Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ablammm bir iki dk bakayim dedim aşırı yorgunum vallahi kızım tam enerji tavan günler benidd yoruyo bide sendromlar başladı boş boş ağlay benim kafamm
Hayat böyle bir şey kuzum. Her yaşın, dönemin ayrı dertleri telaslari oluyor biter diye bekliyorsun farklı bir rengi seni bekliyor. Aile huzurunuz , sağlığınız olsun yeter ki
Eş olmak , anne olmak baştan başa fedakarlık sen diye bir şey bırakmıyorlar . Teselli edecek kelimem yok .

geçmiş olsun canım çok üzüldüm. Maalesef hiçbir bilgim yok, aklıma bel kayması olabilir mi diye geldi sadece ama mümkün mü bilmiyorum.

İki günde verdiğim kilomun üzerine bir elli gram koyamıyorum. Merkur beni mi bekliyormuş kırk yılda bir şeytanın bacağını kiriyorum diye sevinmiştim.
Bugün en arka azı disimin dolgusu düştü dilim o mağarada dolaşırken Nisan hedefim ne olsun diye düşünce aldı. tatlim napayım

He kizzz 2ci bebe zaten bu kabullendim
Amin inşaallahh

Ooo sen tecrübeliymişsin birinci olmadan önce ikincileri, üçüncüleri düşünüyorduk ama o birinci olmadan önceydi seni canı gönülden tebrik ediyorum

Painles nıght glu dıye bı bant var babamda yapıştırdım cok ıyı geldı bıraz pahalı ama bu gıdısle alıcam hıc bakmadı yatırıp muayene bıle etmedi ya

Oda yakı tarzı birşey bildiğim kadarıyla. Benim dediğim oraya binen yükü hafifletip rahatlama sağlayan bir bant. Sporcularda sa oluyo mavi hani kollarına bellerine çektiriyorlar. Muhtemelen taze annesin moduna girip önemsememiş ama çok saçma. Kilitlenecek kadar ağrın olupta böyle bir yaklaşım cidden akıl alır gibi değil.

Bebegım cocuk 40-50 dk da bı kalkıyor uyuşa hemen alıcam da yok

Ay uyku deme maviş beni benden aldı. Bizde 45 dk da bir ayaktayız bakalım nereye kadar dayanabileceğiz..

Kaldığımız yerden şevkle devam edelim inşallah. Gelişine çok sevindim

Bende çok mutluyum döndüğüm için biraz sıkı bir listem var bakalım nasıl olacak

Ah ya insanın eli kolu bağlanıyor bebekte olunca ben doğumdan sonra hiç toparlanamadım dökülüyorum resmen inşallah sende bir an önce toparlanırsın

Senin neyin var geçmiş olsun

Teşekkür ederim Evett haftada 2 verdi

Bizimki de ancak 5 yk sebze yemeği versin

Sanırım ramazan dolayısıyla paylaşımlarda değişiklik olmuş Leyla senin muhteşem öğün fotoğraflarını da özlemiştim halbukii

Maşallah maşallah benim yaşımdan büyük senin evliliğin

Benzer dönemdeyiz
Ben yarın kesin başlıyorum

Bu mesajını okuyunca bel kaymasına daha çok ihtimal verdim. >Benim daha önce disk kayması olmuştu, en ufak harekette büyük acı veriyordu. Ağrı değil acı hissediyordum.

Geri dönüşün muhteşem olsun öyleyse, hayırlı uğurlu olsun.

Canım benim. cok şükür kalbinin iyiliğini , sabrının mükâfatını görmüşsün. Umarım bütün şapkalar gecikmeden düşer de keller görünür.
Nice huzurlu yıllara

patimsilizm aiy bahanelere bayıldım. Doğumdan sonra aldığım 13 kg için acaba leylanın çenesi çok düşmüştü okurken şiştim bahanesini kullanmam mümkün mü
Sen nerelerdeydin mümkün tabii bugün çenem düştü gerçekten ramazandan sonra daha ozenli paylasimlar yapariz

29 mart cuma
arke Elhan Cordelia

Kahvaltı 09.00
1 tb ekmek
2 d hindi füme
Peynir zeytin
Salatalık
1 çk züber fındık kreması

Öğle 12.30
2 d tb ekmek kaşarlı tost
1 sahanda yumurta

Akşam 18.00
2 d ekmek
Zeytim peynir
Domates salatalık biber
1 tane badem azmesi

Su 2,5 lt geçti

Adım 10.140

Eklentiler

• IMG_6657.png
    82,4 KB · Görüntüleme: 17
Çok geçmiş olsun canım

Sen nerelerdeydin mümkün tabii bugün çenem düştü gerçekten ramazandan sonra daha ozenli paylasimlar yapariz

Aiy sorma lohusalığı pamuk gibi geçirip, 7. Ay depresyonuna girdim haha kesin nazara geldim kendi nazarıma nasıl oldu da insanların içinden geçmedim diyodum geçtim ama 7. Ayda kendi içimden oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…