Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ablammm😘 bir iki dk bakayim dedim aşırı yorgunum vallahi kızım tam enerji tavan günler benidd yoruyo bide sendromlar başladı boş boş ağlay benim kafamm :confused:
Hayat böyle bir şey kuzum. Her yaşın, dönemin ayrı dertleri telaslari oluyor biter diye bekliyorsun farklı bir rengi seni bekliyor. Aile huzurunuz , sağlığınız olsun yeter ki :dua::KK200:
Eş olmak , anne olmak baştan başa fedakarlık sen diye bir şey bırakmıyorlar . :KK51:Teselli edecek kelimem yok . :KK14:

Kızlar ben bugun yine belimden kitlendim yanımda biri vardı bu sefer oyuzden hıssettıgım gibi oturdum yere uzandım ama napıcam böyle bilmiyorum zor yürüyorum doktora gittim duruş bozukluğu dedı gönderdi olur mu duruş bozukluğunda boyle bişey
Ayağımla basıp yük bındıremıuorım belıme
Yakı var suan kaynanam bardak cektı parol aldım ama yok
Bi fikri olan varmı
Doktor sadece röntgen aldı skolyoz olup olmamasına baktı
Duruş bozukluğu bu kadar şiddetli kitlenme yapar mı
geçmiş olsun canım çok üzüldüm. Maalesef hiçbir bilgim yok, aklıma bel kayması olabilir mi diye geldi sadece ama mümkün mü bilmiyorum.

Canım iyi bir beyin cerrahi bul. Ameliyat olarak değil tanı koymak adına. Bide geleneksel tıp varsa bulunduğun yerde araştır derim. Ben ozon tedavisi uyguladım. Baya faydasını gördüm bide. Hepsi farklı alanlar. Ama hepsi sana rahatlatma çözümü sunar ve sütünü etkilemez♥️

Hoşgeldin 😍

Oyyy hamisss hoşgeldin 😍

Eveeetttt

Lütfen yarin tartı sonucunuzla birlikte Nisan sonu hedefinizi paylaşın 😍😍
İsteyen bayram hedefini de paylaşabilir 😍

Afiyet olsun canım 😍
Adım güzel menü güzel 😍

Güzel menü bence. Toparladigina inanıyorum 😍

Sabit gelsin en kötü demi 😍

Yapmadım ama bu kadının menulerinden memnunlar genelde. Görünce hemen sen geldin aklıma ♥️

Güzel sonuçlar inşallah 🤲

Yok bı tek Merkür uydu 🙄
Makine soğuk galiba 🤪
İki günde verdiğim kilomun üzerine bir elli gram koyamıyorum. :KK51:Merkur beni mi bekliyormuş kırk yılda bir şeytanın bacağını kiriyorum diye sevinmiştim. :KK14:
Bugün en arka azı disimin dolgusu düştü dilim o mağarada dolaşırken Nisan hedefim ne olsun diye düşünce aldı. :işsiz:tatlim napayım 🥺

He kizzz 2ci bebe zaten bu kabullendim 😁😁
Amin inşaallahh🤗

Ooo sen tecrübeliymişsin 😌 birinci olmadan önce ikincileri, üçüncüleri düşünüyorduk ama o birinci olmadan önceydi 😬 seni canı gönülden tebrik ediyorum 😬

Painles nıght glu dıye bı bant var babamda yapıştırdım cok ıyı geldı bıraz pahalı ama bu gıdısle alıcam hıc bakmadı yatırıp muayene bıle etmedi ya

Oda yakı tarzı birşey bildiğim kadarıyla. Benim dediğim oraya binen yükü hafifletip rahatlama sağlayan bir bant. Sporcularda sa oluyo mavi hani kollarına bellerine çektiriyorlar. Muhtemelen taze annesin moduna girip önemsememiş ama çok saçma. Kilitlenecek kadar ağrın olupta böyle bir yaklaşım cidden akıl alır gibi değil.

