Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bence burada paylaşabilirsiniz gün içinde elimizde telefon varsa milyon görsel çıkıyor karşımıza. Dağ başinda miyiz kendimizi her şeyden soyutlayalim rahat olun ☺️ Ama merak ediyorum ne yediniz diye bana ne :63:
Merak edenlere özel:))
Sabah pirinc patlak arasi fistik ezmesi ve latte10:30
Oglen avokado peynir zeytin yesillik yumurta tb ekmek yumurta ve yesilcay🤍 13:30

1000060412.jpg 1000060421.jpg

Nasıl istiyorsan öyle yap dediğimde de tamam sen benle artık ilgilenmiyorsun ben anladım diyor daha çok ağlıyor 🤣🤣🤣🤣

Senin de mi tek çocuk? Bizimki tek acaba ondan mı?🙄
ne istiyorsun çocuğummm demek geliyor bazen :KK70:

yok benim bir de küçük kızım var onunla işler daha da olalalaaaa :KK70:

kardeş kıskançlığı had safhada her ikisi için de, yönetmek bazen zor olabiliyor benim için

tek çocuk olmayla ilgisi yok sanırım ya huyları bu demek ki :)

Benimde iki kizim var buyugu 14 yasinda kova burcu zor cocuk buyutmek simdi zormus babasiyla catisiyorlar birden ses yukselip birden normallesiyor gayet sabirli olmamiz lazim bizim kurallarimiz olmali onlarin bizi yonetmesinede engel olmaliyiz ama anlayislida olmaliyiz .
benim de küçük kızım kova, o da daha farklı huyu suyu var, görünürde daha çok lafımı sözümü dinliyor ama kendi lafı sözü de dinlensin istiyor

inan çok sabırlıyımdır ben ama büyük kızım sanki sinirlenmem için inadına yapıyormuş gibi davranıyor, sakin kalıyorum susuyorum ama yok inadına aynı harekete devam ettikçe sinirim yavaş yavaş artıyor

Merak edenlere özel:))
Sabah pirinc patlak arasi fistik ezmesi ve latte10:30
Oglen avokado peynir zeytin yesillik yumurta tb ekmek yumurta ve yesilcay🤍 13:30

Eki Görüntüle 3404081 Eki Görüntüle 3404082
afiyet olsun canım :KK60:

Ben diyetteyken bana yaptığı şeye bakın eşimin daha dün bir tepsi fıstıklı baklava bitirdiler 😔 çok üzgünüm gerçekten bende daha kaabaak detox düşünüyorum bugün 🙄 ben. Diyetteyken fazla abartıyor
Soguk baklavanın ucundan yedim o bakın

Eklentiler

• IMG_20240320_174557.jpg
    IMG_20240320_174557.jpg
    174,9 KB · Görüntüleme: 31
Menüm: saatlerde birazz değişiklik yaptım belki vücut şaşırır diye

Sabah 11.00
Tam buğday lavaş içine peynir ve yumurta dürüm. 3 zeytin.

Ara 14.30
2 tam ceviz

Aksam 16.00
Kabak yoğurtlama 1 kabaktan. Şerit şeklinde kesip 1 yemek kaşığı zeytinyağı ile kavurdum.

Cordelia Cordelia Elhan Elhan uranus35 uranus35
Afiyet olsun canım güzel menü olmuş çok eksi getirir

Ben diyetteyken bana yaptığı şeye bakın eşimin daha dün bir tepsi fıstıklı baklava bitirdiler 😔 çok üzgünüm gerçekten bende daha kaabaak detox düşünüyorum bugün 🙄 ben. Diyetteyken fazla abartıyor
Yaptığın diyeti ciddiye almıyor olabilir mi ? Neden böyle bir şey yapıyor acaba ? Ya da diyet yapmanı istemiyor olabilir mi ? Abartıyor dediğin için sordum. Bu konuda konuştunuz mu hiç ? Ben en son aldım karşıma konuştum ondan sonra daha dikkatli davranıyor halen ceplerinden çikolata paketleri çıkıyor ama en azından bana getirmiyor artık.

Son düzenleme:
Ben ciddi başladığımda eşim dışarda yerdi yiyeceğini. Hatta ben diyetisyene başladığımda o da gobeklendim dedi ucundan başladı dikkat etmeye. Erkek bünyesi tabi benle bir olmaz 🙄

Afiyet olsun, menün ve sporların çok güzel.

Afiyet olsun canım çok güzel menü.

Afiyet olsun canım güzel menü.

Afiyet olsun canım ama bana çok az geldi, sanki doyurucu hiçbir şey yok gibi. Adımların çok güzel.

Afiyet olsun canım güzel menü. Bakalım bu tek öğünler bize fayda sağlayacak mı.

Afiyet olsun canım, menünü beğendim. Ekmek kadayıfı hem canımı çektirdi hem de azıcık düşündürdü, daha hafif bir tatlı olabilirdi.

Afiyet olsun canım güzel menü.

Öncelikle yeni düzenin için kolaylıklar diliyorum canım, Allah yardımcın olsun.
Sahur olmadığı için toplam kalori günü tamamlamış olabilir ama akşam 1 tabak makarna ile 4 dilim baklava uygun değil canım. İkisi de çok daha az miktarlarda olabilirdi.

Afiyet olsun canım, bu menü daha iyi olmuş.
Sağol canım 🥰🙋

Ah bu esler 🙈 benimki diyete girdi Allahtan ama bugun ariyor soguk birseyler aliyimmi diyo soguk birsey dedigide cola gazoz yok ben icmiyorum dedim 🤣

Menüm: saatlerde birazz değişiklik yaptım belki vücut şaşırır diye

Sabah 11.00
Tam buğday lavaş içine peynir ve yumurta dürüm. 3 zeytin.

Ara 14.30
2 tam ceviz

Aksam 16.00
Kabak yoğurtlama 1 kabaktan. Şerit şeklinde kesip 1 yemek kaşığı zeytinyağı ile kavurdum.

Cordelia Cordelia Elhan Elhan uranus35 uranus35
Lavas durumu cok severim kabakta guzel afiyet olsun canim yarina eksi gelir 💗

Şuna bak yaaa düşmana gerek yok.
Benimde iş yerine böyle getiriyorlar
Tatlılar pastalar 😅
Evdede koca kutu pasta vardı
Abimin yaş günüydü
Rabbim bize sağlikla zayıflamayı nasip
etsin.

X