Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Menümü yazayım
Sabah
Uyanınca maydanozlu ıspanaklı limonlu su

Yulaflı muzlu tarçınlı chia tohumlu yogurt

Öğle
Bir tabak zeytinyağlı kabak yemeği
Dört kaşık yoğurt

Ara
Bir fincan sade Türk kahvesi
İki tane yulaflı hurmalı top

Akşam
Bir kase mercimek çorbası
İki dilim tepsi kebabı
Salata

Ara
Bir fincan kiraz sapı çayı
Bir tane elma

Su 3.5 litre spor 35 dakika tempolu yürüyüş 30 dakika leslie ve 9344 adım

Elhan Cordelia Mthn83

Afiyet olsun canım

Super canim hem menun hem sporun Afiyet olsun

Gerçekten bazen çok değişik halleri oluyor hastayım halim yok dr a gidemem diyor bana. Değil mi zaten hasta olunca dr a gidilmez peki ne zaman gidilir ? dedim ben de durdu durdu tamam yaf gideriz yarın dedi
Yarın sabah, daha iyi hissediyorum gitmeyelim diyecek bence :)) Çünkü benimki öyle yapıyor :)

bana vermesinde kime verirse versin

Hayır değil ben ondan çok kiloluydum şimdi ona yaklaştım aramizda 2 3 kilo fark kaldi kıskandımi bilmiyorum aşırı yakın arkadaşımda değil zaten
Eskiden ben zayıftım yakında o benden zayıf olacak bu hızla giderse diye düşündü gereksiz kıskançlık yaptı heralde

Eskiden ben zayıftım yakında o benden zayıf olacak bu hızla giderse diye düşündü gereksiz kıskançlık yaptı heralde
İnsanlari hiç anlamiyorum tanımadan bile burda zayıflayan sizlere o kadar seviyorum ki her hafta. Arkadaş akraba bide böyle kiskancliklar çok saçma

Afiyet olsun canım, güzel menü.
Pilavı çok yememişsin canım, ayrıca öğlen olduğu için çok sorun olmaz. Genel olarak sıkıntı yok bence.
Afiyet olsun canım, diyetisyen menüsü olduğu için zaten bir şey diyemem. Ama kola vermesine aşırı şaşırdım. Diyetisyenin tarzını sevdim, ömür boyu uygulayabileceğin hiçbir şeyden mahrum kalmayacağın şekilde düzenliyor.
Afiyet olsun canım, tatlıyı keşke yememiş olsan, geri kalan her şey çok güzel.
Menum
Iftar
1 kase tavuklu havuclu sehriyeli corba
Köri soslu tavuk
Salata
Ayran

Ara 20.30
Hurma pudingi

Su 1.5 lt
Elhan Cordelia Mthn83
AFiyet olsun canım, gayet güzel bir menü.
Afiyet olsun canım kaptanım. Bence sıkıntı yok, çeşit fazla diye kalabalık görünüyor sadece, tatlıyı da abartmamışsın.

İyi geceler kızlar. Günün menüsünü utana sıkıla yazıyorum

24 mart pazar

Sabah
Serpme kahvaltı. (Ne varsa yedim)

Akşam çikolatalı tatlı

Zaten başka bir şey yiyecek yerim yoktu

2 lt su 7300 adım

Hafta içi telafi ederimmm salı günü eksi görür müyüm bilmem ama cumartesi eksi göreceğim söz

arke Elhan

Geçmiş olsun kaptanim Nasıl oldun geçti mi biraz. Gün içinde olası ağrı ihtimallerine karşı sahurda ağrı kesici alıp uyuyorum. Yoksa oruç tutmam çok zor. Aklında bulunsun kuzum.
Gündüze göre daha iyiyim kaptanım çok şükür. Uyumak iyi geldi, sanırım vücudum yorgun düşünce oldu. Sahurda falan çok iyi olunca ağrı ihtimali hiç aklıma gelmedi canım. Çok sık olmaz genelde. Bugün mutlaka içerim ama çok sağol.

Hayır değil ben ondan çok kiloluydum şimdi ona yaklaştım aramizda 2 3 kilo fark kaldi kıskandımi bilmiyorum aşırı yakın arkadaşımda değil zaten
Hm arkadasinin kalbinden emin degilsin yani ozaman şöyle diycem maalesef nadir kadin kadini över kilo vermekte zor ve hayranlik uyandiracak birsey oldugu icin seni elestiriyor sakın takılma demekki doğru yoldasin .Ne yazik uzuluyorum boyle insanlara

Off benimde yarın pilates var
İlk gün kesin siserim
Yok canım ya o kadar şişirmez bence, hangi saatlerde gideceksin.
Varlığım şok benim
Yap canım hadi bakalım
Ekibini koruman lazım
Benim ekipten ses yok
Şaka bir yana duraksama yaşamadan öyle şeyler yapmam canım, sonra hop diye geri geliyor zaten. Benim ekip maşallah buradalar, seninkiler nereye kaçtı
Çok geçmiş olsun canım şimdi nasıl oldun
Çok şükür daha iyiyim canım, çok sağol.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…