Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Merhaba arkadaşlar bugün çok diyete uyamadım kötü bi gündü söylediğim gibi.

Sabah 10.30
1 bardak laktozsuz kefir
12 çiğ badem
1 yk yulaf
1 tk chia
1 dilim ananas

Ara 16.00
2 yk dut kurusu
1 kapalı avuç çiğ fındık

Akşam 19.00
Yarım pide

Evden dışarı çıkmamama rağmen 8000 adım 4 lt su

Elhan Cordelia Mthn83

Afiyet olsun canım çok güzel menü

Iyi aksamlar hanimlar
Menumu atmistim
Aksam disaridaydik
Esim tavuklu bir sey soyledi yemege ondan 2 3 parca attim agzima onjn disinda cay kahve ictim
Suyum azdi bugun sadece icesim gelmiuor ama yarindam itibaren icicem

Adim sayimi atmaya geldim
514 puan
Cordelia Elhan Mthn83

Eklentiler

• Screenshot_20240324-222411_Samsung Health.jpg
    40,9 KB · Görüntüleme: 14
Ne yiyip ne içiyorsun canım
Bizimlede paylaş
Canım , şekerden uzak duruyorum buna kuru meyvelerde dahil.. onun dışında normal menü paylaşıyorum daha çok protein ağırlı besleniyorum....
Ben şekeri ağzıma sürersem gerisi fazlasıyla geliyor hatta kısır döngü şeker sonra tuzlu bişeyler yeme isteği sonra tekrar şeker bu yüzden şekeri bıraktım..

Üzülecek konu mu arıyorsun? börek tatlı pilav yemiyorsun vücudun en sağlıklı zamanında
Bunlar bağışıklığı güçlendirse şeker hastası olmazdım. Kim yiyorsa fazla kilosu varsa şeker tansiyon kalp vb birçok hastalık yaşıyor. Arkadaşın kaç kilo? Kıskandı mi?

Canım boyun kaç ? Sen hiç etrafa bakma dinleme... yıllar önce bende çok kilo vermiştim herkes bana abartma yüzünün güzelliği gitmiş vs vs neler neler dediler ... ama sonra anladım ki maalesef altında kıskançlık yatıyor aslında kıskançlık kelimesini pek sevmem belki de imrenme desek daha doğru olur...

Regl olunca durduk yere bile ağlıyorum ben normalde hiç takmam böyle şeyleri gıcık oldum biraz da. Zayıf normalde evlenince az aldı biraz bende neredeyse ona yakinlastim

Boyum 172 evet yüzüm küçülmüş artık verme çok çabuk veriyorsun vs sinir ediyorlar

Regl olunca durduk yere bile ağlıyorum ben normalde hiç takmam böyle şeyleri gıcık oldum biraz da. Zayıf normalde evlenince az aldı biraz bende neredeyse ona yakinlastim
Regl döneminde normal canım. Saçmalamış arkadaşın çok zayiflarsan dolgu yaptırırsin yanaklarına... boş yapmasın kimse. Daha çok yolun var. Herkes işine baksın.

Aşırı çok yerken hiç kimse çok yeme su hastalığın olur bu olur demezlerdi ama iş zayıflamaya gelince mi hastalık çıktı muamma

Çok güzel afiyet olsun
Afiyet olsun canım iyi idare etmişsin
Suuuuu
Bağışıklığını destekleyecek en büyük şey bu biliyorsun
Canım hassas zamanına gelmiş
Dün bana kotulemissin isteyerek mi verdin hastalandigin için mi gitti kilo dediler
Boşver
Elhan abla anahtarı enişteye mi verdin sen tükanin
Afiyet olsun canım

Sinir bozucu insanlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…