Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Merhaba arkadaşlar bugün çok diyete uyamadım kötü bi gündü söylediğim gibi.

Sabah 10.30
1 bardak laktozsuz kefir
12 çiğ badem
1 yk yulaf
1 tk chia
1 dilim ananas

Ara 16.00
2 yk dut kurusu
1 kapalı avuç çiğ fındık

Akşam 19.00
Yarım pide

Evden dışarı çıkmamama rağmen 8000 adım 4 lt su

Elhan Elhan Cordelia Cordelia Mthn83 Mthn83

Hepinize İyi Akşamlar Arkadaşlar 🙋
08:00/20:00 NÖBETTEYDİM.
Yorgun geldim eve bir kahve içtim
şimdi daha iyiyim 😇

24.03.2024 Beslenme Listem 🌼
Elhan Elhan Mthn83 Mthn83

SAHUR 04:30
2 dl.peynir
1dl.izmir tulumu
1 🍅 dilimlenmiş ( 1 tatlı kaşığı zeytinyağı)
1 dl.tam buğday ekmeği
1 kupa yeşil çay 🍃

İFTAR 19:27
2 Bardak su (Oruç Açma)
10 dakika ara verildi 😇
1 kase kabak tarator (1 tatlı kaşığı zeytinyağı ile pişmiş)
1 bardak Ayran

21:30 Türk kahvesi
22:30 gibi 1 kupa yeşil çay 🍃
6 adet çilek 🍓

2 litre su içildi 😇
Afiyet olsun canım çok güzel menü

Iyi aksamlar hanimlar
Menumu atmistim
Aksam disaridaydik
Esim tavuklu bir sey soyledi yemege ondan 2 3 parca attim agzima onjn disinda cay kahve ictim
Suyum azdi bugun sadece icesim gelmiuor ama yarindam itibaren icicem

Adim sayimi atmaya geldim
514 puan
Cordelia Cordelia Elhan Elhan Mthn83 Mthn83

Eklentiler

• Screenshot_20240324-222411_Samsung Health.jpg
    Screenshot_20240324-222411_Samsung Health.jpg
    40,9 KB · Görüntüleme: 14
Ne yiyip ne içiyorsun canım
Bizimlede paylaş
Canım , şekerden uzak duruyorum buna kuru meyvelerde dahil👍.. onun dışında normal menü paylaşıyorum daha çok protein ağırlı besleniyorum....
Ben şekeri ağzıma sürersem gerisi fazlasıyla geliyor hatta kısır döngü şeker sonra tuzlu bişeyler yeme isteği sonra tekrar şeker😵‍💫😵‍💫 bu yüzden şekeri bıraktım..

Birtane arkadaşım geldi bugün kahve vs içtik bana diyoki bu ne zayiflamissin hasta olursun hiç iyi görmedim seni bağışıklığın düşer bu kadar iyi değil moralimi o kadar bozdu gitti ki zaten hastayim sinirlerim gerildi :KK61:
Üzülecek konu mu arıyorsun? börek tatlı pilav yemiyorsun vücudun en sağlıklı zamanında
Bunlar bağışıklığı güçlendirse şeker hastası olmazdım. Kim yiyorsa fazla kilosu varsa şeker tansiyon kalp vb birçok hastalık yaşıyor. Arkadaşın kaç kilo? Kıskandı mi?

Birtane arkadaşım geldi bugün kahve vs içtik bana diyoki bu ne zayiflamissin hasta olursun hiç iyi görmedim seni bağışıklığın düşer bu kadar iyi değil moralimi o kadar bozdu gitti ki zaten hastayim sinirlerim gerildi :KK61:
Canım boyun kaç ? Sen hiç etrafa bakma dinleme... yıllar önce bende çok kilo vermiştim herkes bana abartma yüzünün güzelliği gitmiş vs vs neler neler dediler ... ama sonra anladım ki maalesef altında kıskançlık yatıyor😏😏😏 aslında kıskançlık kelimesini pek sevmem belki de imrenme desek daha doğru olur...🤗🤗

Üzülecek konu mu arıyorsun? börek tatlı pilav yemiyorsun vücudun en sağlıklı zamanında
Bunlar bağışıklığı güçlendirme şeker hastası olmazdım. Kim yiyorsa fazla kilosu varsa şeker tansiyon kalp vb birçok hastalık yaşıyor. Arkadaşın kaç kilo? Kıskandı mi?
Regl olunca durduk yere bile ağlıyorum ben normalde hiç takmam böyle şeyleri :cry: gıcık oldum biraz da. Zayıf normalde evlenince az aldı biraz bende neredeyse ona yakinlastim

