Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Aynıymış canım benim ki de nisanda 11 olacak.... Bende eşime benzetiyorum eşim daha az inat kızım daha inatçı... böyle sakin olup koç burcu birini görünce geçecek ada sabır diyorum ... üzüntüsü çok sesli mutluluğu çok sesli yani çok gürültülü bir çocuk evde en çok kullandığımız kelime 'sakin '....

Aynı aynııı gel sarılalım, ağlaşalım

şaka bir yana Allah sağlıklı, uzun ömürler versin evlatlarımıza ama yeni neslin ergenliği gümbür gümbür, Allah kolaylık versin hepimize :) ben de ergenlik yaşadım ki benim annem babam pamuk gibi insanlardır, annem bir tık daha sertti ama öyle vurması bağırması vs yoktu ama yine de bir bakışları yeterdi. şimdi kızıma azıcık sesimi yükselteyim bana bağıramazsın diye bas bas ortalığı yıkıyor

Ama bak hemen gelip gönlünü almaya çalışıyormuş kıyamam kendi de kendini bulmaya çalışıyor annesi

Ah ah bide çocuk haklarını öğrenmişler yaaa haklarını sıralıyor... babası da başlatma haklarını diyor o kitaplarda ayyyyyy evi siz düşünün... arada dertleşelim yalnız olmadığımı bilmek beni mutlu etti

dertleşelim valla, nasıl oluyor bilmiyorum ama etrafımdaki herkesin çocuğu çok aklı başında bir benimki değişik

Tamam yapicam canim aslinda sabah kahvalti yaptim onu da atmak istiyorum ama cok ozenerek degilde canimin istediklerinden koydum. Arkadaslar oruclu diye aksam atayim mi?
Akşam fincan fotosu istiyorum bayram dan sonrada falına bakarız
Ramazan ayi diye b nde burada paylaşmaktan cekiniyorum biraz..sana instadan aticam yediklerimi birbirimize destek olalim

Simdi eliptikteyim 10:30 gibi ilk öğün
Oo bizden gizli kiskanayim bari
Gecmis olsun bizim evde kirilip g ciyor.. oğlum ödev teslimi olmasa okula gidemeyecekti... Genel salgın birseyde faydq etmiyor mandalina kabugu bile
Yaa çok geçmiş olsun
Öströjene ne gibi etkisi var canım çünkü bende o durumun fazla olduguju düşünüyorum
Bence netten incele canım bana önemsiz gelen sana önemli olabilir
Günaydın canlar deprem le uyandik
Çok geçmiş olsun Rabbim esirgesin

Başlamak bitirmenin yarısı
Hadi bakalım bizimle tartıyı paylaş yeter
Evet canım Zühre ana zencefilli macun
Nette kampanya var ihtiyacı olan varsa 3 al 2 öde tarzı

Günde bir tttalı kaşığı yeterli bence canım her zaman kulanck degilim bence

dertleşelim valla, nasıl oluyor bilmiyorum ama etrafımdaki herkesin çocuğu çok aklı başında bir benimki değişik
Ayyy aynı bizde eşimle gizli gizli bunu konuşuyoruz duymasın yoksa beğendiğimiz insanların canını okur hahah... benim ablam kızına bi bakması yeter benimki ooooo al başını git.... hayır karşıma alıp güzel güzel konuşuyorum sakin değilse hadi git sakinleş sonra konuşalım diyorum yaniiiii her yöntemi deniyoruz.....İnşallah iyi olacaklar

yaa inşallah çünkü ne denediysem işe yaramadı kızımda

cezayı da ödülü de yok bana mısın demiyor

geçen gün sırf şortu çıkar hava soğuk dedim diye bana kızdı babası da üstüne deyince öffff ne biçim bir aile bu dedi ama nasıl üzüldüm o lafına ve sinirim tepeme çıktı, tamam peki o zaman dedim nasıl istiyorsan öyle yap bu sefer başladı ağlamaya ama o kadar sinirliyim ki o ağlayıp üste çıkmaya çalıştıkça birisi sinir uçlarıma dokunuyor gibi hissettim kızım dedim git odana sen de sakinleş ben de sakinleşeyim sonra konuşalım yoksa çileden çıktım çıkacağım

yok arkadaş bu kadar mı inat olur bir çocuk kesinlikle girip sakinleşmeyi beklemedi

zaten eşim de apayrı inat ve ani tepkileri olan bir adam, o inatlaşıyor kızım inatlaşıyor evde her gün bir kaos var

Nasıl istiyorsan öyle yap dediğimde de tamam sen benle artık ilgilenmiyorsun ben anladım diyor daha çok ağlıyor

Senin de mi tek çocuk? Bizimki tek acaba ondan mı?

Benimde iki kizim var buyugu 14 yasinda kova burcu zor cocuk buyutmek simdi zormus babasiyla catisiyorlar birden ses yukselip birden normallesiyor gayet sabirli olmamiz lazim bizim kurallarimiz olmali onlarin bizi yonetmesinede engel olmaliyiz ama anlayislida olmaliyiz .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…