Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun canım Eskiden bu kadar ekmek tüketir miydin aşkilop Sade güzel bir menü sadece ekmeklere takıldım.

Çok geçmiş olsun canım

Aiy sorma lohusalığı pamuk gibi geçirip, 7. Ay depresyonuna girdim haha kesin nazara geldim kendi nazarıma nasıl oldu da insanların içinden geçmedim diyodum geçtim ama 7. Ayda kendi içimden oldu
Olsun atlattim ya hadi kendimizi onemseyip.cicek gibi olma surecine devam edelim

Elhan cığım tartı günleri mi değişti neler oldu ben yokken

Beni bir günceller misin rica etsem
Evet canım. Çalışan hanımlarımız için cumartesiye aldık. Anket yapıldı cumarteside karar kıldık. Bunu özellikle isteyen arkadaşımız da tuhaf bir şekilde kayıplara karıştı.
Salı günü kontrol tartimiz , cumartesi de fotoğrafli asıl tartı günümüz.

Olsun atlattim ya hadi kendimizi onemseyip.cicek gibi olma surecine devam edelim

Çok şükür iyiyim, iyiyiz.

Aiy evett çok motive geldim. Somut adımlar attım ve bir diyetisyen desteği almaya karar verdim bu sefer. Bende merakla bekliyorum neler olacak

Hiçbir şey de maalesef tam çözüm olmuyor. Anlık etki sadece, hatta bazen o bile olmuyor.
Bir yakinimizdan bir krem tavsiyesi aldım Kore kremi. Gece maskesi diye geçiyor yazabilirsem şayet dur gugildan yardım alayım hyaluronik asitli bir şey. Kuru cildime cok iyi geldi. Normalde kilo verdiğimde yüzüm incelirdi şimdi yanaklarım çökmeden gidiyorum harika bir şeymiş. Botokslu gibiyim. Bakalım kalıcı mı süreç gösterecek kuzum. Cildin neminin korunması için bunun ıslak cilde uygulanması gerekiyormuş onu da başka bir yerden öğrendim.

Benimde sık sık karşıma çıkıyor
Seneler önce kullandığım bir krem alerji yapınca değiştirmeye korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…