Canım boyun kaç ? Sen hiç etrafa bakma dinleme... yıllar önce bende çok kilo vermiştim herkes bana abartma yüzünün güzelliği gitmiş vs vs neler neler dediler ... ama sonra anladım ki maalesef altında kıskançlık yatıyor😏😏😏 aslında kıskançlık kelimesini pek sevmem belki de imrenme desek daha doğru olur...🤗🤗
Boyum 172 evet yüzüm küçülmüş artık verme çok çabuk veriyorsun vs sinir ediyorlar

Regl olunca durduk yere bile ağlıyorum ben normalde hiç takmam böyle şeyleri :cry: gıcık oldum biraz da. Zayıf normalde evlenince az aldı biraz bende neredeyse ona yakinlastim
Regl döneminde normal canım. Saçmalamış arkadaşın çok zayiflarsan dolgu yaptırırsin yanaklarına... boş yapmasın kimse. Daha çok yolun var. Herkes işine baksın.

Bunlar bağışıklığı güçlendirse şeker hastası olmazdım. Kim yiyorsa fazla kilosu varsa şeker tansiyon kalp vb birçok hastalık yaşıyor. Arkadaşın kaç kilo? Kıskandı mi?
Aşırı çok yerken hiç kimse çok yeme su hastalığın olur bu olur demezlerdi ama iş zayıflamaya gelince mi hastalık çıktı muamma

Hepinize İyi Akşamlar Arkadaşlar 🙋
08:00/20:00 NÖBETTEYDİM.
Yorgun geldim eve bir kahve içtim
şimdi daha iyiyim 😇

24.03.2024 Beslenme Listem 🌼
Elhan Elhan Mthn83 Mthn83

SAHUR 04:30
2 dl.peynir
1dl.izmir tulumu
1 🍅 dilimlenmiş ( 1 tatlı kaşığı zeytinyağı)
1 dl.tam buğday ekmeği
1 kupa yeşil çay 🍃

İFTAR 19:27
2 Bardak su (Oruç Açma)
10 dakika ara verildi 😇
1 kase kabak tarator (1 tatlı kaşığı zeytinyağı ile pişmiş)
1 bardak Ayran

21:30 Türk kahvesi
22:30 gibi 1 kupa yeşil çay 🍃
6 adet çilek 🍓

2 litre su içildi 😇
Çok güzel afiyet olsun 😍
Merhaba arkadaşlar bugün çok diyete uyamadım kötü bi gündü söylediğim gibi.

Sabah 10.30
1 bardak laktozsuz kefir
12 çiğ badem
1 yk yulaf
1 tk chia
1 dilim ananas

Ara 16.00
2 yk dut kurusu
1 kapalı avuç çiğ fındık

Akşam 19.00
Yarım pide

Evden dışarı çıkmamama rağmen 8000 adım 4 lt su

Elhan Elhan Cordelia Cordelia Mthn83 Mthn83
Afiyet olsun canım iyi idare etmişsin ♥️
Kızlar bugünkü menüm yine çok menü gibi değil
Sabah iki üç lokma ekmek bir lokma peynir
Akşam yarım haşlanmış patates birkaç lokma haşlanmış tavuk
Su nerdeyse yok ilaç için içiyorum sadece spor da yok
Elhan Elhan
Suuuuu
Bağışıklığını destekleyecek en büyük şey bu biliyorsun ♥️
Canım hassas zamanına gelmiş
Dün bana kotulemissin isteyerek mi verdin hastalandigin için mi gitti kilo dediler 🙄
Boşver ♥️
Iyi aksamlar hanimlar
Menumu atmistim
Aksam disaridaydik
Esim tavuklu bir sey soyledi yemege ondan 2 3 parca attim agzima onjn disinda cay kahve ictim
Suyum azdi bugun sadece icesim gelmiuor ama yarindam itibaren icicem

Adim sayimi atmaya geldim
514 puan
Cordelia Cordelia Elhan Elhan Mthn83 Mthn83
Elhan Elhan abla anahtarı enişteye mi verdin sen tükanin 😍🤣
Afiyet olsun canım 😘

Çok güzel afiyet olsun 😍

Afiyet olsun canım iyi idare etmişsin ♥️

Suuuuu
Bağışıklığını destekleyecek en büyük şey bu biliyorsun ♥️

Canım hassas zamanına gelmiş
Dün bana kotulemissin isteyerek mi verdin hastalandigin için mi gitti kilo dediler 🙄
Boşver ♥️

Elhan Elhan abla anahtarı enişteye mi verdin sen tükanin 😍🤣
Afiyet olsun canım 😘
Sinir bozucu insanlar

X