Bebegım cocuk 40-50 dk da bı kalkıyor uyuşa hemen alıcam da yok

Ay uyku deme maviş 🥺 beni benden aldı. Bizde 45 dk da bir ayaktayız bakalım nereye kadar dayanabileceğiz..

Kaldığımız yerden şevkle devam edelim inşallah. :KK60: Gelişine çok sevindim ☺️

Bende çok mutluyum döndüğüm için ♥️ biraz sıkı bir listem var bakalım nasıl olacak 🥹

Ah ya insanın eli kolu bağlanıyor bebekte olunca ben doğumdan sonra hiç toparlanamadım dökülüyorum resmen inşallah sende bir an önce toparlanırsın 🙏🏻

Senin neyin var geçmiş olsun 😢

Teşekkür ederim 🙏 Evett 🤩 haftada 2 verdi :KK49:

Bizimki de ancak 5 yk sebze yemeği versin 😅

29 Ocak beslenme listem

10:00
Yarım cay bardagi leblebi
1 fincan latte

13:00
Yesillikli omlet,zeytin,labne,1 dlm tb ekmek

14:30-16:30 arasi
10 findik
1 havuc
1 fincan latte
1 soda

18:30
8 yk taze fasulye
2 yk yogurt
2 altinbasak kraker

20:30
Yarim cay bardagi kabak cekirdegi
Rooibos çayı

2 lt su icildi
10 bin adim atildi
Şu anda eliptik yapiyorum can sıkıntısından

Sanırım ramazan dolayısıyla paylaşımlarda değişiklik olmuş Leyla senin muhteşem öğün fotoğraflarını da özlemiştim halbukii 😋

Dibine kadar yaşadım😔
Neyseki annesi, ablaları iyi insanlar, ben abisinin karısından sıkıntı yaşadım ve eşim gözüne at gözlüğü takmış, yengesi ne dese koşulsuz inanıyor du😔
Çok şükür şapka düştü, kel göründü
Not: bu yaz 33 sene olacak evleneli

Maşallah maşallah 🧿 benim yaşımdan büyük senin evliliğin 🧿🧿

Selam güzellikler
Hava muhteşem tam bahar havası 💕
Dün modum çok kötüydü bu hafta iştah açılması oldu bende. Yarından itibaren kaçamak yok diyorum hergün kaçamak yaparken buluyorum kendimi o yüzden dün hem yedim hem ağladım psikolojim kötüydü eminim sizler de bu tarz süreçlerden geçmişsinizdir beni anlayabileceğinizi biliyorum. Hatta buraya yazacaktım bana bi el atın benim yolum yol değil diye sonra dedim neyse ben dibi boyladım kızlara da negatif enerjimi yaymayım.
Geçti gitti yeni gün yeni umutlar yeni başlangıçlar diyorum.. 💕🕊hemen mesajlarınızı okudum sizlerin muhabbetini dinliyor gibi hissettim kendimi çok iyi geldi. Pes etmek yok varmak değil o yolu yürümek asıl mesele. Bugün sabah kütüphaneye gittim biraz ders çalıştım şimdi yürüyüş yapıyorum akşam iftara davetliyiz inşallah akşam irademi korurum.
Bir de Bahar alerjim iyice cozuttu burnum Çeşme gibi sürekli hapşırıyorum falan hastalık modundan çıkmak istiyorum.
Benzer dönemdeyiz
Ben yarın kesin başlıyorum

Kızımı yurutece bırakırken oldu anında böyle bir şimşek çakıyor ve ordan bacağıma belıme bi ısı bombası yayılıyor ve kalıyorum oyle kıpırdadıkca acıyor yanıyor canımdan can gıdıyor oksurukten bıle acıyo
Bu mesajını okuyunca bel kaymasına daha çok ihtimal verdim. >Benim daha önce disk kayması olmuştu, en ufak harekette büyük acı veriyordu. Ağrı değil acı hissediyordum.

