Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canım benim eşim böyledir
Covit olmuş o gün zorla ikna edip
göndermiştim hastaneye
Üşütme ciğerlere inmiş
Bronşit zatürre olabilir canım
Çok geçmiş olsun
Allah sana sabır versin
Ayyy niye erkekler böyle dr gitmek istemiyorlar... benim eşim de öyle hasta olunca mümkün değil hastaneye dr gitmez.... sevmiyormuş hastaneyi zaten hastane de sana bayılmıyor derim

Afiyet olsun canım

Ayyy niye erkekler böyle dr gitmek istemiyorlar... benim eşim de öyle hasta olunca mümkün değil hastaneye dr gitmez.... sevmiyormuş hastaneyi zaten hastane de sana bayılmıyor derim
Gerçekten bazen çok değişik halleri oluyor hastayım halim yok dr a gidemem diyor bana. Değil mi zaten hasta olunca dr a gidilmez peki ne zaman gidilir ? dedim ben de durdu durdu tamam yaf gideriz yarın dedi

İnşallah en hayırlı şekilde sonuçlanır her sey

Elhan arke 24 Mart menü

Kahvaltı 7:30 elim kadar bir pidenin içine çeyrek avakado 1 dilim peynir 1 dilim domates 2 adet zeytin çay

Öğlen 3 kaşık pilav domates
ara 1 karabuğday patlağı 1 1 tk fıstık ezmesi 1 çok bal kefir 1 bardak

Akşam kıymalı türlü yarım tabak yanında çok az tam buğday spagetti vardı 1 servis kaşığı yoğurt
Öğlen yediğim pilav çok saçmaydı gerçekten ya kendime kızdım bugün 2 gündür hiç iyi değil menülerim
Şu 3 litre olmuştur

İyi akşamlar
24.03.2024 Pazar

Sabah yok

Öğle 12:30 45 gr kaşar peyniriyle 2 dilim tbe den tost,10 zeytin,1 salatalık,şekersiz çay

Ara 17:00 3 parmak kalınlığında tuzlu kek,(Haftada 2 kere verdi) 1 bardak kola zero (çok seviyorum diye haftada 2 bardak verdi)

Aralarda 3 kupa yağsız sütlü kafeinsiz filtre kahve

Akşam 20:00 3 yk bakla,3 yk yoğurt,1 dilim tbe

2.5 lt su
2672 adım bugün hiç yürüyüş yapamadım çok halsiz hissediyorum

Elhan arke Cordelia

Çok teşekkür ederim ah ah dayanamadım borege

Çok çok geçmiş olsun canım

Afiyet olsun canım, sushi ne kadar kalorili hiç bilgim yok, tek öğün yediğin için sorun yok gibi görünüyor.
Sağol kuzumm

Sagol canım öyle yapayım. İftara kadar da ekrana bakmayı bırakıp dinleneyim.
Şimdi nasılsın canım geçti mi baş ağrın

İftara davetliyim bu gece bakacağım inşallah eline sağlık

Kırmızı kaptan geldi herkes ayağa kalksın
Menü paylaşıyorum
Sahur 4 YK yulaf 1 SB süt 2 muz 1 tk tahin tarçın bol su Çay
İftar menüm karışık gezmedeydim. Oğlana verirken yedim bisiler. Ölçüm yok gibi
2 YK mantı 2 YK bulgur pilavı 2 parça tavuk göğüs (soba fırınında) 3 parça patates patlıcan salatası normal salata yarım kase yoğurt 3 çatal kadayıf çay. Hepsini 1 tabağa doldursaniz ancak 1 tabak eder. Dünde böyle geçti ne yedim ne yesigimden anladim
Su şuan hiç yok. Ne kadar olursa artık
Sporda yok
Elhan arke Cordelia

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…