Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Elhan buydu kaptanım.

Kırmızı kaptan yarın orucluysa o, iftara yakın bir saatte tartilabilir sen de 19.00 dan sonra bildirimini yaparsın. Kırmızı kaptan oruçlu değilse ilk öğününü yemeden tartilabilir. İnisiyatif tamamen sizin arzunuza bağlı. Herkes belirtilen saatler içinde istedigi saatte bildirim yapma hakkına sahip bu konuda bir adaletsizlik söz konusu değil.

Aaa neden şalgamın nasıl bir etkisi var hiç bilmiyordum

Tamam kaptanım teşekkür ederim, kırmızı kaptanım da oruçlu olacakmış. Ben yarın 19da bildirim yapmış olurum. Normalde salı günleri böyle bir sıkıntım yoktu ama hem sabaha hem de akşama görev koymuşlar o yüzden böyle oldu. Diğer haftalarda sıkıntı yaşamam sanırım.

Kolaylıklar seninle olsun canım

Ben bana bu tür yorumlar yapıldığı zaman karşı tarafın cahilliğine üzülüyorum, bağışıklığı kuvvetlendirmeyi homini gırtlak yiyerek, besili gezerek yapacaklarını zannediyorlar.
Çok yazık

Aaa neden şalgamın nasıl bir etkisi var hiç bilmiyordum
Turşu sınıfına girdiği için geçici bir ödem yapma durumu var canım. Tartın bir anda artıyı gösterebilir ama akabinde o ödem gidiyor. Sağlıksız bir içecek değil probiyotik özelliği de var ama diyet sürecinde dalgalanmalara sebep olabiliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…