Merhaba canlarım, ben yarın itibariyle aranıza tekrar katılacağım ♥️

Heyecanlıyım ve sizinde çok güzel ilerlediğinizi görüyorum şahsen çok mutlu oldum, hedefini tutturan, tutturamasa bile devam eden tüm arkadaşlarımla gurur duyuyorum 🐝

Kendimi toparlamam uzun sürdü ama bu süreçte güzel adımlar attım. Bir diyetisyen ile anlaştım. 6 ay diyetisyen kontrolünde ilerleyeceğim. Şimdilik spor yapmayacağım o uygun gördüğünde başlayacağım. Yapabilirsem 15-20 dk ile başlayıp yürüyüş yapacağım her gün. Süreklilik önemli malum. Zamanla arttırırım. Hesabımı kapatmıştım ancak aranıza dönmek için açtım çünkü bana çok çok iyi gelmişti desteğiniz 🕊️

Sevgiler 🌲
Geri dönüşün muhteşem olsun öyleyse, hayırlı uğurlu olsun.

Dibine kadar yaşadım😔
Neyseki annesi, ablaları iyi insanlar, ben abisinin karısından sıkıntı yaşadım ve eşim gözüne at gözlüğü takmış, yengesi ne dese koşulsuz inanıyor du😔
Çok şükür şapka düştü, kel göründü
Not: bu yaz 33 sene olacak evleneli
Canım benim. :KK74:cok şükür kalbinin iyiliğini , sabrının mükâfatını görmüşsün. Umarım bütün şapkalar gecikmeden düşer de keller görünür. :dua:
Nice huzurlu yıllara :KK36:

patimsilizm patimsilizm aiy bahanelere bayıldım. Doğumdan sonra aldığım 13 kg için acaba leylanın çenesi çok düşmüştü okurken şiştim bahanesini kullanmam mümkün mü 😬
Sen nerelerdeydin🥲 mümkün tabii bugün çenem düştü gerçekten 🤓 ramazandan sonra daha ozenli paylasimlar yapariz🌸🫶🏻

29 mart cuma
arke arke Elhan Elhan Cordelia Cordelia

Kahvaltı 09.00
1 tb ekmek
2 d hindi füme
Peynir zeytin
Salatalık
1 çk züber fındık kreması

Öğle 12.30
2 d tb ekmek kaşarlı tost
1 sahanda yumurta

Akşam 18.00
2 d ekmek
Zeytim peynir
Domates salatalık biber
1 tane badem azmesi

Su 2,5 lt geçti

Adım 10.140

Eklentiler

• IMG_6657.png
    IMG_6657.png
    82,4 KB · Görüntüleme: 17
Kızlar ben bugun yine belimden kitlendim yanımda biri vardı bu sefer oyuzden hıssettıgım gibi oturdum yere uzandım ama napıcam böyle bilmiyorum zor yürüyorum doktora gittim duruş bozukluğu dedı gönderdi olur mu duruş bozukluğunda boyle bişey
Ayağımla basıp yük bındıremıuorım belıme
Yakı var suan kaynanam bardak cektı parol aldım ama yok
Bi fikri olan varmı
Doktor sadece röntgen aldı skolyoz olup olmamasına baktı
Duruş bozukluğu bu kadar şiddetli kitlenme yapar mı
Çok geçmiş olsun canım 🤲🏼🤲🏼

Sen nerelerdeydin🥲 mümkün tabii bugün çenem düştü gerçekten 🤓 ramazandan sonra daha ozenli paylasimlar yapariz🌸🫶🏻

Aiy sorma lohusalığı pamuk gibi geçirip, 7. Ay depresyonuna girdim haha kesin nazara geldim kendi nazarıma nasıl oldu da insanların içinden geçmedim diyodum geçtim ama 7. Ayda kendi içimden oldu 😬

X