Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bence burada paylaşabilirsiniz gün içinde elimizde telefon varsa milyon görsel çıkıyor karşımıza. Dağ başinda miyiz kendimizi her şeyden soyutlayalim rahat olun Ama merak ediyorum ne yediniz diye bana ne
Merak edenlere özel:))
Sabah pirinc patlak arasi fistik ezmesi ve latte10:30
Oglen avokado peynir zeytin yesillik yumurta tb ekmek yumurta ve yesilcay 13:30

Nasıl istiyorsan öyle yap dediğimde de tamam sen benle artık ilgilenmiyorsun ben anladım diyor daha çok ağlıyor

Senin de mi tek çocuk? Bizimki tek acaba ondan mı?
ne istiyorsun çocuğummm demek geliyor bazen

yok benim bir de küçük kızım var onunla işler daha da olalalaaaa

kardeş kıskançlığı had safhada her ikisi için de, yönetmek bazen zor olabiliyor benim için

tek çocuk olmayla ilgisi yok sanırım ya huyları bu demek ki :)

benim de küçük kızım kova, o da daha farklı huyu suyu var, görünürde daha çok lafımı sözümü dinliyor ama kendi lafı sözü de dinlensin istiyor

inan çok sabırlıyımdır ben ama büyük kızım sanki sinirlenmem için inadına yapıyormuş gibi davranıyor, sakin kalıyorum susuyorum ama yok inadına aynı harekete devam ettikçe sinirim yavaş yavaş artıyor

Merak edenlere özel:))
Sabah pirinc patlak arasi fistik ezmesi ve latte10:30
Oglen avokado peynir zeytin yesillik yumurta tb ekmek yumurta ve yesilcay 13:30

Eki Görüntüle 3404081 Eki Görüntüle 3404082
afiyet olsun canım

Ben diyetteyken bana yaptığı şeye bakın eşimin daha dün bir tepsi fıstıklı baklava bitirdiler çok üzgünüm gerçekten bende daha kaabaak detox düşünüyorum bugün ben. Diyetteyken fazla abartıyor
Soguk baklavanın ucundan yedim o bakın

Eklentiler

• IMG_20240320_174557.jpg
    174,9 KB · Görüntüleme: 31
Afiyet olsun canım güzel menü olmuş çok eksi getirir

Yaptığın diyeti ciddiye almıyor olabilir mi ? Neden böyle bir şey yapıyor acaba ? Ya da diyet yapmanı istemiyor olabilir mi ? Abartıyor dediğin için sordum. Bu konuda konuştunuz mu hiç ? Ben en son aldım karşıma konuştum ondan sonra daha dikkatli davranıyor halen ceplerinden çikolata paketleri çıkıyor ama en azından bana getirmiyor artık.

Son düzenleme:
Ben ciddi başladığımda eşim dışarda yerdi yiyeceğini. Hatta ben diyetisyene başladığımda o da gobeklendim dedi ucundan başladı dikkat etmeye. Erkek bünyesi tabi benle bir olmaz

Sağol canım

Ah bu esler benimki diyete girdi Allahtan ama bugun ariyor soguk birseyler aliyimmi diyo soguk birsey dedigide cola gazoz yok ben icmiyorum dedim

Lavas durumu cok severim kabakta guzel afiyet olsun canim yarina eksi gelir

Şuna bak yaaa düşmana gerek yok.
Benimde iş yerine böyle getiriyorlar
Tatlılar pastalar
Evdede koca kutu pasta vardı
Abimin yaş günüydü
Rabbim bize sağlikla zayıflamayı nasip
etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…