Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kızlar o kadar başım ağrıyor ki, böyle ense kökümden ve şakaklarımdan zonkluyor. Bir an önce iftar saati gelse de bir ilaç içsem keşke.
Geçmiş olsun kaptanim Nasıl oldun geçti mi biraz. Gün içinde olası ağrı ihtimallerine karşı sahurda ağrı kesici alıp uyuyorum. Yoksa oruç tutmam çok zor. Aklında bulunsun kuzum.

Sen yarına inersen böyle olur tabi. Maşallah. Oh çok da iyi yaptın kuzum.

Evet tatlım kaptanım

Oooo birileri gönül dağı seviyor sanki
İç Anadolu bebesiyiz biz
O dağ bizim gonlumuzde doğuştan canım 3 günlük dizilerden ogrenmiyoruz

Bi de o var dimi yaa Tam da yarın misafirim gelecekken hiç iyi olmadı, yarın boğazımı tutmalıyım
Off benimde yarın pilates var
İlk gün kesin siserim
peki bende şok diyet yapacak mısın? Ben de masum masum nasıl hafif yesem diye düşünüyorum. Dur ben bi kabak detoksu yapayım
Varlığım şok benim
Yap canım hadi bakalım
Ekibini koruman lazım
Benim ekipten ses yok
Ben hedefi düşünürken 67li bişey çıksam yeter gözüyle vermiştim ama 67.9 yazmam gerekiyodu galiba. 67.9u görürüm ama 67yi görmem gibi duruyo bakalım
Çaktırmadan düzelteyim mı aramızda kalsın
Olabilir canım, benim bir ara acile gittiğimde ölçmüşlerdi çok yüksek çıkmıştı. Dil altı hapıyla düşürmüşlerdi ama evdeki alet malesef bozulmuş galiba, ölçmüyor.
Çok geçmiş olsun canım şimdi nasıl oldun
21 gün şekersiz diyetim iyi gidiyor kendimi alkışlayayım 4. Gün oldu....
Başlamak bitirmenin yarısı tebrik ediyorum
Menum
Iftar
1 kase tavuklu havuclu sehriyeli corba
Köri soslu tavuk
Salata
Ayran

Ara 20.30
Hurma pudingi

Su 1.5 lt
Elhan Cordelia Mthn83
Biricik takım üyem senden başka kimsem yok
Afiyet olsun canım

Bayram sonrası devam canım ben alıştıktan sonra uzn süre bozmayı düşünmüyorum... önümüzdeki hafta sonu regli bekliyorum.. bu hafta biraz beni zorlar ama dayanacağım
Bravo canım bu davetler ve oruç beni mahvetti. Normalde tatlı yemem ama oruc tutunca kriz geliyor. Uzun süre açlık beni bozuyor

Afiyetle olsun canım

Bravo canım bu davetler ve oruç beni mahvetti. Normalde tatlı yemem ama oruc tutunca kriz geliyor. Uzun süre açlık beni bozuyor
Oruç olunca bende öyle oluyordum.. yemekten sonra mutlaka tatlı isteğim oluyordu hepsini yedikten sonrada mide yanması başlıyordu sonra .... ramazan sonrası kilo vermen daha çok hızlanır şuan metabolizmayı şaşırtıyorsun aslında ...

Allah kabul etsin afiyet olsun canım
Tesekkur ederim kaptanim
Yaa kimse yazmiyormu haftasonu ya yarin gelirler
Afiyet olsun canım
Tesekkur ederim canim

Hepinize İyi Akşamlar Arkadaşlar
08:00/20:00 NÖBETTEYDİM.
Yorgun geldim eve bir kahve içtim
şimdi daha iyiyim

24.03.2024 Beslenme Listem
Elhan Mthn83

SAHUR 04:30
2 dl.peynir
1dl.izmir tulumu
1 dilimlenmiş ( 1 tatlı kaşığı zeytinyağı)
1 dl.tam buğday ekmeği
1 kupa yeşil çay

İFTAR 19:27
2 Bardak su (Oruç Açma)
10 dakika ara verildi
1 kase kabak tarator (1 tatlı kaşığı zeytinyağı ile pişmiş)
1 bardak Ayran

21:30 Türk kahvesi
22:30 gibi 1 kupa yeşil çay
6 adet çilek

2 litre su içildi

Super bir menu afiyet olsun takimdaşım

Canim evdeki tatlilari buzluga at saglikli atistirmaliklar ye onlarin yerine.
Bendede tatli istegi oluyor ama birsey yiyiyorum sonra cay su cabuk sisiyorum sonra istek kalmiyor

Yok canım artık öyle kalsın hastayım zaten kiloya bakacak halim yok Nisan hedefini ona göre veririm artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…