama gibide değilde böyle kas seğirmesi gibi. Uzun süre değil anlık bir şey.
27 günlükken nörolojiye götürdüm eeg çektirdik bir şey yok dedi ama içim tam rahat etmedi istanbulda da bi profa götüreyim dedim.
Canım bunu bayram için not almayım mi 🙄
Düzenli giden bı kadınsın. Vücudun çok ayarından sapmaz bence. Ama yine de sen bilirsin
Gecen hafta 66.100
Bu hafta 65.300
Fark _800Eki Görüntüle 3409097
Harikasın 😍
Teşekkür ederim kaptanım bugün diyetisyen günümdü diyetisyende ki tartıda 95.3 kg çıktım aslında hedefimi tutturdum ne dersin
Aslında oruç değil misin akşama tartı atsan. Üstün giyinik ve başka bı tartıda daha az çıkıyorsun 🙄
Bence akşam bidaha tartil 😍
Elhan kaptanım hangisini baz alıyorsa bende onu alıyorum çünkü
Merhabalar ❤️
Elhan Elhan @Cordelia Mthn83 Mthn83 ❤️

Geçen cumartesi 110
Bu sabah 109.3
Fark: -700
🙄
Kaşını gözünü niye yamultuyorsun küçük kacamaklarin vardı mutsuzdun.
Hadi mutlu ol. Kaçamakları idare etmeyi öğrendin 😍
Dün salata çorba yedim sahursuz bugünkü tartıma baskın neden böyle oluyor bilmiyorum ilk defa ömrümde 2 aydır 69 68 dee kaldım nee yapsam boş menülerimide görüyorsunuz artık umudum bitti bilmiyorum belkide ara vermem lazım
Elhan Elhan arke arke

Cumartesi 68.2
Bugün 68.30
+100 çok iyi ya çok iyi yaş 25 gün boyu oruçlu ayaktayım
Canım LenaG LenaG Ellssa Ellssa gezegenfeza gezegenfeza
Aç gezdiler ama öyle büyük rakamlar kaybetmediler. Açlık iyi gelmiyor belkide vücuduna. Stres yapmadan ramazanı bitir. Sonrası düzenlenecek inşallah ♥️
Az olsun kalıcı olsun tebrik ediyorum canım 😘
Tansiyonumda da dalgalanma oluyor tam bir düzene girmedi bu sabah başım ağrıyor bir ölçücem evet Dr. Raporlu ilaç yazdı tansiyonum yüksek olduğu zaman vücudumda ödem tutuyor bir şişkinlik oluyor 🙄
Lütfen önce düzenini kür. İlerde eminim ki ihtiyacın kalmayacak

Gunaydin🌸
Sanırım 57.5 ile ara vermiştim
55 icin yola cikiyorum🤍🫶🏻🙏🏻

Eki Görüntüle 3409072
keşke bende bu kilolara düşebilsem canım🤣

Günaydın kızlar 🥰

Elhan Elhan

Cumartesi 88.5
Salı 88.1
Bugün 88.6

kızlar aylar sonra regl oldum 😇
gözünaydın canım o şişkinliği iyi bilirim

Gecen hafta 66.100
Bu hafta 65.300
Fark _800Eki Görüntüle 3409097
tebrik ederim canımm

Günaydın hanımlar💕
Geçen cumartesi 66.2
Bu cumartesi 66.2
Salı günü +700 çıkmıştım, onu vermişim sadece.
arke arke Elhan Elhan
Artı gelmekten iyidir canım
Merhabalar ❤️
Elhan Elhan @Cordelia Mthn83 Mthn83 ❤️

Geçen cumartesi 110
Bu sabah 109.3
Fark: -700
🙄
tebrik ederim canım

Eveeettt 😍😍😍
Bayram ve ay sonu olarak belirt hatta 😍

Canım bunu bayram için not almayım mi 🙄
Düzenli giden bı kadınsın. Vücudun çok ayarından sapmaz bence. Ama yine de sen bilirsin

Harikasın 😍

Aslında oruç değil misin akşama tartı atsan. Üstün giyinik ve başka bı tartıda daha az çıkıyorsun 🙄
Bence akşam bidaha tartil 😍
Elhan kaptanım hangisini baz alıyorsa bende onu alıyorum çünkü

Kaşını gözünü niye yamultuyorsun küçük kacamaklarin vardı mutsuzdun.
Hadi mutlu ol. Kaçamakları idare etmeyi öğrendin 😍

Canım LenaG LenaG Ellssa Ellssa gezegenfeza gezegenfeza
Aç gezdiler ama öyle büyük rakamlar kaybetmediler. Açlık iyi gelmiyor belkide vücuduna. Stres yapmadan ramazanı bitir. Sonrası düzenlenecek inşallah ♥️

Az olsun kalıcı olsun tebrik ediyorum canım 😘

Lütfen önce düzenini kür. İlerde eminim ki ihtiyacın kalmayacak
Şimdi bayrama 10 gün var hadi ona 70.50 desem 1 kilo 🤭 ay sonu hedefim de 68.50 olsun ♥️ inşallah

X