Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Benimde iki bahanem var bir geçtiğim hafta 2 bozuk gün geçirdim ( sanki sapanla ağzıma kalorili şeyler attılar) + 2 kurabiyem var
Birde regliyim yinede eksi bekliyorum tartı bana napmasın
O kurabiyeleri yemesen onlar seni yerdi?!
Allah muhafaza... Bunun şakası yok dogru olani yapmissin

Canım iyi bir beyin cerrahi bul. Ameliyat olarak değil tanı koymak adına. Bide geleneksel tıp varsa bulunduğun yerde araştır derim. Ben ozon tedavisi uyguladım. Baya faydasını gördüm bide. Hepsi farklı alanlar. Ama hepsi sana rahatlatma çözümü sunar ve sütünü etkilemez
Hoşgeldin
Evett çok az kaldı biran önce ameliyattan girip çıksam lohusa işi bitirsem benden iyisi yok
Oyyy hamisss hoşgeldin
Şimdi yarın ki tartılar mart sonu hedefi olacak değil mi küsüratlar sayılıyor mu
Eveeetttt
Lütfen yarin tartı sonucunuzla birlikte Nisan sonu hedefinizi paylaşın
İsteyen bayram hedefini de paylaşabilir
Afiyet olsun canım
Adım güzel menü güzel
Güzel menü bence. Toparladigina inanıyorum
Benimde iki bahanem var bir geçtiğim hafta 2 bozuk gün geçirdim ( sanki sapanla ağzıma kalorili şeyler attılar) + 2 kurabiyem var
Birde regliyim yinede eksi bekliyorum tartı bana napmasın
Sabit gelsin en kötü demi
Selam canım
Yaptın mı bunu?
Yapmadım ama bu kadının menulerinden memnunlar genelde. Görünce hemen sen geldin aklıma
Yarın Diyetisyenimde tartı günüm
Öğleden sonra randevum
Evdede akşam üstü tartılırım Elhanım
Hayırlısı bakalım
Güzel sonuçlar inşallah
*Leylanin cenesi düşmüş okudukca şiştim
*İftarda yedigim tatli cok su icirtti,su fazlaligi oldu
*Oruc oldugumu unutup su icmisim içime oturdu
*Merkür retrosu var kilo vermeyi engelliyormus
Yok bı tek Merkür uydu
Makine soğuk galiba

Tabiki canım sıkıntı etme
Bende pazardan bol yeşillik (roka,göbek,salatalık,dere otu,biber,)
Ve mevsim sebzesi neyse mutlaka alıyorum.Her iki günde bir sebze pişirmeye gayret ediyorum.Pişiremediksede kabakları minik minik doğruyorum.1 kasık zeytinyağında soteliyorum iyice kavruluyor bol baharat koyuyorum şahane oluyor.
Köfte yapıp buzluğa atıyoruz(Kızımda yiyor)

Teşekkürler Kaptanım

Ozlediimm

Bende oyleyım inan bozuldum sankı resmen o kadar psıkoljık olarak yıprandım dobarlancaz inşallah bee
Hepsi geçicek
Tecrübe ile sabittir
Geriye dönüp baktığında hiçbir şey hatırlanmıyor.
Sabaha kadar otururduk
3,4 yaş böyle geçti
Sabah eşimi işe gönderir öyle uyurduk
Daha doğrusu o uyurdu
Ben 3 4 saat uyuyup kalkardım.
Yemek iş vb.beni bekliyor.

Sağol canımsın

Geçmiş olsun canım.
Benim ara sıra senede bir falan olur. İnternetteki bel fıtığı egzersizlerini yapıyorum o zaman 3 5 güne rahatlıyorum.
Doktora gitmedim hiç.
Ama sık oluyorsa bir doktor değiştir bence. Sürekli yaptığın egzersizlerin olsun.
Çocuk ne kadarlık?
Benim büyük oğlan 5 aylıkken dizlerim aşırı ağrıyordu merdiven çıkamıyordum falan . Emzirirken depolar boşalıyor malum.oluyor böyle şeyler. Emziriyor musun?
Beslenmene dikkat et paça çorbasıdır eksra kolojen takviyesidir düşünebilirsin bunları.
Allah şigalar versin aklıma gelener bunlar

Adımlar , menü harika
İyi nöbetler canım.

Benimde vücudumda çok fazla çatlak var çok rahatsız oluyorum ama maalesef çözümü yok
Hangi bölgelerinde var canım. Benim hamilelikte karnım çatladı ama bence çok kötü görünmüyor, yani rahatsız olmuyorum.
Ben nemlendirici olarak şunu kullanıyorum kocaman bir şey azıcığı yeterli geliyor
tamam canım kaydettim bir bakayım buna. Teşekkür ederim.
Çok sakıncalı bagisikligimiz icin bu düşünceyi sildik

Evet cok iyi gelir ustune de note mineralli bb ışıl ışıl oluyorsun
Diger gunes kremleri sivasip kaliyor
Bağışıklığı neden etkiliyor.

Bb falan kullanmıyorum aslında ama deneyebilirim, ton eşitlemesi güzel olur.
Benim de öyle illaki istediğim bir şey değil canım, zayıfladığımda bile gitmezse o zaman bi düşünürüm dediğim bir işlem. İnşallah gerek kalmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…