Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun canım güzel menü
Güzel su
Güzel spor
İnsanlari hiç anlamiyorum tanımadan bile burda zayıflayan sizlere o kadar seviyorum ki her hafta. Arkadaş akraba bide böyle kiskancliklar çok saçma
Bende kıskanıyorum bak 60 lar grubunun en altındayım şuan

Tatlım böylelerine hiç takma kafanı, bazen arkadaş zannettiğimiz insanlar o kadar da iyi niyetli değiller. Bazen de çok hadsizce konuşabiliyorlar sıkma canını.

Bu şekilde konuşanlarınki imrenmek değil kıskanmaktır canım. İmrenen kişi önce senin yaptığın şeyin güzelliğinden bahseder ve kendisi için destek ister. Ben bir süredir arkadaş konusunda çok katılaştım farkındayım ama niyetleri iyi olsa eminim belli olurdu bence.

Ben küçük seviyorum yaa sana ne deyivereceksin.

Neden olduğunu bulmanız lazım canım, belli ki sizi hasta eden bir şeyler var. Bugünlerde düzeninizde ne değişiklikler var onları gözden geçirmelisin. (yeme içme, temizlikte kullanılan herhangi bir şey, böcek ilaçlama vs gibi)

Oynak olunca da en tehlikeli hep yüksek olsa yine vücut ona alışıyor da bir düşük bir yüksek tehlikeli oluyo en kısa zamanda yenisini al aletin ve doktora da randevu al bence canım belki ilaca başlaman gerekiyodur
Önereceğin bir alet var mı canım, benimki açıkçası çok iyi değil sanki. bileğe takılanlardan. randevuyu hangi doktora almam lazım.

Bu arada sizin durum nasıl şu an, bebeğinde kusma falan bitti mi?

Önereceğin bir alet var mı canım, benimki açıkçası çok iyi değil sanki. bileğe takılanlardan. randevuyu hangi doktora almam lazım.

Bu arada sizin durum nasıl şu an, bebeğinde kusma falan bitti mi?
Omron marka alırsan iyi olur canım bir de bileğe değil de kola takılan. Randevuyu da kardiyoloji ya da dahiliyeye alabilirsin kardiyoloji daha iyi olur tabi. Bebeğim iyi şükür ben de bugün daha iyiyim inşallah yarına daha iyi olurum

Afiyet olsun canım, akşam bayağı hafif olmuş.
Afiyet olsun canım, bence kötü bir menü değil, zaten akşama gelene kadar çok bir şey yememişsin.
Afiyet olsun canım, tez zamanda iyileşirsin umarım.
Afiyet olsun canım, menün de sporun da çok güzel.
Naaptın sen Yurdagüüüüllll diyesim var sana canım Hadi sabah tüm serpilenleri yedin de akşam niye tatlıyla kapattın günü, battı balık yan gider mi dedin Kalan günler tependeyim bilesin, cumartesiye o eksi gelecek

tamam tatlım ben bir cihaz bakayım kendime, yaş oldu 40, artık tansiyonu kontrol etmek gerek tabiki. Randevumu alıp gideyim en kısa zamanda.

Senin ve bebeğinin iyi olmasına sevindim, eşin de en kısa sürede toparlar inşallah.

Dünden beri canım aşşşırı çikolatalı tatlı istiyodu. Eğer yemeseydim hafta boyu bir şeyler tırtıklardım. Yedim kurtuldum

Dünden beri canım aşşşırı çikolatalı tatlı istiyodu. Eğer yemeseydim hafta boyu bir şeyler tırtıklardım. Yedim kurtuldum
Cumartesiye daha çok varken yemen iyi olmuş öyleyse canım, eğer yarın temiz beslenirsen bugünkü sana kilo olarak dönmez zaten.

24.03.2024
Sahur
3 hurma 1 bardak süt

İftar davetteydik ve asla sınırı aşmadım kendimle gurur duyuyorum
1 kepçeden az tarhana çorbası
3 adet fırın kanat
3 dilim fırın patates
1 kase salata

Ara Tatlı yemedim 1 bardak çay içtim

Su çok içemedim evde değildim 1 litre olmamıştır ama sahura kadar içmeye devam edeceğim

Adım 6238 - 623 puan

Elhan Cordelia Mthn83

Eklentiler

• IMG_3512.jpeg
    50,7 KB · Görüntüleme: 15
Supersin canim iradeni tebrik ediyorum misafirlikte yememek zordur muthişsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…